Şimdi Ara

Maxthon, MediaTek ortaklığı ile 100 milyon kullanıcı hedefliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Büyük kullanıcı kitlesine sahip olmasa da Android tarafının beğenilen tarayıcı uygulamaları arasında yer alan Maxthon, önemli bir ortaklığa imza atıyor.

Maxthon, dünyanın en büyük yongaseti tedarikçilerinden olan MediaTek firmasının hizmet kolu RollTech ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında 2014 yılında piyasaya çıkacak tüm MediaTek akıllı telefonlarında Maxthon tarayıcısı ön yüklü olarak sunulacak. MediaTek'in gelecek yıl 100 milyon akıllı telefonda yer alması beklendiği için Maxthon önemli bir kullanıcı veritabanına sahip olacak.

MediaTek firması ZTE, Lenovo, LG, Sony gibi firmalarla sıkı ilişkiler içerisinde iken daha çok Brezilya, Rusya, Çin, Hindistan, Endonezya gibi gelişmekte olan kalabalık ülkelere hitap ediyor. Bulut senkronizasyonu ve LAN dosya transferi gibi önemli özellikleri ile Maxthon pazar payını artırmayı ümit ediyor.

• ilk defa duyuyorum maxthon adını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel tarayıcıdır

• Hiç hedeflemesinler bence.
  • Maxthon gerçekten iyi bir tarayıcı hem PC'de hem telefonda itiraf edeyim bende çok düzgün çalışan sitelerden video indirme özelliğini açmak dışında aktif olarak kullanmıyorum Firefox alışkanlığımdan dolayı ama kullanırken ne hız ne başka bir sorun yaşamıyorum.
  • çok güzel tarayıcı

• pc de kullanıyorum pek çok kullanışlı kısayolu var hızlı çalışıyo

• ben hem pc de hemde mobilde kullanıyorum kesinlikle bikere alıştınızmı bir daha vazgeçemiyorsunuz. tavsiye ederim.

• Bu tavsiye edenler falan hep firmanin adamlari galba. Suana kadar 1 kere bile duymamistir kimse.

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Bu tavsiye edenler falan hep firmanin adamlari galba. Suana kadar 1 kere bile duymamistir kimse.

Maxthon tüm dünyada html5 in lideri

Siz mağaradan çıkmadınız diye neden insanlara laf atıyorsunuz?Maxthon gerek arayüzü ile gerekse özellikleri ile muhteşemdir.Ayrıca internet explorer tabanlı olmasına rağmen son derece hızlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

quote:

Bu tavsiye edenler falan hep firmanin adamlari galba. Suana kadar 1 kere bile duymamistir kimse.

Siz mağaradan çıkmadınız diye neden insanlara laf atıyorsunuz?Maxthon gerek arayüzü ile gerekse özellikleri ile muhteşemdir.Ayrıca internet explorer tabanlı olmasına rağmen son derece hızlıdır.

Peki,siz haklisiniz tamam. Maxthon 1 numara en buyuk.

• quote:

quote:

quote:

Peki,siz haklisiniz tamam. Maxthon 1 numara en buyuk.

Ben hiçbir zaman onu iddia etmedim,html5 olarak lider olabilir ama genel olarak Chrome veya Firefox ile yarışamaz

Sadece kendi bilmediğiniz işlere karışmayın,siz duymadınız diye insanlara laf atmanıza lüzum yok

• Kullanmıyorum ama adını çok duydum, okudum. Bir dönem de denemiş olabilirim.

• quote:

quote:

IE 10 da cok hizli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

ilk defa duyuyorum maxthon adını

Bu sizden kaynaklanıyor çok bilindik bir markadır
  • Önlerden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.