Şimdi Ara

Arka Sokaklar = Kanal D - 2018 devam. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
5.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onur komiser varken izlerken bile geriliyordum çok gergin kasıntı bir tip bu adam ve her an saldıracak kavga edecek gibi bir hali var. ekip ruhunu da bozduğunu düşünüyorum. mangal partisi vardı alışkın olmadığını falan söylemişti onur komser. murat çok daha iyi uysal bir insan. ece de onur komser gibi arıza bir tip ama bayan olduğu için yakışıyor izlerken çok zevk alarak izliyordum o da gitti. hele ecenin ilk geldiği sahneyi hatırlıyorum kavga dövüş olaylar olaylar mesut komiserle ece tartışıyordu ben şey zannetmiştim bu ece ile mesut aşk yaşar falan ama olmadı onur komser bozdu olayı. aslında onur komseri kullanmayı bilmediler. bu adam çok kasıntı arıza bir tip ve kavgaya her daim hazır. ekiple sürekli kavga etse özellikle de mesut komserle kavga etse olaylar çıksa hatta yumruklu kavgayı geçtim silahlara kadar olaylar gitse öyle zevkli olurdu ki onur komserin hayranı olurduk ama bu adamı kullanmayı bilmediler.

• Çok güzel sahneydi be.Ece ekibe geldikten sonra pek böyle kavga etmedi ekiple ve sıkıcı oldu.Sürekli böyle kavga etse posta koysa çok güzel olurdu.Onur komser ve ece komser geri gelse çok güzel olur biraz aksiyonlu geçmesi lazım bu dizinin.Mesela bu dizinin en iyi zamanları cevher olduğu zamanlardı çünkü ekipin rutin işleri serserileri çocuk oyuncağı gibi yakalamaları zevk vermiyor artık hep aynı şey ama bu cevher çok sağlamdı kolay lokma değildi ekiple baya bi uğraştı olaylar çıktı hem de büyük olaylar ölümden dönmeler baya bişeyler çıktı ve cevher devri uzun da sürmüştü.Aksiyon istiyoruz rutin işler artık sıkıyor 9 senedir aynı şey sıkar tabi biraz farklılık lazım olay lazım.Ekip her zaman kazanırsa her işin üstesinden kolay gelirse sıkıcı oluyor.

• geri gelin başkomiserim özledik sizii

Arka Sokaklar = Kanal D - 2018 devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony_Stark

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

quote:

Orijinalden alıntı: Anthony_Stark

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Yalnız son 5 6 bölüm iyi bayağı Kvp tadında

Kvp'nin bazi bolunleri samanyolundan beterdi

Bence son 5 6 bölüm iyi Arka Sokaklar

Bu sezon baya hosuma gidiyor niyeyse Arka sokaklar.

niye olduğunu söyliyim cevher var çünki. şimdi aynı şekilde zevkle izleyemezsin sıkılır kapatırsın cevher çok iyiydi be

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

kanal d dışında tutmazdı zaten iyi olmuş. Ama saçma sapan oyuncular almasınlar artık. Keşke Cehver karakteri ekibe dahil olsaydı öyle çok daha güzel olurdu

çok güzel konuştun be kardeşim şu cevher keşke ölmeseydi ortadan kaybolsaydı ve şimdi tekrar ortaya çıksaydı tadından yenmezdi valla
  • üşüyoruz reyis

• quote:

Orijinalden alıntı: Dave Gurney

Ne saçma diziydi yav eziyet gibiydi

cevher olduğu dönemlerde deyildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus

10 numara dizi.Saçma sapan aşk dizilerine 1000 basar Timur reyiz adamdır

tabi cevherin yerini tutamasa da kafa adamdır ama ekiple pek başa çıkabileceğini sanmıyorum. son bölümü izlemedim belki de timurun tepesine binmişlerdir ama kızkardeşini öldürmüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Yalan yok ilk sezonlardaki o kalabalık kadro varken izliyordum ve sezon finallerini gerçekten çok güzel yapıyorlardı. Özellikle Nail Kırmızıgül (Cevher) varken çok sarıyordu bu sezon o tadı alamadım.

cevher reyisdi ya öyle adam gelmez heralde artık
  • Arka Sokaklar = Kanal D - 2018 devam.

Selin komserin çok güzelsiniz ve güçlü bir bayansınız size hayranım o güzel ellerinizden sağlam bi sopa yemek isterdim

• Hala bunu izleyen mi var
  • aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus

quote:

Yalan yok ilk sezonlardaki o kalabalık kadro varken izliyordum ve sezon finallerini gerçekten çok güzel yapıyorlardı. Özellikle Nail Kırmızıgül (Cevher) varken çok sarıyordu bu sezon o tadı alamadım.

Onun yerine Timur reyiz geldi.

Timurda öldü bi heyecanı kalmadı artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence de Cevher'in olduğu zamanlar çok iyiydi. Tüm bölümleri izledim ama daha önce o kadar gerildiğimi hatırlamıyorum. Timur da fena değildi ama sonuçta o da öldü.

Yine de izlemeye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 6 Şubat 2016; 14:31:26 >
  • sene nisan 2016 cuma günleri yine kanal d Olaylar olaylar

• Hüsnü komiserim bu olaydan da sağ çıkarsa daha da ölmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizem yaratıyorlar.öleceği falan yok.

ölecek karakteri fragmanda mı gösterirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüsnü ölmez zaten eski kadrodan kim kaldı ki millet Hüsnü Mesut ikilisi için izliyor o hatayı hayatta yapmazlar Hüsnünün vurulması üzerine dün dizi totalde 7 reyting alarak 1.olmuş survivoru geçmiş.
  • quote:

Hüsnü ölmez zaten eski kadrodan kim kaldı ki millet Hüsnü Mesut ikilisi için izliyor o hatayı hayatta yapmazlar Hüsnünün vurulması üzerine dün dizi totalde 7 reyting alarak 1.olmuş survivoru geçmiş.

Sosyal medyada bayağı geyik yaptılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.