Şimdi Ara

Rockstar: GTA V 100 Saat Uzunluğunda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Grand Theft Auto V'in öyle kısa sürede bitecek bir oyun olmadığı konusunda şüphemiz yok. Peki oyun ortalama ne kadar sürecek? Rockstar’ın kurucularından ve başkan yardımcısı Dan Houser bu konuda şunları söyledi.

"100 saat uzunluğundaki bu açık dünya deneyimine sahibiz ve bu bize oyuncuların ne yapabilecekleri, neler ve nasıl konusunda kontrol imkanı sağlıyor. Bu banka soymaktan TV'de yoga dersleri izlemeye kadar herşeyi yapabileceğiniz bir dünya."

Dan Houser böyle bir deneyimi 2 veya 12 saat sürecek bir oyunda sunamayacaklarını eklerken, GTA'nın dev dünyasının bir filmden çok TV serisine daha uygun olduğunu söylüyor; çünkü oyunda anlatılabilecekler öyle kısa şeyler değilmiş.

• Hani 25-30 saat civarındaydı 100 saatse çok iyi inş doğrudur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun uzunluğu: Sıradaki GTA çıkana kadar geçen süre..

• O iyiymiş uzun bi oyun bizi bekliyor
  • Çok güzel :D:D:D:D:
  • PC denince akla gelen ilk şeydi belki GTA. Rockstar çok büyük ayıp etti çıkarmayarak. Her GTA haberi gördüğümde içim burkuluyor ne yalan söyleyeyim.

• Dudağım uçukladı resmen :) Gta IV te 30 saatin altında oyunu bitirince trophy veriyodu.Bu oyunun tek kötü yanı Okul açıldıktan 1 gün sonra çıkması.El insaf sınava haırlanıyoruz.

• Yapılacak bir sürü aktivitede var görevler dışında.Open open open world bir oyun bizi bekliyo
  • Yılda bir çıkan Assassin's Creed oyunları bile daha uzun.

• Red Dead Redemption'ı 30 saat oynadım %80'deyim doğrudur düzgünce oynarsak 200 saat de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omelette -- 7 Eylül 2013; 13:43:07 >
  • Abi neden pc yok ya çok üzülüyorum. Şu haberleri bir hevesle okuyorum seviniyorum sonra bakıyorum PC yok ki, neye seviniyorsun diyorum.
    Bazen aklıma konsolmu alsam diyorum da o kadar para da yok ne yapalım çıkarsa oynarız. çıkmazsa youtbedan izleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

Yılda bir çıkan Assassin's Creed oyunları bile daha uzun.

Amacın insanları kışkırtkıp ego tatmini yapmak değil mi? Oyun çıktığı ilk gün fanlarından bile fazla oynarsın sen !

• Angelz zaten sorun bir kişilik arkadaşlar. Her haberde illa muhalefet olacak, farklı bir şey söyleyecek. Ciddiye almayın şunu. Anası babası baş edememiş, internete salmışlar veleti.
  • geta beş te neymiş watch dogs varken crysis varken bi kerem bunlarda grafik var grafik

Şaka şaka çok vurmayın :D
    Gta fanıyım mutlluyum :D

• 100 saatmi vay bea demekki verdimiz parayı sonuna hakedecek yani helal olsun :)

• 100 saat oyunun zevkini almadan sadece ana görevleri yapan inorganik canlılar için bize 200-300 saat san andreası istesen 6-7 saatte bitirirsin ama hala oynayan var

• tam 10 gün kaldı. 10 gün sonra...

• orijinal aliyorum siparis vermistim ayrica ps3 ü elimde tutmamin tek sebebi

• Ya bişey sorcam ama hemen tepki vemeyin... Soruyorum:)
    İnsanlar neden Open World oyunlarına bayılıyorlar. Open World oyunlarında amaçsız gezinmek çok çok sıkıcı ve saçma. İnsan kendini kandırmış hissediyor. Yan görevler desen çok basitçe tasarlanmış oluyor genelde. Hele bide oyun dolu dolu gözüksün diye konulan aktiviteler, ekstralar yokmu çoğu gereksiz. Örnek: sleeping dogs horoz dövüşü çok gereksiz ve aptalca bir oynanışa sahipti. Gamble'ı ise çok sıkıcı idi. Yine başka bir Open World oyunu olan mesela İnfamous 2'nin yan görevleri çok sıkıcı hele hele kendi oluşturduğun bölümler akla zarardı. Assassins Creed'deki yan görevler,hazineler... blah blah blah havasında resmen. Birtek tomb'lar güzel Assassins creed'de. Demem oki open World oyunlarındada esas tatmin eden olay ana görevler. Bunlarıda blok bir şekilde oynadığınızı düşünün, alın size lineer bir oyun. Kısacası Open worldlar satışı artırmak amaçlı yapılan aldatmaca bir yapı. Bütün içerikleri gerçekten dolu dolu olan nadir open world'lerde yok değil Ör: Borderlands 2
    Umarım derdimi anlayanlar olmuştur...

• quote:

Orijinalden alıntı: bhdrygn11

geta beş te neymiş watch dogs varken crysis varken bi kerem bunlarda grafik var grafik<br><br><br><br><br><br><br><br>Şaka şaka çok vurmayın :D<br>Gta fanıyım mutlluyum :D

zevk meselesi tabiki saygi duymak lazim ama dedigin oyun beni sarmadi isin gücün yok hack yap ,hack üzerine kurulmus oyun .Ayni yemek belli bir süreden sonra SIKAR bunu unutma degisik yemek lazim insanlara hem bulgur hep ayran olur mu :-)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.