Şimdi Ara

Sony'den e-okuyucu dünyasına yeni üye: Reader PRS-T3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony'den e-okuyucu dünyasına yeni üye: Reader PRS-T3

Son yıllarda özellikle Amazon'un hazırladığı ürünler ile kullanıcı sayısı artan e-okuyucu modelleri arasına IFA 2013 fuarı kapsamında Sony tarafından eklenen Reader PRS-T3, başarılı bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

Teknik olarak 6-inç 758 x 1024 piksel e-mürekkep teknolojisi (16-seviye gri tonlama) ile hazırlanmış bir dokunmatik ekranla gelen Sony Reader PRS-T3, firma tarafından hazırlanan yeni bir sistem ile 3 dakikalık şarj sonrası 600 sayfalık bir kitabın okunmasına imkan verebiliyor. Tam dolu olduğu zaman 2 ay, dahili Wi-Fi (802.11b/g/n) kablosuz bağlantı özelliği açık durumda ise 1.5 ay kullanım süresi sağlayabilen Reader PRS-T3, 2GB depolama alanı ile geliyor ve isteğe bağlı olarak bu miktar micro SD kartlar üzerinden 32GB'a kadar arttırılabiliyor. ePub, PDF, FB2 ve TXT dosya formatlarını destekleyen ürün, siyah, kırmız ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle tercih edilebiliyor ve ayrıca beraberinde gelen dahili kapağı ile ekstra aksesuarlara ihtiyaç duymadan kullanılabiliyor.

109 x 160 x 11.3 mm boyutu ve 200 gram ağırlığı ile her zaman taşınabilecek bir yapı ortaya koyan Sony Reader PRS-T3 e-okuyucu, Eylül ayı içerisinde henüz açıklanmaya bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

(Sony) 

Sony'den e-okuyucu dünyasına yeni üye: Reader PRS-T3

• Güzel alet ama önceki modellerde olduğu gibi dokunmatik ekran yüzünden parlama yapıyor mu bakmak gerek.

• şunda bile evrim saçmalığı göndermesi yapmışlar

• Ben bir tane e-kitap okuycu almayı düşünüyorum da Türkiyede alınabilecek en ideal (e-ink ekran olması şart) e-kitap okuyucu nedir ?

• Müthiş olmuş.

Yenilik, kalite ve şıklık... denince.. It's a Sony
  • Kitap okumak için sevmiyorum elektronik cihazları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vankomisin

Ben bir tane e-kitap okuycu almayı düşünüyorum da Türkiyede alınabilecek en ideal (e-ink ekran olması şart) e-kitap okuyucu nedir ?

kindle touch kullanıcısıyım orjinal kitaplar satın alamıyorum ama Calibre diye bir program kullanarak formatları birbirine rahat çevirebiliyorum
    genel olarak cihazdan yana tek şikayetim ekranın ışıklı olmaması. gece kitap okumak bazen rahatsız ediyor oda ışığından kaynaklanan gölge durumu yüzünden
    böyle bir cihaz alacaksan kindle paperwhite yada nook simple touch glow önerebilirim iki cihazında türkiyeye garantisi bunları da göze almak gerekiyor
    garantili olarak reederIII olabilir ama onda da wifi yok fiyatı da daha ucuz tabiki

• sony yavas yavas amazonun gerisinde kaliyor.
    Prs t2 ile arasinda bir fark goremedim.

• Kitabın tadını vermez (okumayan bilmez)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitap okumak için arıyordum bir tane düşünülebilir
  • ogzo kullanıcısına yanıt
    Tam aksine, klasik kitaptan daha başarılı.
  • Ben amazon'dan devamlı kitap satın alıyorum hocam. Bahsettiğiniz türkçe kitaplar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34

şunda bile evrim saçmalığı göndermesi yapmışlar

Göndermesi mi? Türlerin kökeni kitabı işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spak

Müthiş olmuş.

Bitmediniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spak

Müthiş olmuş.

Bitmediniz..

Senin gibiler bitene kadar buradayız kardeş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.