Şimdi Ara

IFA'da 4K TV, Kamera ve oynatıcı geçiti 'Özel Video'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• IFA'da birbirinden farklı ürünleriyle gövde gösterisi yapan Sony standında özellikle 4K görüntüleme ve kayıt ürünleri ağırlıktaydı. Bu videomuzda geleceğin teknolojisi 4K Televizyon, kamera ve oynatıcı alanındaki yeniliklere değiniyoruz.

• O kadar 4k dedi telefonuna koymayı unutmuş Sony :)

• 4k izledim görüntü süper fiyata baktım 23.999 tl gizlice ayrıldım oradan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3d 4k çıkmadıkça sıkıntı :D
  • 4K=1KALİTE+3KAZIK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42 ınch olanı 1500 TL civarlarında olursa alınabilir.
  • 4k abartı olmuyo mu biraz? 1080p den çok farkı olmaz bana göre. Geçiniz.

• Ülkemiz, Ucuz ve gösteriş teknolojisini seviyor... Bu tip şeyleri, yüksek meblâlar harcayıp da kesinlikle almazlar.

Ne diyecekler; ''' Ayy Benim TV'm 4k ''' mı diyecekler ;-)

+ Tam olarak ne işe yaradığını açıklayamazsın
    Bilgisi olan arkadaşların da ekonomisi yetmez...

• Yüzüklerin efendisinde 3 film 1080p toplam 65 Gb olduğunu düsünürsek eğer 4 k olsa 260 gb yapar.3 megabit internet hızına sahip birisi 15 gün boyunca sürekli download yapması lazım.

Sonuç ; İndirmeye değermi ? evet yüzük olunca tabiki değer :)

• 1080p daha yeni yeni yaygınlaşmaya başlamışken (türkiyedeki ulusal kanallar halen hd yayında, o da bazıları....) 4k çözünürlüğe geçilmekte acele ettiler bence....

• quote:

Orijinalden alıntı: furkann20

1080p daha yeni yeni yaygınlaşmaya başlamışken (türkiyedeki ulusal kanallar halen hd yayında, o da bazıları....) 4k çözünürlüğe geçilmekte acele ettiler bence....

adamlar sence türkiyeyi mi düşünüyorlar bu teknolojik gelişmeleri yaparken ? fullhd yayın yapan onlarca ülke yüzlerce de kanal var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

4k izledim görüntü süper fiyata baktım 23.999 tl gizlice ayrıldım oradan

Bende de aynı durum oldu.
  • görüntü 4k, fiyat 10k.

• 2 sene sonra aynı fuarda 8K ürünler tanıtılacak, fakat biz hala HD takılıyor olacağız !

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur
    42 ınch olanı 1500 TL civarlarında olursa alınabilir.

42si değil ama 39" olanı o fiyat.http://www.amazon.com/Seiki-Digital-SE39UY04-39-Inch-Ultra/dp/B00DOPGO2G/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1378823342&sr=8-3&keywords=uhd+tv

• Video basindaki müzik i bile n varmi?

• Kredisini bitirdikten sonra arabayı satarsam bundan bir tane alabiliyorum :) Kredinin bitmesine 3 sene var :)
    http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-84lm960v-84lm960v-214-cm-ultra-hd-3d-led-tv,3840x2160/productdetails.aspx?I_ID=65070#allImages

Bu ne lan!!! Ya bu ne yaaa!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: pekozgur
    Kredisini bitirdikten sonra arabayı satarsam bundan bir tane alabiliyorum :) Kredinin bitmesine 3 sene var :)http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-84lm960v-84lm960v-214-cm-ultra-hd-3d-led-tv,3840x2160/productdetails.aspx?I_ID=65070#allImagesBu ne lan!!! Ya bu ne yaaa!!!

Vatan'ın eski 4k'ları onlar, bir süredir vatan genel kampanyalarına dahil edemediği modelleri sitesine almıyor, Vatan'da 11.500 liraya 55" 4k Sony var, en son Ankara Söğütözü şubesindeydiler. Yeni gelen model varsada internet sitesine koyulmasını beklemeyin.

• bu fiyatları ciddiye alıp sopayı bu teknolojiye vurmayı anlamıyorum . "4k içerik yok"cular da ayrı bir enteresan. ilk kez karşılaştığımız bir durum değil ki bu . ilk çıkan ürünler bunlar . gerçek fiyatını yansıtmıyorlar diyoruz . içlerinde kardan hariç bir de hava parası var .

banttan çıkacak diğer ürünlerde bu fiyatları görmeyeceğiz tabii bunun için hemen 1 hafta değil 1 sene geçmesi gerekiyor . 10 tane üretirseniz mi yoksa 100 000 tane üretirseniz mi daha pahalıya satarsınız bunu bir düşünün .

"yayın yok": evet yok yayın . talebi sadece saf hd yayın olanlara hitap etmeyecek ama derseniz ki ben oyun ve film meraklısıyım o zaman sizin için yeni bir teknoloji

hd readylerde yaşadığımız geçiş dönemi neyse bu 4klar da o dönemi yaşayacaklar. aceleye , sopa vurmaya , dövünmeye , evi satacaz demeye gerek var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.