Şimdi Ara

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
198.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi peki piston ne kullanıyosunuz silindirden taşlattrdığınız zaman özel pistonu varmı yani kısa olması gerek diye düşünüyorum yoksa eteklerde ve siboplarda değme yapıyo
  • buda benim ybr biraz bakımlı temiz ve öz

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları
  • ybrrrmm

• paylaşım için sağol
  • s.a. arkadaşlar benim hiç motorum olmadı.bir tane almak isityorum ama hangisi olacağı konusunda kararsızım.aslına bakarsanız vitesli kullanabilceğimi sanmıyorum diye mondial vitezsiz türleri düşünüyorum fakat ybr125 tipleri daha çok hoşuma gidiyor ve almışken iyi bir şey alayım diye.amacım hızlı sürmek hava atmak felan değil sadece görüntüsü ve sürüşü ile zvek veren bir şey olması.zaten işe gelip gideceğim.arasırada gezmek felan olabilir.arkadaşlardan birinin 2008 model ybr125 i var hız sınırını aştı diye ceza yemiş ve 2.500 TL ye satıyormuş.motor temiz diyorlar.eğer gerçekten temiz ise 2008 model 2.500 tl ye değermitavsiye edermisiniz?şimdiden tşkrler.
  • Vitesli motor çok rahat kullanılır. Biraz çalışınca olur. Satıcı firmadan ya da internet sitesinden alacağın motorun sıfır fiyatlarına bak fiyata öyle karar ver.
  • ybr kullanımı kolay viteslide olsa ben 2006yı 10 gün önce 2300e aldım sol elinle debriajı sıkıp sol ayağınla vites atıcaksın 1-2 binmeye alışır gidersin dengen iyiyse hiçbişey olmaz al derim ben kmde 70-ila 80 krş arası yakıyor
  • Merhaba Arkadaşlar.
    Bende bu motoru almayı düşünüyorum. Ben genellikle şehirler arası yada yurtdışı gezileri için almayı düşünüyorum. Uzun yolculuklar için bu motor uygun mudur? Yoksa su soğutmalı bir motor mu bakmalıyım? Birde bütçem çok değil 5 - 6 bin TLlik bir motor bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exzina

Merhaba Arkadaşlar.
    Bende bu motoru almayı düşünüyorum. Ben genellikle şehirler arası yada yurtdışı gezileri için almayı düşünüyorum. Uzun yolculuklar için bu motor uygun mudur? Yoksa su soğutmalı bir motor mu bakmalıyım? Birde bütçem çok değil 5 - 6 bin TLlik bir motor bakıyorum.

Dostum Ybr uzun yolda çok kötü bir motor değil ama sonuçta bunlar yapılırken uzun yol motoru olarak yapılmıyor. Onun için Hava soğutmalı. Sen bide yurt dışı gezileri falan diyosun. bunun için motorunun sıvı soğutmalı olması şart. Çünkü ybr de her ortalama 200 km de bir motoru 30-45 dk dinlendirmen lazım. Hani bişey mi olur dinlendirmessen onu bilmiyorum ama sonuçta o ısınma mutlaka dinlendirmezsen bi sıkınt yaratır. Senin dediğin gibi uzun yola seyehat için çıkmak istiyosan en az 10.000 TL bütçen olması gerekiyor. Oda ikinci el Yamaha Fazer gibi motor veya Honda cbf 250cc-600cc alabilirsin. Bence acelesi yoksa az daha bekle adam gibi motor al uzun yollara çıkacaksan.. sonradan pişman olursun. ben söleyeyim de karar yine senin

