Şimdi Ara

Twitter'ın Android tablet sürümü internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android işletim sistemli tabletler pazarda yavaş yavaş hakimiyeti ele geçirse de Twitter'ın tablet optimizeli bir sürümü henüz kullanıma sunuluş değil.

Şu an yayından kaldırılan Samsung'un Galaxy Note 10.1 2014 tablet modelinin tanıtım videosunda kısa bir referans gösterilen yeni Twitter sürümü internete de sızdırıldı.

Twitter'ın tablet sürümünün daha kolay ve kullanışlı bir arayüz sunduğu belirtilirken, uygulamanın bölünmüş ekran fonksiyonu dikkat çekiyor. Bir ekranda haber kaynağı takip edilebilirken, gönderilerle etkileşime geçildiğinde veya diğer sekmelere gidildiğinde diğer ekran devreye giriyor.

Uygulama henüz resmi olarak yayınlanmadı ancak bazı kaynaklar kurulum dosyasını ele geçirerek internette yayınlamış durumda. Kaynak linkinden yeni Twitter tablet uygulamasının neye benzediğini görebilirsiniz.

• Daha yok muydu twitter?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel link vermişsin sen öyle, insan bir kontrol eder

• Her zaman derim;
    Telefonda android
    Tablette ios

Su uygulamalara el atmadiklari icin ipad mini yok satiyor. Mesela tablet alacak olsam ve cok butcem olmasa normal sartlar altinda ipad mini yerine nexus 7 2013 tercih ederdim. Ama uygulamalar yuzunden ipad mini alirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 9 Eylül 2013; 17:56:41 >
  • Rust in Peace kullanıcısına yanıt
    link sağlam !
  • Hep istenmeden sızar zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Daha yok muydu twitter?

hee yoktu hatta androidte ateşi biz geçen yıl bulduk
    bilip bilmeden sallamayın. zaten vardı ama görünüş olarak daha kullanışlı bir versiyon geliyor o kadar. !!

• ekrem beyin başlığı da ancak böyle olur. apple fanboylarını gaza getirici başlıklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Daha yok muydu twitter?

hee yoktu hatta androidte ateşi biz geçen yıl bulduk
    bilip bilmeden sallamayın. zaten vardı ama görünüş olarak daha kullanışlı bir versiyon geliyor o kadar. !!

Twitter'ın tablet optimizeli bir sürümü henüz kullanıma sunulmuş değil. "

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.