Şimdi Ara

PS Vita, TV ile buluşuyor; karşınızda PS Vita TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Vita, TV ile buluşuyor; karşınızda PS Vita TV

Kasım ayında yeni nesil konsoluyla teknoloji severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Sony, bugün Japonya’da düzenlenen SCEJA Basın Konferansı’nda yeni PS Vita’dan sonra yeni bir Vita daha duyurdu. Ancak bu Vita biraz daha farklı.

PS Vita TV ismiyle lanse edilen konsol (aslında bir set üstü kutusu) 65.0 x 105.0 x 13.6 mm ölçülerinde. Gücünü 4 çekirdek halinde ARM’ın Cortex A9 merkezi işlemcisinden ve SGX543MP4+ grafik yongasında alan PS Vita TV, USB, HDMI ve LAN arayüzlerinin yanı sıra kablosuz teknoloji tarafında 802.11 b/g/n ile Bluetooth 2.1 desteğine sahip.

Adından da anlaşılacağı üzere TV’ye bağlanan PS Vita TV, kullanıcılara Vita ve PSP oyunlarını diek oynama fırsatı sunarken; Hulu, Sony’nin Music Unlimited ve Video Unlimited servislerini kullanma imkanı sunuyor. Diğer bir deyişle PS Vita TV, Apple TV gibi bir set üstü kutusunun yaptıklarına ek olarak Vita ve PSP oyunlarını oynatıyor.

14 Kasım’dan itibaren Japonya’da satışa sunulacak olan cihazın tavsiye edilen satış fiyatı sadece 99 dolar olarak belirlenirken; kontrolcü içeren özel paketinin fiyatı ise 150 dolar. Şimdilik sadece Japonya’da satışa sunulacağı açıklanan PS Vita TV’nin diğer ülkelerdeki geleceği şimdilik netlik kazanmış değil..

• Alıyorum.
  • E bildigin konsol bu ozellikle fiyati mukemmel Turkiye'ye gelir gelmez (ayni fiyat olursa) havada kaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer ülkeleri hakediyor.Ama vita 2000 mi bu mu kararımı veremedim
  • Alıyorum
  • sony teknoloji adına heşeyi yapıyor samsung kadar değer görmüyor.

Sony ne kadar cabalasa kaliteyi yukarda tutsada ucuz olanı reklamı bol olanı insanlar daha çok seviyor.

• alırım lan.

• Sony son 1 yılda şaha kalktı. Yenilikçi ürünler arka arkaya geliyor. Firma bu ivme ile devam ederse eski konumuna bile gelebilir.

• Bunu kullanmak için PSVita şart mı, yoksa bağımsız çalışabilecek mi? Eğer öyleyse alırım.
  • Sony her bütçeye uygun oyun konsolu çıkarmakta kararlı. Helal olsun Sony'ye. Ama biraz da destek vermeli.

• Böyece vita oyunlarının satışları artar.Daha çok oyun çıkmaya başlar. Sony 1 taşla 2 kuş vurmuş.
    Ayrıca ps4 e remote play desteği veriyor , uzaktan ps4 oyunlarını bu cihazla istediğimiz evden oynayabileceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda da 150 dolar olursa hemen alırım.
  • Çok alınası bir cihaz olmuş tebrikler sony

• 99 dolar?PS Vita Tv?200-250 tl civarı olursa hayatında konsol kullanmamış olan ben bile alırım.Sony yi sevmezdim niyeyse ama son 1 yıldır falan acayip ısındım firmaya
  • ouya ile ilgili bir yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Bunu kullanmak için PSVita şart mı, yoksa bağımsız çalışabilecek mi? Eğer öyleyse alırım.

bağımsız çalışcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Bunu kullanmak için PSVita şart mı, yoksa bağımsız çalışabilecek mi? Eğer öyleyse alırım.

vitaya gerek duymadan çalışıyor yani buda bi vita sadece ekran üstünde değil takacağın televizyon olacak kontrolcüleride ps3 kontrolcüsü

• Baya ucuzmuş, Vita oyunlarının çözünürlükleri nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Baya ucuzmuş, Vita oyunlarının çözünürlükleri nasıl?

Vita'nın çözünürlüğü 960 x 544. Oyunları da öyledir muhtemelen.
  • Bunun yerine android bir konsol yapsaydi da dualshock la oynasaydik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.