Mesajlaşmak için ideal telefon.
6 Cevap235 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

53 Mesaj
9 Eylül 2013; 14:17:45 

Arkadaşlar aslında her polis okulu öğrencisi gibi kamerasız internete giren telefon çok isterdim ama malesef yok denecek kadar az hatta sıfırı yok sanırım. Ondan bari şöyle en azından bir radyosu olsun ve en önemlisi tuşları filan çok rahat olup rahat mesajlaşabileceğim bir telefon arıyorum. Tuşları çok ses yapmayan(yatakhanede arkadaşlarımız rahatsız olabilir) şık kibar bir telefon. Kafamda şuan iki model canlandı açıkçası kamerasızlarda nokiadan şaşmak istemiyorum ama siz başka model de önerebilirsiniz. Sizce şu iki model nasıl.

http://www.istanbulbili...-kampanyalar,31574.html

http://www.istanbulbili...-kampanyalar,29237.html

Alttaki telefon mp 3 filanda çalıyor ama sanki üstteki tuş takımı filan olsun daha sağlam geliyor. Bu ikisini düşünmekteyim ama farklı modelde olur. Önemli olan özellikle mesajlaşırken şakır şukur ses yapmasın, bataryası uzun gitsin ve şık olsun tamamdır. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

''Korkarız yalnızlıktan.. Ama bil ki yalnızsan yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidicek bir sevgilin olmaz.''

*Douglas Noel

53 Mesaj
9 Eylül 2013; 18:50:27 

Güncel beyler. Valla gitmeden bir tavsiye verin alacağım sonra kötü yanı varsa pişman olacağım.

''Korkarız yalnızlıktan.. Ama bil ki yalnızsan yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidicek bir sevgilin olmaz.''

*Douglas Noel

580 Mesaj
9 Eylül 2013; 19:01:22 

quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk---

Güncel beyler. Valla gitmeden bir tavsiye verin alacağım sonra kötü yanı varsa pişman olacağım.

ucuz olanını al bence.İlerde alırsın iyi telefon kullanırsın

INTEL CORE I5 4670K /~/ ASUS Z87-A INTEL /~/ ASUS DRW-24B5ST 24X ± /~/ CORSAIR VENGEANCE 1600MHZ (2X4GB) /~/ CORSAIR 120GB NEUTRON GTX /~/ CORSAIR CARBIDE 400R 80PLUS 750W /~/ COOLER MASTER HYPER 212X /~/ SAMSUNG 21,5'' S22B350H /~/ LOGITECH Z-623 2.1 THX /~/ LOGITECH G430 OYUN HEADSET /~/ LOGITECH HD WEBCAM C270 /~/ A4 TECH X7 F4 V-TRACK /~/ A4 TECH X7 G800MU ~~ ( Almak İçin Para Biriktirdiklerim :) = SEAGATE 1TB 64MB 7200RPM HARDDISK ~~ EKRAN KARTI :)

53 Mesaj
9 Eylül 2013; 23:08:04 

quote:

Orijinalden alıntı: warrock61

ucuz olanını al bence.İlerde alırsın iyi telefon kullanırsın

Benim paradan çok 2 yıl kullanacağım için mesajlaşma imkanı filan önemli. Hani kimi telefonlar odun gibi adam bin pişman oluyor tuşları sert kaba ama kimisi de çok kibar ve kullanışlı. Bu konuda yardıma ihtiyacım var.

*Douglas Noel

446 Mesaj
9 Eylül 2013; 23:43:09 

x1-01 i daha çok beğendim ben. tuşlarını bilemeyiz ama beğendiysen al bence

1604 Mesaj
10 Eylül 2013; 0:14:52 

lejyon mavisinin tuş takımı çok kullanışlı görünüyor.

53 Mesaj
10 Eylül 2013; 0:22:46 

Bende onu düşündüm hocam tipi kibar tuşları güzele benziyor radyo filanda var eğer fikrim değişmezse 1 haftaya kadar onu alırım artık ne yapalım.

Bu mesajda bahsedilenler: yüksel75

*Douglas Noel
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281