Şimdi Ara

HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
19
Favori
59.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

BASEBAND 2030 DA İKEN CM 11 YÜKLENİR Mİ BİLEN VAR MI?

Yuklenir. Huawei orjinal yazilimi atinca baseband eskiye donuyor otomatik.

Tabii baseband 2030 yamasini atinca cwm surumu de degisiyor, 5 falan oluyordu yanlis hatirlamiyorsam, bu sebeple yuklenmezse cwm surumunu daha sonra yeniden yukseltmek gerekir; cwm yukselttiginizde de baseband ayni kalir, degismez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovannidrogo -- 2 Haziran 2014; 19:33:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: êyc

quote:

Tabii baseband 2030 yamasini atinca cwm surumu de degisiyor, 5 falan oluyordu yanlis hatirlamiyorsam, bu sebeple yuklenmezse cwm surumunu daha sonra yeniden yukseltmek gerekir; cwm yukselttiginizde de baseband ayni kalir, degismez.

arkadaşım teşekkürler
    anladım. aynen öyle yamadan sonra 5.0.2.8 sanırım bu oluyor
    cm11 6.0.4.4 ister. tamam o yolu denerim ama cm11 multibase ise bu dediğin olur sanırım
    ama rom sadece 109808 üzere yapılmışsa genede yüklenmez biliyorum ben
    veya şöyle diyeyim cm11 multi değilse
    cm11 in 2030 baseband olanı portlandımı hiç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: êyc

quote:

arkadaşım teşekkürler
    anladım. aynen öyle yamadan sonra 5.0.2.8 sanırım bu oluyor
    cm11 6.0.4.4 ister. tamam o yolu denerim ama cm11 multibase ise bu dediğin olur sanırım
    ama rom sadece 109808 üzere yapılmışsa genede yüklenmez biliyorum ben
    veya şöyle diyeyim cm11 multi değilse
    cm11 in 2030 baseband olanı portlandımı hiç

Daha once baseband 2030 iken cm9, cm10 denedigimde sorun cikmamisti, multidir bence, cm11'de de cikmaz diye dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba g301 imi düşürdüm ekranı çatladı...renklerde bir bozukluk yok... ama dokunmatik işlev görmüyor...yani ekranı çalışmıyor...dokunmatiğimi yoksa ekranımı değiştirmeliyim çünkü ayrı ayrı satılıyor...başına gelen yada bilgisi olan varsa önerilerini bekliyorum...
  • aypek80 A kullanıcısına yanıt
    Ekranda görüntüde bir sıkıntı yoksa dokunmatik bozulmustur. Oda çin sitelerinde 1p-15 dolar civarı, yada servise verip yaptırın. Az daha tuzlu olur belki ama garanti olur.

• trewdx kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeş... kvk 120 tl dedi...normal servisler de 90 tl... görüntüde bir sıkıntı yok sadece ince bir çatlak var...ekran işlev görmüyor. 40 tl ye kadar dokunmatik buldum.
  • aypek80 A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• En son CM nightly (Kitkat) indirip kurdum. Hiçbir sorun yok şimdilik. Orijinal ROM kadar kararlı ve hızlı. Hatta bana daha akıcı geldi. Sanki pil çubuğu biraz çabuk dibe geldi gibi ama toplam süreye dikkat etmek lazım. Kamera otomatik odaklıyor. Kalite fena değil. GPS çabuk bağlanmıyor gibi ama havanın kapalı olmasıyla ilgili belki de.
    http://getcm.thebronasium.com/get/cyanogenmod/1058/cm-11-20140602-NIGHTLY-u8815.zip

Gapps için de 4.4.2 minimal kurdum.
    http://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=14702

• işlemci zayıf olduğu için yinede yavaşlatıyor telefonu ama şu orijinal romuylada ben beğeniyorum herşey tıkır tıkır çalışıyor yeter 300 tl telefon işte daha ne olsun birader.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aypek80

teşekkürler kardeş... kvk 120 tl dedi...normal servisler de 90 tl... görüntüde bir sıkıntı yok sadece ince bir çatlak var...ekran işlev görmüyor. 40 tl ye kadar dokunmatik buldum.

