Şimdi Ara

Godfire: Rise of Prometheus'un ilk tanıtım videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Real Boxing'in yaratıcısı Vivid Games'in ağustos ayında duyurusunu yaptığı Godfire: Rise of Prometheus'un ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Yayınlanan bu kısa tanıtım videosu Godfire: Rise of Prometheus'un oynanışı hakkında bizlere herhangi bir fikir vermiyor. Ancak, oyunun Yunan Mitolojisi'nden ilham alan devasa yaratıkları oldukça umut verici görünüyor. 

Tanıtım videosundaki grafikleri tam anlamıyla mobil cihazlarda görüp göremeyeceğimiz sorusuna net bir yanıt vermek şu an için zor. Ancak, Vivid Games'in Unreal Engine grafik motorundaki deneyimi göz önüne alınacak olursa, bu görselleri mobil cihazlarda görmemiz oldukça muhtemel. Godfire: Rise of Prometheus'un nasıl bir oynanışa sahip olacağını ve neler sunacağını ise, 2014'ün başlarında hep birlikte göreceğiz. Bu arada oyunun henüz pre-alpha aşamasında olduğunu hatırlatalım.   

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Godfire: Rise of Prometheus'dan görüntüler

• bide benim telefon kaldırsa bunu
  • Şu optimizasyonu bir becerebilseler ps3 kalitesinde olmasa bile ona yakın oyunlar görebiliriz ama nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karaktere bakınca sanki spartacus gibi olmuş sanki

• Baksana abi yaratık God Of War 3 ün aynısı

• Oynanis infinity blade ile ayni.Zaten U3 ile gelecegini tahmin etmistim.Gene sirayla dev yaratiklar geliyor onlari biz kaydirarak kesiyoruz.Sıktı artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.