Şimdi Ara

LOL Ping Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlık ping sorununun çözümü bulundumu ?

• Anlık ping bende de çok sık oluyor, oyun oynatmıyor resmen , her 20-30 sn de bir ping tavan yapıyor sonra 2-3 saniye içersinde düşüyor. TT neti falan bir çok kez aradım ancak çözüm olmadı . Oyunla alakalı bir durum mu bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

Anlık ping bende de çok sık oluyor, oyun oynatmıyor resmen , her 20-30 sn de bir ping tavan yapıyor sonra 2-3 saniye içersinde düşüyor. TT neti falan bir çok kez aradım ancak çözüm olmadı . Oyunla alakalı bir durum mu bilemiyorum.

TTnetle alakalı olacagını sanmıyorum. Ben her yolu denedim fakat bazı modemlerde sorun var galıba. Biraz araştırdım ama modem arayüzünde birşeyler yapınca duzelıyormus. Ama daha bulamadım nasıl yapacagımı.
  • bende düzeldi gibi
  • Nasıl yaptın peki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengavers

Nasıl yaptın peki.

netmaster ayarlarından bir şeyler yaptım ama
  • Kendiliginden geciyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

Kendiliginden geciyor

5 aydır geçmedi :D
  • 20mbps fiber net olan yerde 50ping 60ping bi anda 150 125 oluyor ama 8mbps adsl ile 80ping sabit savaşta da 80 boşta da 80
  • quote:

Orijinalden alıntı: SesliDüsünenFilozof

20mbps fiber net olan yerde 50ping 60ping bi anda 150 125 oluyor ama 8mbps adsl ile 80ping sabit savaşta da 80 boşta da 80

8 mbps var sabit 80 alıyorum bı anda 600 fln oluyor sonra 2 sanıye sonra gerı dusuyor !
  • Evet beyler bu sorunu çözmemiz lazım , modemden olduğuna bizde arkadaşlar ile karar verdik, çünkü hiç bir yerdesıkıntı yok , tek dert muhtemelen modem. Ben yakın zamanda başka bir modem ile deneme yapıcam evde. Bakalım sonuç ne olacak.
  • Bende de oluyor 2 snde falan geçiyor ama
  • Dostum bak laptota kullanıyorum. Kablo yerine kablosuz girmiştim 1 kere net e. (ttnet). 20-30 snyede bir oyun donuyodu resmen . Kablo ile bağlan ve kabolsuz ağları kapat
  • Modemden değil sorun bu kadar insanın mı modemi bozuk? Ayrıca tek sorun LOLde oluyor.Elbet çözümü vardır belki LOLden kaynaklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Modemden değil sorun bu kadar insanın mı modemi bozuk? Ayrıca tek sorun LOLde oluyor.Elbet çözümü vardır belki LOLden kaynaklıdır.

Başka modemle denıyorum ping normal. sadece zyxel markali modemimde sorun yasıyorum.
  • quote:

quote:

Modemden değil sorun bu kadar insanın mı modemi bozuk? Ayrıca tek sorun LOLde oluyor.Elbet çözümü vardır belki LOLden kaynaklıdır.

Başka modemle denıyorum ping normal. sadece zyxel markali modemimde sorun yasıyorum.

Aynen kardeş bende de zyxel modem var, bu arada wireless değil, kabloyu zaten denedim , sonuç aynıydı , ttnet arıza kayıtları açtırdım vs hiç biri işe yaramadı , bizdeki sıkıntı zyxell modem ile alakalı yüksek ihtimal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

quote:

quote:

Aynen kardeş bende de zyxel modem var, bu arada wireless değil, kabloyu zaten denedim , sonuç aynıydı , ttnet arıza kayıtları açtırdım vs hiç biri işe yaramadı , bizdeki sıkıntı zyxell modem ile alakalı yüksek ihtimal..

Benimde wiriless kapalı. Ethernet ile bağlanıyorum

• Cengavers kullanıcısına yanıt
    O zaman modemleri değişiyoruz tek çare bu gibi görünüyor. Ben önce arkadaşın modemi ile deneyip , sonra yeni bir modem almayı düşünüyorum.
  • Ben de akşamları 200 ping sabit öğlenleri ve ikindi 90 ping anlamış değilim. Sanırım biri giriyor diye şifreyi değiştirdim.
  • Cengavers kullanıcısına yanıt
    Evet porblem tamamen zyxel modemden dostum , airties eski tek portlu wireless i olmayan bir modem ile denedim ve aylar sonra müthiş bir oyun attım sabit 86 ping ile gözlerim yaşardı :))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.