ben kvk da diş ekran 71 liraya yaptırmıştım. Fiyat mı yükseltiyorlar.
  • selam arkadaşlar g301 telefonum şarj takılı olmadan hiç açılmıyor şarj takılı ikende sürekli kırmızı pil işareti vererek kendini reset edip duruyor sizce sorun ne olabilir. Birde Bursa da kvk kapanmış teleonun garanti işlemleri nasıl olacak bilen varsa cevaplarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatter

selam arkadaşlar g301 telefonum şarj takılı olmadan hiç açılmıyor şarj takılı ikende sürekli kırmızı pil işareti vererek kendini reset edip duruyor sizce sorun ne olabilir. Birde Bursa da kvk kapanmış teleonun garanti işlemleri nasıl olacak bilen varsa cevaplarsa sevinirim

Büyük ihtimal bataryası bozulmuştur.Bu yüzden hiç kendin uğraşmadan başka bir ildeki KVK teknik servisine gönderebilirsin.
    Bu siteden KVK servislerini bulabilirsin:
    http://www.kvkteknikservis.com/KVK/index.html

Bulamadıysan linkteki sağ üste Servis Merkezlerinden bakacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 18 Haziran 2014; 15:45:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

quote:

selam arkadaşlar g301 telefonum şarj takılı olmadan hiç açılmıyor şarj takılı ikende sürekli kırmızı pil işareti vererek kendini reset edip duruyor sizce sorun ne olabilir. Birde Bursa da kvk kapanmış teleonun garanti işlemleri nasıl olacak bilen varsa cevaplarsa sevinirim

Büyük ihtimal bataryası bozulmuştur.Bu yüzden hiç kendin uğraşmadan başka bir ildeki KVK teknik servisine gönderebilirsin.

teşekkürler yardımınız için bu akşam kargoya vereyim bakalım ne olacak

• Rica ederim Bence önce bir mesaj gönderin durumu anlatın öyle gönderin.Sonra karışıklık falan çıkmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 18 Haziran 2014; 16:13:24 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

quote:

teşekkürler yardımınız için bu akşam kargoya vereyim bakalım ne olacak

Ayni sorun benim telefonda da oluyor para iadesi olsa ne iyi olurdu birde telefonum rotlu rot yüzünden kaynaklanıyor sanıyordum kvk yolu gözüküyor

• Arkadaşlar benim telefonun bataryası çabuk bitmeye başladı,internet kullanmadığım halde....Batarya temini yapabileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilter

Arkadaşlar benim telefonun bataryası çabuk bitmeye başladı,internet kullanmadığım halde....Batarya temini yapabileceğim bir yer var mı?

Çin sitelerinde birkaç tane buldum. Türkiye'de aramadım. Aliexpresten sipariş edebilirsin link veriyorum istersen bir bak.
    http://www.aliexpress.com/item/2pc-1500mAh-100-NEW-Original-HB5N1H-Battery-for-Huawei-Ascend-G300-Ascend-G305T-C8812-U8815-U8818/1845987633.html

• zkasal Z kullanıcısına yanıt
    Aliexpress ten nasıl sipariş veriliyor, güvenli mi? Normalde çok fazla internetten alışveriş yaparım ama aliexpress ten hiç alışveriş yapmadım. Biraz aydınlatabilirmisiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: elestirmen28

Aliexpress ten nasıl sipariş veriliyor, güvenli mi? Normalde çok fazla internetten alışveriş yaparım ama aliexpress ten hiç alışveriş yapmadım. Biraz aydınlatabilirmisiniz arkadaşlar

Ben telefona kılıf ekran koruyucu gibi 4 yada 5 malzeme siparişi verdim. Hepsi geldi. Sorun yok. sipariş verirken satıcıların bazı özelliklerine dikkat etmelisin. birde alıcıların geri bildirimlerine bakabilirsin. daha önceden bu site ile ilgili alışverişlerden bahsedildi. link veriyorum bir incele...
    http://forum.donanimhaber.com/m_81504268/f_//tm.htm#81504268 birde aliexpres alışveriş rehberi diye bir link buda bu forumda mevcut..
    http://forum.donanimhaber.com/m_82482149/f_//tm.htm#82482149 linkleri bir incele... Ben siparişlerin hepsini teslim aldım sorun yok. hem kargo bedava hemde ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkasal -- 28 Haziran 2014; 3:49:33 >

• zkasal Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.