Şimdi Ara

Ubisoft, Bu Nesli 2015'te Bırakacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Özellikle bu nesilde oyun dünyaısndaki yerini daha da güçlendiren firmalardan Ubisoft, genelde oyunlarını multiplatform olarak sunuyor. Önümüzdeki dönemde hem bu nesil, hem de yeni nesil konsollara oyun çıkaracak olan firmanın yetkilileri, bu nesil konsollara sunulacak destek adına konuştu.

Game Informer'a konuşan Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, önümüzdeki sene boyunca çoğu oyunun bu nesil konsollara da çıkacağını söyledi. Guillemot, Ubisoft'tan PS3 ve Xbox 360'a desteğin 2015'e kadar devam edeceğini, 2015 senesi içerisinde de yavaş yavaş sona ereceğini söyledi.

• Ohoo 2014 te bıraksanız nolur bf4 bf3 cod mw2 mw3 nfs ricals gibi oyunlar hala ps3 te olduktan sonra siz bırakın hemen :D
  • 2015'e kadar 5-6 tane oyun çıkar bence.
  • sen yoksan kim bize bakacak
    rockstar diye bi abi var inşallah onlar bakar bize
  • O değilde ben ucuzladı diye PS3 alanlara üzülüyorum haberleride yok PS4ten adam almış götürüyor morali bozulmasın diyede söyleyemiyorsun bişey.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: judgmenter

O değilde ben ucuzladı diye PS3 alanlara üzülüyorum haberleride yok PS4ten adam almış götürüyor morali bozulmasın diyede söyleyemiyorsun bişey.

Adamın parası ona yetiyordur onu almıştır. İlla herkes günceli yakalayacak, hardcore oyuncu olacak diye bir şey yok. Daha PS1 oynayanlar var, refah seviyesi göklerde gezen ülkemde. PS3 alan haline şükretsin.

Habere gelecek olursak bir an için Ubisoft 2015'de oyun yapmayı bırakıyor diye okudum ya da öyle okumak istedim. Nasıl sevinmiştim anlatamam.

• ps2 yapılan gibi olacak :) ps3 varken ps2 de oyun çıkıyordu ama çok az tabi fifa pes filan hep çıkar dı :)
  • 2015 e kadar kim ölür kim kalır doğru bir karar bence

• büyük ihtimal ile ps3'e destek duracaktır ama xbox 360 çok daha gelişmiş bir konsol olduğu ve next gen bir konsol olduğu için oyun almaya devam edecektir. Zaten hep böyle olmuştur microsoftr asla kendi ürününe desteği Çekmez! Çektirmez!

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

quote:

Orijinalden alıntı: judgmenter

O değilde ben ucuzladı diye PS3 alanlara üzülüyorum haberleride yok PS4ten adam almış götürüyor morali bozulmasın diyede söyleyemiyorsun bişey.

Adamın parası ona yetiyordur onu almıştır. İlla herkes günceli yakalayacak, hardcore oyuncu olacak diye bir şey yok. Daha PS1 oynayanlar var, refah seviyesi göklerde gezen ülkemde. PS3 alan haline şükretsin.

Habere gelecek olursak bir an için Ubisoft 2015'de oyun yapmayı bırakıyor diye okudum ya da öyle okumak istedim. Nasıl sevinmiştim anlatamam.

İyi ıp'leri var ama milletin cebini boşaltmayıda iyi bilen bir firma.The divisionda böyle olacak sanırım ama far cry 4'den beklentim var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.