Şimdi Ara

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
198.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları burda buluşalım isterseniz.Sorunlar ve paylaşmak istediğiniz konular olabilir.
    otomobil bölümündeki gibi bir Yamaha takımı kuralım diyorum

Fiyatı: 3.300 Ytl(KDV+Ötv dahil)

Teknik Özellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 18 Ekim 2006; 0:06:25 >

• normal kullanımda 100-105 filan.
    8000 devirde 120 yapamaz.
    10.000 devirde 118-120 km/h hıza ulaştım.

bir video hazırladım

http://www.youtube.com/watch?v=JH8YAcuShWA
  • SLM sonix.Bende bi ybr var hemde tam 160 civarı yapıyor.şeklinede sanayiide baya vakit harcıyorum motorumun dış tasarımı bitmedi ama motorumun 155 km nin biraz üstünde gittiğini bilmek beni heyecanlandırıyor.Bunu yapmal k için en önemli unsur silindir taşlama.Bu taşlama sonucunda motorum tam180cc oldu ve performans hava filtresi ile özel yapım egzostum sayesinde tam bir canavar oldu.Tabiki 110/90 tubeless (dubleks(şamrelsiz)) lastik ve daha büyük dişli saytesinde bu hıza ulaşabildim.Ama devir saatini 12000 de iken devreye giren devir engelleyici beynini yeniden ayarlayarak sınırsız devir elde ettik.ama bunun motorra çok zararı var ben tahminen max 14000-15000 devri geçmiyorum.Ama modifiyesi tam olarak bittiğinde fotolarını muakkak göstereceğim.
    Bu aradawww.yamaha-motor-europe.com sitesinde gördüğüm ybr nin sport siperlik grenajını türkğiyede bulabilirmisin.eğer bulursan lütfen uguri2007@hotmail.com hotmailime msj atarsan sevinirim

• o siperlik Türkiyede yok sanırım.Fiyatı baya yüksekt zaten.Ybr nin resimlerni buraya atabilirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: uguri88

SLM sonix.Bende bi ybr var hemde tam 160 civarı yapıyor.şeklinede sanayiide baya vakit harcıyorum motorumun dış tasarımı bitmedi ama motorumun 155 km nin biraz üstünde gittiğini bilmek beni heyecanlandırıyor.Bunu yapmal k için en önemli unsur silindir taşlama.Bu taşlama sonucunda motorum tam180cc oldu ve performans hava filtresi ile özel yapım egzostum sayesinde tam bir canavar oldu.Tabiki 110/90 tubeless (dubleks(şamrelsiz)) lastik ve daha büyük dişli saytesinde bu hıza ulaşabildim.Ama devir saatini 12000 de iken devreye giren devir engelleyici beynini yeniden ayarlayarak sınırsız devir elde ettik.ama bunun motorra çok zararı var ben tahminen max 14000-15000 devri geçmiyorum.Ama modifiyesi tam olarak bittiğinde fotolarını muakkak göstereceğim.
    Bu aradawww.yamaha-motor-europe.com sitesinde gördüğüm ybr nin sport siperlik grenajını türkğiyede bulabilirmisin.eğer bulursan lütfen uguri2007@hotmail.com hotmailime msj atarsan sevinirim

buda benim kini son hali;

ramcox,turuncu etiketleri çıkartırsan daha güzel bir görüntü oluşur.Jantlar da 2004 ybr jantı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 25 Mart 2007; 19:04:27 >

• SLM ARKADAŞLAR BENDE YAMAHACIYIM VE 2 TANE MOTORUM VAR BİRİ 2008 CRYPTON BİRİDE 2007 YBR İKİSİNDENDE ÇOK MEMNUNUM SÜPER MOTOR İKİSİDE AMA YBR DAHA SERİ VE DAHA DEPARLI 1 DEPO BENZİNLE 500 KM YOL YAPTIM BENCE ARKADAŞLAR SİZLERDE YBR ALMAK İÇİN ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜSÜNÜZ.SİZELERE Bİ ADRES WERİYİM ORAYI ZİYARET EDİNWWW.TAVOOO.COM MUTLAKA ZİYARET EDİN GÖRÜN BAKIN YBR'LERLE NELER YAPIYOLAR NE KADAR YOL KAT EDİYOLAR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CADDECİ

SLM ARKADAŞLAR BENDE YAMAHACIYIM VE 2 TANE MOTORUM VAR BİRİ 2008 CRYPTON BİRİDE 2007 YBR İKİSİNDENDE ÇOK MEMNUNUM SÜPER MOTOR İKİSİDE AMA YBR DAHA SERİ VE DAHA DEPARLI 1 DEPO BENZİNLE 500 KM YOL YAPTIM BENCE ARKADAŞLAR SİZLERDE YBR ALMAK İÇİN ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜSÜNÜZ.SİZELERE Bİ ADRES WERİYİM ORAYI ZİYARET EDİNWWW.TAVOOO.COM MUTLAKA ZİYARET EDİN GÖRÜN BAKIN YBR'LERLE NELER YAPIYOLAR NE KADAR YOL KAT EDİYOLAR.

Vay bee görünce şok oldum keşke bende gidebilsem

• bu arada buda benim yeni kızım

istiyenle 2-3 bin km olan tertemiz tiger ybr performans abart egzosunu takaslıyabilirim.

http://img236.imageshack.us/my.php?image=090608162848bn7.jpg
  • Whitefight W kullanıcısına yanıt
    2015 yazında Gürcistan'a geçmek için Rusya gümrüğünde sıra beklerken Eduardo isimli bir genç bir arkadaşla tanıştım.
    Kendisi Rusya'nın Tataristan şehrinden yola çıkıp Gürcistan ve Türkiye üzerinden İtalya'ya gidiş dönüş geziye çıktığını anlattı.
    Motosikleti Yamaha YBR 125 idi ve şiştiğinden, mola vermesi gerektiğinden bahsetmedi.

Ayrıca Gustavo ve Elke'nin iki tane Yamaha YBR 125 ile yaptıkları Dünya turu ise tam bir efsanedir:
    Dünyanın iki ucunu, Arjantin ve Avustralya’yı 125 cc lik motosiklet üzerinde birleştiren binlerce macera dolu, 40 ülke, 5 kıta ’lık yolculuk.

Başlangıç: 22 Aralık 2003
    Varış: 18 Nisan 2009

Gustavo & Elke, Türkiye, Çatalzeytin-Sinop:

Siteleri:http://re-moto.com/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.