Şimdi Ara

Kara Para Aşk (2014) | Atv (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
6
Favori
11.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

1.Fragman geldi Ömer reis Elif'i götürüyo

Levent'in boyu kaç lan ? Engin 1.88 anasını satıyım çocuk gibi kalmış yanında

Levent bir işe yaradı sonunda şu dizide İleride Bahar da aralarını bozmak için Ömer'e yazmazsa iyidir.Bir de Karadayı ile benzerliklerinden bahsedilmiş hep yorumlarda (ki senaristler aynı zaten),kuzenim hem bunu hem de onu izliyor cidden benzerlikler varmış ve orada da bir katil durumu varmış ve katil kimsenin beklemediği cinayeti araştıran biri çıkmış,bunda da öyle yapacaklar gibi görünüyor katilin Hüseyin çıkma olasılığı yüksek yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 12 Haziran 2014; 18:44:28 >

• ilk bölümler aksiyon ağırlıklıydı. türk dizilerine göre kıyaslarsak heyecan hiç bitmiyordu diyebiliriz.

son bölümlerde ise işin aşk yönü biraz daha ağır basmaya başladı. hikaye çözülüyor diye düşündüklerinde midir nedir 12. bölümde aşk işlerini biraz karmaşıklaştırmayı denediler.

her haliyle izlenmeye değer bir dizi.

bu arada yapım şirketinden dolayı olsa gerek, pek çok noktada kuzey güney'e benziyor.
    erken bölümlerde ölen baba, maddi sıkıntılar çekmeye başlayan zengin aile, bu aile ile ilişkili ondan daha zengin başka bir aile (hatta zengin ailenin çocuğu aynı kişi - gerçek yaşamda senaristin oğlu), hafta sonları golf kulübüne gitmeler, akıl hastası ve hamile zengin kız vs. (hatta bu bölüme kadar kullanılan holding binası bile aynı)

ama kuzey güney seven biri olarak beni rahatsız etmiyor bu durum. bu diziyi de severek takip ediyorum.

tavsiye ederim.

• esever kullanıcısına yanıt
    Leventin boyu 1.97'imiş yuh be arkadaş adam bildiğin 2 metre (bir canlı yayında kendisi söylüyor)

1.88 Engin hayatında ilk defa biriyle konuşurken 10cm yukarıya bakıyor sette eminim bunun esprisi yapılmıştır
  • KARA PARA AŞK 13. BÖLÜM SEZON FİNALİ TÜYOLAR:

"Sen varsan... ben çoktan teslim oldum."

Senaristler kendi kendilerine laf sokmuşlar. Arda vasıtasıyla…
    ARDA : Kabul et... Bir anlık gaza geldin... saçma bir şey yaptın Ömer. Sen o kızdan hoşlanıyorsun... kız da senden.. ne o öyle Türk filmi vari “biz ayrı dünyaların insanıyız” tribi.

Tayyar’ın adamları Taner’i sorguluyor. Pınar’da olaya dahil oluyor.

Herkes Ömer-Elif’i merak ediyor biliyorum ama bu bölüm senaristlerin açıkladığı gibi katilin kim olduğu da ortaya çıkıyor. Katilin kimliği olayların yönünü değiştirecek cinsten.Forumu pek takip edemediğim için katil tahminleriniz var mı bilmiyorum. Katil bence bir çok izleyiciye göre sürpriz ama bizim forumun çakallarına sürpriz olur mu bilmem.
    Ben yine de tahminleri alayım.

Fragmanı zaten izlediniz. Ömer, Levent’e kurulmaya işte bu sahnede başlyor.
    ÖMER : Şuna fena gıcık oluyorum...
    ARDA : Aynen abicim. Kadın olmasa alıcam façasını aşağıya...
    ÖMER : Ben onu demiyorum. Şu kılkuyruk herifi diyorum...

Gelelim fragmandaki o öpüşmenin bir tık sonrasına…
    ÖMER : Konuş diyorsun.. sonra susmuyorsun sinyorina.. Oldu mu aldın mı cevabını...
    Bu da iki tık sonrası…
    ÖMER – Yeterli gelmedi galiba...

İnsan böyle her şeyin çözüldüğü, netleştiği bir an yaşayınca hiç ayrılmak istemez ya sevdiğinden… Gece gündüze karışsın sürsün gitsin ister. Elif ile Ömer ‘de öyle işte…

ÖMER : Seninle ilgili çözemediğim bir bu kaldı... bütününü göremediğim için...
    Neyin bütünü? Bence tahmin ettiniz siz? Ömer bütünü görebildi mi dersiniz?

Nilüfer- Metin arasında cd hesaplaşması var bu bölüm…

Sadece katil değil, başka bir yalan daha ortaya çıkıyor sezon finalinde haberiniz ola!

• 4 gün önce izlemeye başladım bi baktım 12 bölümü izlemişim bile şimdi de sezon finalini çok merak ediyorum

• Silahi tutan el kadin eli gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: esever

Silahi tutan el kadin eli gibi

elif:benim ömerden sakladığım birşey var.

kime diyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Call Me Maybe

quote:

Orijinalden alıntı: esever

Silahi tutan el kadin eli gibi

elif:benim ömerden sakladığım birşey var.

kime diyor acaba ?

İnşallah Bahar'a demiyordur.

• esever kullanıcısına yanıt
    katilin eli zayıf bayan eline benziyor dediğin gibi.

katilimiz kadın.

bu el fiziğine sahip 4 kişi var dizide.elif,bahar,nilüfer,aslı.

olm kim lan bu
  • Bence katil Sibel.Once ahmet'i , sonra kendisini vuracak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

Bence katil Sibel.Once ahmet'i , sonra kendisini vuracak.

2.fragmani izlemediniz sanirim ?

sibel ahmetle arabada otururken 3.kisi elinde silahla arabanin camindan ahmete dogrultuyor silahi.

sibel degil kesinlikle.

• Sibel, Elif, Aslı olmadığına göre Tayyar ın karısı olabilir belki.

• Muhteşem Yüzyıl'dan dolayı gününde izleyemiyordum, bu akşam umarım iyi bir sezon finali izleriz.
  • Güzel final oluyor.

• Vayy şerrroo

• Kitabı yokmu la bu dizinin

• Huseyin tam bir hayal kırıklığı oldu hiç beklemiyordum.

• Bu hüseyin ne iş şimdi?

• 2 sayfadır diyorum katil Hüseyin diye,yanılmamışım Elmasların ondan çıkmasını beklemiyordum ama ona şaşırdım.Yeni sezonda bakalım nasıl bir hikayesi olacak,neden oradaydı kimle çalışıyor aslında veya intikam mıydı amacı veya para ? 3 ay çok uzun cidden.Beni asıl şaşırtan Zerrin'in ölümü oldu,o senaryoyu da büyük merakla bekliyorum.Tek hayal kırıklığım Ömer'le Elif'in sonu oldu,çok saçma olmuş orası.Daha adam bir şey demeden hoşçakal diyip gitmesi mantıksızdı ama uzun sürmez onların ayrılıkları.Bir de Ömer abisini öğrenince iyi kapak olacak sürekli Elif'e sizin ailenizi para bozmuş biz küçük mutlu bir aileyiz diyordu,zaten sadece bu laflardan ve abisinin bu bölümdeki tavırlarından bile çok belliydi onun çıkacağı.

• 1. Leyla ile Mecnun. 2. Kara Para Aşk. Mükemmel senaryo, inanılmaz bir dizi ya.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.