• selam arkadaşlar,
    ben bir motor almayı düşünüyorum.34 yaşında ögretmenim.amacım belde içi kısa mesafelerde yaylaya çıkarken pratik yakıt konusunda cimri birşey almak.aracım var ama heryere arabayla gitmek istemiyorum.aslında vitessiz birey düşünüyordum.daha önce hiç motorum olmadı ama kullanmayı teorik de olsa biliyorum.bir iki kez sürdüm.o konuda sıkıntım olmaz.ama bizim yaylaya çıkarken eşimle birlikte beni taşıyabilmesi açısından bu fikrimden vazgectim.bu arada istanbuldan bir arkadas arkadasında 2006 model siyah ybr oldugunu söyledi.18 bin kmde ve son bir senedir garajda yatıyormuş.sahibi daha büyük bir motor almış.ben iskenderun dayım.sizce bu motoru alayım mı?alırsam iskenderun a nasıl getiririm?fiyatı nasıl?fiyat uygunsa kaçırmak istemiyorum.normalde motor düşünüyorum ama çok acil değil benim için ; fırsat iyiyse de tepmek istemiyorum.motorla ilgili arkadaşlar bilgi verir ve yardımcı olursanız cok sevinirim.

• Arkadaşlar meraba yaklaşık 1ay önce aldım bnde 2009 model siyah bir ybr,uzun zamandırda zaten biniyorum motora bilgim var yani her motorla alakalı,gercekten ybr cok iyi motor,uzun yolda yoruyor tabiiki ama eğlenceli motor,
  • arkadaşlar selam 1ay önce bende aldım sonunda ybr mi.2009 model siyah,gidonu değiştiricem bi fikri olan varmı nerden bulabilirim
  • Bu fiyatta ve bu boyutta bi motor 100 km hız mı yapıyor yani ??

700 tl verip MZ alırım 160 yaparım yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih
    sağol arkadaşım ama o eski haliydi.

Aynalara ne oldu??

• quote:

Orijinalden alıntı: DEJAVU-M
    selam arkadaşlar,
    ben bir motor almayı düşünüyorum.34 yaşında ögretmenim.amacım belde içi kısa mesafelerde yaylaya çıkarken pratik yakıt konusunda cimri birşey almak.aracım var ama heryere arabayla gitmek istemiyorum.aslında vitessiz birey düşünüyordum.daha önce hiç motorum olmadı ama kullanmayı teorik de olsa biliyorum.bir iki kez sürdüm.o konuda sıkıntım olmaz.ama bizim yaylaya çıkarken eşimle birlikte beni taşıyabilmesi açısından bu fikrimden vazgectim.bu arada istanbuldan bir arkadas arkadasında 2006 model siyah ybr oldugunu söyledi.18 bin kmde ve son bir senedir garajda yatıyormuş.sahibi daha büyük bir motor almış.ben iskenderun dayım.sizce bu motoru alayım mı?alırsam iskenderun a nasıl getiririm?fiyatı nasıl?fiyat uygunsa kaçırmak istemiyorum.normalde motor düşünüyorum ama çok acil değil benim için ; fırsat iyiyse de tepmek istemiyorum.motorla ilgili arkadaşlar bilgi verir ve yardımcı olursanız cok sevinirim.

Fiyati soylerseniz yardimci olabilirim

• bende yakında ybr 125.i alıp buraya katılacağım inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir hayalim var şu ybr 125 i almak,

bir türlü gerçekleştiremedik, alır almaz yazarım buraya aranıza katılırım bende
  • Arkadalar merhabakısa bir süre önce yamaha ybr2013 model motorumla kaza yaptım motoru alalım 3 ay oldu yamaha servisine götürdüm motoru motordaki hasarlar ön far ön far siperi ön amortisorler ve çamurluk servis sadece amortisotlerin fiyatına 1400 tl söyledi ve bana çok anlamsız geldi bu durum yardımcı olur musunuz
  • yaz pazartesi bende
  • S.a arkadaslar uzatmadan sorayim.

YBR 125 ESD KULLANIYORUM ILK KONTAGI ACTIGIM DA YAGLAMBASI YANIYOR HEMEN SONUYOR MARSA BASTIGIMDA SANKI HIC ELEKTIRIK GELMEMIS GIBI MARS BOSTA KONTAGI TEKRAR KAPATIP ACTIGIMDA YAG LAMBASI NORMAL YANIYOR VE MARS BASTIGIMDA CALISIYOR SEBEBI NEDIR BIR FIKRIM YOK BILGISI OLAN VARSA PAYLASABILIRSE TESEKKUR EDERIM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.