Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_zula -- 10 Eylül 2013; 23:11:54 >

• Apple hiç bir şekilde bu bilgilerin SAKLANMAYACAĞINI söyledi... iCloud / iTunes vs . Gönül rahatlığıyla kullanın.Hem seni CIA ne yapsın
  • Napsın senin parmak izini?

Ehliyet alırken zaten parmak izini veriyosun sisteme. ABD ve CIA istese zaten polisten alır bu bilgileri.

Gereksiz konu.
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Sence cia apple sorar mı ? Beni napcak benim korkum yok ztn ama adamların elinde dünyanın parmak izi olacak düşünsene ? Cia bilgilelri alsa kim nerden bilecek.

Böyle bir tekknolojiyi yapanın parmak izini gizliden kendi serverine göndermesi cocuk oyuncağı
  • Aynen hocam bizim konuşmaları dinleseler kapatırlar birimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • way arkadaş ne adamlar var sanki benim parmak izimi alıyorlar dedik nerenizle okuyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eL1te

Napsın senin parmak izini?

Ehliyet alırken zaten parmak izini veriyosun sisteme. ABD ve CIA istese zaten polisten alır bu bilgileri.

Gereksiz konu.

arkadaş Kuranın ilk ayeti bile oku ile başlıyor ,nerenle okuyorsunn ben benim parmak izimden mi bahsediyorum ? Dünyanın arşvii adamların elinde olacak diyorum adam senin parmak izini napsın diyor töbee
  • Arkadaş senin parmak izini alsa napcak onu anlamıyorum, adamların işi gücü yok parmaklarla mı uğraşcaklar. Donumuza kadar istenirse herşey bilinir günümüzde neyin kafasını yaşıosunuz
  • muhittin topalak from kazlicesme aklıma geldi:)

• Birader çok saçma olmuş. Eğer mevzu o ise, o zaman çok kolay herkesin konuşmalarınıda kaydetsin apple, herkesin kredi kart bilgilerinide kaydetsin, banka hesaplarınıda bilsin, herkesin özel fotoğraflarınıda kaydetsin, bulunduğu yeri kaydetsin, mesajlaşmalarını kaydetsin.... Yani öyle bir emeli olsa zaten parmak izine gelene kadar adam ondan önce neleri kaydeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

Bunu koymaya gelmiştimAyrıca arkadaşın dediği gibi ehliyet-pasaport alırken parmak izi verdik zaten hepimiz,bulmaları çok zor olmasa gerek.

• facebook bilgileri ve google arama tercihlerin ile seni senden daha iyi biliyor adamlar, iş parmak izine kalmışsa onu en basit yöntemle de hallederler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

Arkadaş senin parmak izini alsa napcak onu anlamıyorum, adamların işi gücü yok parmaklarla mı uğraşcaklar. Donumuza kadar istenirse herşey bilinir günümüzde neyin kafasını yaşıosunuz

+1905 paranoyaksan ; dağda mağarada yaşayacaksın organik takılacaksın yani her türlü teknoloji OUT...

• quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Birader çok saçma olmuş. Eğer mevzu o ise, o zaman çok kolay herkesin konuşmalarınıda kaydetsin apple, herkesin kredi kart bilgilerinide kaydetsin, banka hesaplarınıda bilsin, herkesin özel fotoğraflarınıda kaydetsin, bulunduğu yeri kaydetsin, mesajlaşmalarını kaydetsin.... Yani öyle bir emeli olsa zaten parmak izine gelene kadar adam ondan önce neleri kaydeder

+1 Parmak izim alıncak ayyy fişlicekler beni paranoyaklık, zaten bir dünya yerde parmak izi var insanların. Ayrıca parmak izinden daha önemli şeyeleri o telefonla yapıyorsun.
  • Çok gereksiz bir özellik bence tamamen bilgi sızdırmak amaçlı gibi geldi bana.
  • ben cem yılmazda yarıldım aşağısını okuyamadım
  • muhittin topalak from kazlicesme, kill him
  • Bu kadar paranoyaksanız kullanmayın. Pasaport almak için bile parmak izi lazım.
  • Şu ne yapsın benim parmak izimi diyen adamlara artık çok kötü şeyler söylemek istiyorum ama neyse.
    Tamam senin parmak izini ne yapsın, arkadaşın Muhittin'inkini de ne yapsın, onun arkadaşı, onun arkadaşının arkadaşı vs. derken dünyadaki her insanın her türlü bilgisi kayıt altına alınacak? Yani sen kendini neden değersiz görüyorsun, 6 milyarlık nüfusun içinde sen de varsın. Ne yapsın benim parmak izimi diyen 6 milyar insanı yanyaya getir, al işte dünyadaki tüm parmak izleri adamlarda.
    Konuya parmak izi olarak bakmayın, hakkınızdaki her türlü bilgi önemli. Bu büyük firmaların ve ülkelerin her bilgimizi almasının önemini şimdi olmasa da ileride çok iyi anlayacağız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.