Şimdi Ara

Kara Para Aşk (2014) | Atv (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
6
Favori
11.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl olacak 2015... Hala silah patlama sesi verilerek bölüm sonu yapılıyor ve güya heyecan yaratılıyor...
    Türk dizilerinin seviyesi bu işte...

Kara Para Aşk ciddi manada çok vasat bir dizi.
  • çöp
  • Bu bolum cok bombaydi , bu bolume bagliydi diziye devam edip etmeyecegim ve devam etme karari aldim , en az iki bolum daha yirtti dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Bu bolum cok bombaydi , bu bolume bagliydi diziye devam edip etmeyecegim ve devam etme karari aldim , en az iki bolum daha yirtti dizi

Bende bu bölümde aksiyon olmazsa bırakacağım diyordum şansa on numara bir bölüm oldu. Konu açıldı biraz daha bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Bu bolum cok bombaydi , bu bolume bagliydi diziye devam edip etmeyecegim ve devam etme karari aldim , en az iki bolum daha yirtti dizi

Bende bu bölümde aksiyon olmazsa bırakacağım diyordum şansa on numara bir bölüm oldu. Konu açıldı biraz daha bakalım ne olacak

Yine Turk isine baglarlar. Metin bi sekilde kurtulmayi basarir sonra bakarlar duruma gore ratingler dusmeye baslayinca final

• On Numara Bölüm Oldu.elif Ömer Aşkının üzerinde cok durmayıp böyle aksiyon yapmaları gerekir.bence polisten önce tayyar alacak metini.+ madem ömerin göreve dönmesi bi muhabbete bakardı onca zmn neyi bekledi bu amir anlamadım
  • Bu hafta sürükleyici oldu.Tayyar yine hüseyin kozunu iyi kullandı.
  • Bu bölüm iyiydi.
  • Ömer vuruluyor.
  • Dizi son 2-3 bölümde tavan yaptı resmen.
  • Eee Huseyin efendi sıra sana geliyor.Ömer in icine kurt düştü....

• quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

Eee Huseyin efendi sıra sana geliyor.Ömer in icine kurt düştü....

Hüseyin'den şüphelenen Arda aslında, bakalım bir sonraki bölümde neler olacak.
  • Fatih'e acıdım ha, iyi çocukmuş aslında.
  • Son sahneyi Engin kurtardi.Sevdigi adam vurulmus degil de sanki giydigi bi elbiseyi baskasinda da gormus de pisti oldum diye uzulen bi Elif vardi.O Heayiiir neydi ya.Valla utandim izlerken.Ben daha bi kahroldum ekran basinda Elif'ten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Dizi son 2-3 bölümde tavan yaptı resmen.

Evet ben burada sallıyordum ama son 3 bölümde özellikle polisiye hikaye tam istediğim gibi yükseldi.
  • çok güzel bir bölümdü,heyecan doruktaydı

bana kalırsa tuvalete annen elimde çocuk notunu nilüfer koydu gibi geliyor eğer öyleyse süper ters köşe olur
  • Elif sonunda hastanede aglama sahnesini gerçek yapabildi.
  • Güzel bölümdü ama tek saçma nokta
    Hüseyin Tayyar'ı öldürmeye gidiyor, sadece tek bıçak darbesiyle bırkaıp gidiyor, madem öldüreceksin kessene boğazını ya da birkaç kez daha bıçakla. Tamam ölmemesi gerekiyor
    ama bu kadar da seyirciyi salak yerine koymak olmaz, fragman iyi olsun diye.
  • Dizide hüseyin ve tayyar on numara oyuncular.gerisi cok sade gibi geliyor. aslında senaryo cok gzl ve sürükleyici..
    Bölüm içinse;
    hüseyinin tayyarı öldürememesi + tayyarın eşinin tayyarı kurtarması sacma geldi..onun yerine hüseyin uzaktan ateş edip yine böbreginden falan vursaydı daha mantıklı olurdu..
  • Bu bölümün en can alıcı konuşması hapishanede mert'in fatih'i ters köşeye yatırmasıydı.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.