Şimdi Ara

Tweetlerim gözükmüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben size şöyle anlatayım.

Mesela Mehmet bir tweet göndermiş. Fatma Ayşe ve Ali o tweete yanıt yazmışlar. Bende o tweete bir yanıt gönderdim. Oturumumu kapatıp o tweete tekrar baktığımda benim tweet gözükmüyor ama Fatma Ayşe ve Ali' nin kiler gözüküyor. Başka bir hesap açıp tekrar Mehmetin tweetine baktığımda benimki gözükmüyor. Fatma Ayşe ve Ali' nin ki gözüküyor. Benim tweet sadece benim hesabımda görebiliyorum. Bu normal mi? Yoksa Bir sorun mu var? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Hocam valla aklım karıştı zeka sorusu gibi olmuş biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbliatahan

Hocam valla aklım karıştı zeka sorusu gibi olmuş biraz.

Hocam kısaca Ben başkasının tweetine yanıt gönderiyorum ben kendi gönderdiğim yanıtı görüyorum ama diğer twitter hesabımda o yanıtı göremiyorum. başkasının attığı tweetler taş gibi yerinde duruyo ama benimki yok aynı şekilde oturumu kapattığımda o tweetin yanıtlarına baktığımda benimki si yok ama başkalarındaki duruyor.

İnşallah anlatabilmişimdir
  • Up!
  • Up!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcanlar -- 10 Eylül 2013; 21:41:28 >
  • aynı durum bende de var sebebi nedir acaba ?
  • ozcanlar O kullanıcısına yanıt
    Normal değil hocam
    Yapabileceğim tek yorum bu
    Ilginc

Telefondan mı yaziyosunuz biraz detay verseniz.
    Android, ios, pc yada browser? Yada hepsinde aynısımı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba o konuşmaya değilde aynı kişiye ayrı bir mention atıyor olabilir misiniz? böyle yapıyor iseniz kişi size cevap yazmadığı sürece yazdığınız sizin profilinizde gözükür, bence durum bu..
  • benim de bazı DM'larım gözükmüyor :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.