Şimdi Ara

PC ye format atıcam iphone la ilgili neler yedeklemeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • soru başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar.pc çok yavaşladı ve usb den iphone görmüyor.1 yıldır eşzamanlama yapamıyorum.eskiden kalan yedek kayıtları ,uygulamalar vb. başka neleri yedeklemem gerekiyor? ve yedeklenecek dosyalar nerededir? bu arada win7 64 bit kullanıyorum

• up.lütfen cevap yazın arkadaşlar format atıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehberi telefondaniCloud üzerine yedekleyin.
    Fotoğraf video vs İTOOLS ile pc ye alın.

Programları restoreden sonra tekrar AppStore üzerinden yükleyin.

En temiz yöntem budur.

• iclouda yedekleme yaparsanız her zaman sorun çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffsev

Rehberi telefondaniCloud üzerine yedekleyin.
    Fotoğraf video vs İTOOLS ile pc ye alın.

Programları restoreden sonra tekrar AppStore üzerinden yükleyin.

En temiz yöntem budur.

rehberi icloud a nasıl yedekliyoruz bilmiyorum.bide bu son backup kayıtlarını nasıl yedeklemem gerekiyor?çünkü pc 1 yıldır usb den iphone u görmüyor ve 1 yıldır eşzamanlama yapamadım.onun dışında formattan sonra pc iphone daki herşeyi yeni iphone gibi görmemesi için ne yapmam gerekiyor?yani içindeki müzik,resim vb şeylerin kaybolmaması için ne yapmalıyım

• İTOOLS ile resim ve müzikleri pc ye alacaksınız.

Rehber yedeği için iCloud Apple hesabı oluşturup telefondan iclouda giriş yapıp kişileri aktifleştirmeniz yeterli.

Restoreyi yeni iPhone olarak yapıp yukarıdaki yedekleri (resim müzik) yükleyin,sadece restore ve backupları geri yüklemenin faydası olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffsev -- 9 Eylül 2013; 14:36:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffsev

İTOOLS ile resim ve müzikleri pc ye alacaksınız.

Rehber yedeği için iCloud Apple hesabı oluşturup telefondan iclouda giriş yapıp kişileri aktifleştirmeniz yeterli.

Restoreyi yeni iPhone olarak yapıp yukarıdaki yedekleri (resim müzik) yükleyin,sadece restore ve backupları geri yüklemenin faydası olmaz.

eyvallah hocam saol

• arkadaşlar bu format atmadan önce itunes den bu bilgisayarın yetkisini kaldır seçeneğine tıklamamız gerekiyormu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.