- x
Beko D2001 Sürekli Çalışıyor
7 Cevap395 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

12 Mesaj
9 Eylül 2013; 18:10:14 

Beko D2001 bulaşık makinesini açıldığında gündüz 8'den akşam 5 e kadar sürekli çalışıyor ve hiç sonlanmıyor. Deterjanını alıyor yıkıyor ama bitirmiyor. Açma kapama düğmesinde kapatmasak sabaha kadar yıkar. Bunun sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz acaba ?

1780 Mesaj
10 Eylül 2013; 3:13:50 

quote:

Orijinalden alıntı: baqbaq

Beko D2001 bulaşık makinesini açıldığında gündüz 8'den akşam 5 e kadar sürekli çalışıyor ve hiç sonlanmıyor. Deterjanını alıyor yıkıyor ama bitirmiyor. Açma kapama düğmesinde kapatmasak sabaha kadar yıkar. Bunun sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz acaba ?

Kartında bir sorun var servisi bakması gerekiyor.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

241 Mesaj
10 Eylül 2013; 9:07:01 

Makinenizde muhtemel bir kart problemi var ama kart değişimi öncesinde sisteminde kontrol edilmesi gerekiyor, kartın arza vermesine neden olan bir parçamı var yoksa kart kendiliğindenmi bozuldu tespit etmek gerek.

Beyaz Eşyalarla İlgili Merak Ettiğiniz Her Konuda

servisbeyazesya@outlook.com

Adresinden Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz.

İstanbul/Avrupa Yakası

12 Mesaj
10 Eylül 2013; 13:10:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Eşya Servisi

Makinenizde muhtemel bir kart problemi var ama kart değişimi öncesinde sisteminde kontrol edilmesi gerekiyor, kartın arza vermesine neden olan bir parçamı var yoksa kart kendiliğindenmi bozuldu tespit etmek gerek.

Kartında bir sorun var servisi bakması gerekiyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. 3-4 gündür aynı sorun devam ediyordu dün Başlatma - Bekletme düğmesine 5 sn basılı tuttum tekrar başlattım makinayı. Sürekli yıkama sorunu kayboldu. Yani normalde olduğu gibi 1 saat 1.5 saat sonra durdu. Fakat makinanın alt tarafı hep su olmuş. Gider hortumuna baktım kaçağı var mı diye birşey bulamadım. hortumun makinaya giriş yerindede birşey göremedim.
Velhasıl diğer sorun çözüldü şimdide her tarafı su yapıyor

241 Mesaj
10 Eylül 2013; 13:58:38 

makinenin körük lastiğini kontrol edin bir çok neden olabilir ama akla ilk gelenlerden biri kapakla kazan arasındaki körük lastiği

Bu mesajda bahsedilenler: baqbaq

Beyaz Eşyalarla İlgili Merak Ettiğiniz Her Konuda

servisbeyazesya@outlook.com

Adresinden Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz.

İstanbul/Avrupa Yakası

1780 Mesaj
10 Eylül 2013; 17:34:23 

quote:

Cevaplarınız için teşekkür ederim. 3-4 gündür aynı sorun devam ediyordu dün Başlatma - Bekletme düğmesine 5 sn basılı tuttum tekrar başlattım makinayı. Sürekli yıkama sorunu kayboldu. Yani normalde olduğu gibi 1 saat 1.5 saat sonra durdu. Fakat makinanın alt tarafı hep su olmuş. Gider hortumuna baktım kaçağı var mı diye birşey bulamadım. hortumun makinaya giriş yerindede birşey göremedim.
Velhasıl diğer sorun çözüldü şimdide her tarafı su yapıyor

Sorunu olan makine bir bulaşık makinesi, çamaşır makinesi değil size öncelikle bunu belirtmek istiyorum su kaçırma olayına gelirsek bulaşık makinesinin kapağı tam tamına yerine oturuyorsa kapaktan su kaçma ihtimali neredeyse sıfır ancak siz yinede kenarlardaki contaya bakın ordada birşey yoksa muhtemelen büyük olasılıkla borularda birşey var makineyi yan yatırıp altından tüm hortumlarına bakın bir sorun varmı diye.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

12 Mesaj
10 Eylül 2013; 18:27:32 

Bu bahsettiğiniz kartın fiyatı ne kadardır? Çünkü makinayı alalı yaklaşık 5-6 sene oldu garantisi bitti.

1780 Mesaj
10 Eylül 2013; 18:58:11 

quote:

Bu bahsettiğiniz kartın fiyatı ne kadardır? Çünkü makinayı alalı yaklaşık 5-6 sene oldu garantisi bitti.

Makinenin fazla özelliği ve programı olmadığından ekran vs. de bulunmadığından kartını 50-80tl arası bir fiyata halledebilirsiniz. Servisi arayıp bir sorun yinede.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.195