Şimdi Ara

Amnesia: A Machine For Pigs'in İnceleme Skorları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Amnesia: A Machine for Pigs inceleme skorları göründü. Frictional Games tarafından geliştirilen ve Amnesia: The Dark Descent'ın varisi olan yapım 10 Eylül'de yani yarın Steam'deki çıkışını yapıyor.

İşte inceleme skorları;

Polygon – 8/10
    Eurogamer – 7/10
    Gamespot – 8/10
    Rock, Paper, Shotgun – Skor yok
    GodisaGeek – 7/10
    Eurogamer.de – 5/10
    Harcore Gamer – 3.5/5
    Kotaku – ‘Hayır’ (Bir bakıma "evet" denmiş, çok korkunç olduğu için mecazi olarak inceleme içerisinde bolca 'Nope' kullanılmış. İncelemeye göz atmayı deneyebilirsiniz.)

• hayır ne lan? böyle incelememi olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hayırmı ?. O nasıl bir cevaptır lan.

• o kdar mı kötü bune saçmalık outlastı sen bekle eylüle kadar kısa yapsınlar bunda adm akıllı yapmamışlar yapcaksanız adm akıllı yapın crysis 3 gibi yapmayın

• Bu adamların nasıl incelemeci olduğunu anlamadım yarısı iyi demiş yarısı kötü demiş bir taneside hayır demiş.Nası bir akıl varsa şu adamlarda.
  • adamdalardaki incelemeye bak HAYIR
  • İlk Amnesia,beni iliklerime kadar korkutmuştu.Şahsen hatırladıkça bile bir ürperti geliyor.Sanırım bu oyun ilkine göre çok beğenilmemiş.Amnesia bana kalırsa Dead Space 3'ten sonra korku oyunlarını son kalelerinden biri.Umarım ilki kadar korkunç olur.

• İngilizce bilmeyip ''Hayır ne demek lan?'' da acayip oluyo.Şöyle bi internet turu yapın beyler.1-2 haftaya anlarsınız umarım.Bence gayet açık bir şekilde anlatmış adam ne demek istediğini.Öyle ''Hayır ne lan?'' filan demeyin.İnternet mizahını anlayın önce.

• Kotaku'da Nope yazan incelemede (Not actual kotaku review) yazıyor, sayfayı aşağı indirirseniz Kotaku'nun gerçek inceleme puanını görürsünüz ve YES yani EVET diyorlar.

Buyrun:http://img.gawkerassets.com/img/18zk7nszfdbs1jpg/ku-xlarge.jpg

• kim ne derse desin en iyi korku oyunu amnesia
  • Her ne kadar pek korku oyunu olmasada Last of Us ile başladı korku oyunu merakım. Outlast dan sonra bu oyunu da merakla bekliyorum.

• adamlar çok korktukları için hayır demişler, biraz mizahi yaklaşmışlar olaya. biraz zorlasanız beyninizi anlayacaksınız. adam gibi bir korku oyunu yoktu piyasada. beklediğimize değecektir.
  • yalnız puanlar outlasttan düşük :(

• outlast akar şu anda gerisi hikaye.....
  • Bu pek iyi olmamis. En yuksek veren bile 8 vermis. E simdi ne oldu atip tutanlar vardi outlast ... amnesia gelen kadar cerezlik oynanir diyenleri görelim.

Omris... outlast zaten en bastan kisa bir oyun olarak tasarlanmisti. Yazik olmus önumuzde ki oyunlara bakacagiz artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

hayır ne lan? böyle incelememi olur.

korkudan dili tutulmuşsa demek..
  • hayır ve skor yok one lan
  • outlastı henüz bitirmedim ama on numara oyun olmuş gerilimi harbiden yaşıyorsunuz amnesia yı da deneyeceğim korku oyunu oynamazdım bağımlısı oldum :D

• Outlast kadar bile olsa yeterli benim için korku unsuru
  • Hayır yazdıkları yere bakın. Yorum olarak aynen şöyle nope nope nope nope nope nope diye gitmişler. Hatta oyunun türü olarak first person nope yamışlar. Bİr de yorumun alta Çok korkunç diye eklemişler. Onu sadece geyik olsun diye yapmışlar.

Zaten daha altında orijinal yorum var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.