Şimdi Ara

Beyond: Two Souls Video Ön İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation 3'e özel geliştirilen son büyük oyunlardan biri olacak Beyond: Two Souls hakkında tüm bildiklerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

• Sesin çok iyiymiş hocam.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alkan Abi metin güzel ama bir eleştiri getireyim: Lütfen tane tane okumak uğrunda cümlenin akıcılığından feragat etmeyin. Özellikle Erdinç Abi döneminde bu konudan muzdariptim. Ersin ve Talha bu konuda çok iyiler. Hususiyetle yüklemden önceki öge ile yüklem arasında durakladığında cümlenin hissinin kaybolduğunu düşünüyorum; konuşan bir insan değil de, insan sesini taklit eden bir yazılımın sesi gibi geliyor bana. Daha doğal ve özgüvenli olmanızı naçizane öneririm.

Ön inceleme harikaydı. Çoklu oyuncu desteği olmamasına rağmen yer yer sunulacak olan tablet kontrolcü desteği ile iki kişi oynanabileceğini de ben ekleyeyim.

Teşekkürler

• Ağzına sağlık,

Bende kişisel bir eleştiri getireyim; Okurken... Durmanız gereken yerde konuşup, Konuşmanız gereken yerde durmuşsunuz ;-) Bu da; kısmen bir şiir gibi olmuş. Fakat metin bir şiir olmadığı için okuduğunuz cümleler biraz anlamsızlaşmış. Video'ya odaklanamadım.

İncelemenizin devamını dilerim...

• Olur o kadar olur, Levent Bey'in ilk incelemelerine bakın. Olmaz falan demiştik ama şu anki incelemelerinde çok samimi, içten bir ton yakaladı. Bu işin üstadı Ersin Bey'dir bana göre. Keza Talha Bey de öyle.

• quanticdream'de çaycı bile olurum.
  • kouikdirimin beyondunun kılıyım

• PS3 Aldırır aga
  • aiden elektronik cihazları bozuyor derken aklıma ilk Slender abi geldi.

Az mı çektik ondan.
  • az canlı yahu anahaber gibi sunuyorsunuz,yapamıyorsunuz bu bariz belli yazılı incelemelere yönelebilirsiniz.diğer incelemelerinizde tekrarladığım cümleyi yazıyorum uyudum kaldım izlerken.

• Gerçekten harika görünüyor ama bir şey dikkatimi çekti ana karakter bir sahnede eldivenleriyle gitar çalıyor :D.Yapımcı ekipten bi kişi bile dikkat etmemişmi buna,herhalde yapımcı ekipten kimse gitar çalmayı bilmiyor.

• Alkan adakaner yenimi geldi ilk defa gördümde inceleme güzeldi ama oyyunu pek merak etmiyorum benim için sıradan bir oyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quanticdream'de çaycı bile olurum.

David Cage'in döt kılı bile olurum
  • oyun oynamak için değil, bu (ve benzeri - fark yaratan) oyunu oynamak için ps alınır.
  • Kesinlikle BSC ekibinin oyundayız serilerine katması gereken bir oyun :)
  • Ailecek bekliyoruz desem yeridir. Gel artık!

• Neden xbox 360 aldım ki last of us ve bu oyunu görünce ah kafama diyorum yeni nesil kesinlikle ps4
  • Efsane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Neden xbox 360 aldım ki last of us ve bu oyunu görünce ah kafama diyorum yeni nesil kesinlikle ps4

Xbox'ı satıp bir Ps3 almak için geç değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellen page karekteri çok güzel çanlandırmış sırf karekter için bile alınabilir tom raider'dan sonra gördüğüm en iyi karekter

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.