Şimdi Ara

HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
19
Favori
59.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: B952-slim'i denemeyene kadar öyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorCode -- 1 Haziran 2014; 12:45:12 >
  • arkadaşlar avea bayisinden avea in touch2 kılıf huaweimize birebir uymaktadır haberiniz olsun
  • [ICS] Stock+ ROM (B960 - R6) yükledim, gayet stabil ve ram kullanımı iyi, overclock da yapılabiliyor.
  • arkadaşlar bir sorum olucak daha önce soruldu ve cevaplanmıştı şimdi yerini unuttum ve sormak istedim telefonum wifi ye bağlı masaya bırakıyorum 1 saat sonra bir bakıyorum wifi bağlantısı kopmuş bunu nasıl düzeltiyorduyk ekran karardığında wifi ile bağlantısını kesmesini istemiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum. teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

arkadaşlar bir sorum olucak daha önce soruldu ve cevaplanmıştı şimdi yerini unuttum ve sormak istedim telefonum wifi ye bağlı masaya bırakıyorum 1 saat sonra bir bakıyorum wifi bağlantısı kopmuş bunu nasıl düzeltiyorduyk ekran karardığında wifi ile bağlantısını kesmesini istemiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum. teşekkürler..

sanırım güç tasarrufunu kapatınca kesmemesi gerek.
    ayarlar-güç tasarruf modu
  • yok be hocam bulamadım orda yok..
  • quote:

arkadaşlar bir sorum olucak daha önce soruldu ve cevaplanmıştı şimdi yerini unuttum ve sormak istedim telefonum wifi ye bağlı masaya bırakıyorum 1 saat sonra bir bakıyorum wifi bağlantısı kopmuş bunu nasıl düzeltiyorduyk ekran karardığında wifi ile bağlantısını kesmesini istemiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum. teşekkürler..

Ayarlar>Kablosuz>Uykudayken Kablosuzu Açık Tut'u Her Zaman yap. Tekrar dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim

• quote:

Teşekkür ederim

Sorununu çözdün mü?

• tabi tabi çözüldü çok teşekkür ederim...

aslında birde kitkat yükliyim diyorum ama araştırdım hep sorunla karşılaşılmış, root yapayım dedim çince mince uygulamalar var üşendim uğraşmaya ama adam gibi bir rom olsa yükler root yaparım... orjinal yazılımda roottan kastım kvk uygulamalarını kaldırmak ama... işte..
  • quote:

tabi tabi çözüldü çok teşekkür ederim...

aslında birde kitkat yükliyim diyorum ama araştırdım hep sorunla karşılaşılmış, root yapayım dedim çince mince uygulamalar var üşendim uğraşmaya ama adam gibi bir rom olsa yükler root yaparım... orjinal yazılımda roottan kastım kvk uygulamalarını kaldırmak ama... işte..

Hayırlı olsun.
    Ben kitkat romunu kullanıyorum. Wifi hotspot dan başka bir sorunu yok (Belki düzelmiştir güncellemeyle) ve full türkçe. Rom kendiliğinden root özelliği olduğu için istediğin sistem uygulamalarını silebilirsin (Romun içinde kendiliğinde KVK uygulamaları yok.) Her gün güncelleme çıkıyor ve hataları falan düzeltiyorlar. Bence kitkat romunu dene bir istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

quote:

tabi tabi çözüldü çok teşekkür ederim...

Hayırlı olsun.
    Ben kitkat romunu kullanıyorum. Wifi hotspot dan başka bir sorunu yok (Belki düzelmiştir güncellemeyle) ve full türkçe. Rom kendiliğinden root özelliği olduğu için istediğin sistem uygulamalarını silebilirsin (Romun içinde kendiliğinde KVK uygulamaları yok.) Her gün güncelleme çıkıyor ve hataları falan düzeltiyorlar. Bence kitkat romunu dene bir istersen.

Link versen kursam çok iyi olur

• http://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90370674

Bu linkte ayrıntılı şekilde anlatmış arkadaş.Bir sorun çıkarsa söyle çözmeye çalışırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 23 Nisan 2014; 19:23:19 >
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90370674

Bu linkte ayrıntılı şekilde anlatmış arkadaş.Bir sorun çıkarsa söyle çözmeye çalışırız.

link hata veriyor kardeş..
  • quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90370674

Bunu dene

• quote:

quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90370674

Bunu dene

kapalıyken şarj olmama sorunu devam ediyormu birde hergün güncelleme çıkıyor diyorsun yaa telefon üzerinden otomatikmi güncelleme alıyor yoksa bir siteden indirpmi güncelleme yapıyoruz.

• Malesef kapalıyken şarj olmama sorunu devam ediyor. Ancak ben bunu pek önemsemiyorum. Güncellemeleri telefondan yapıyorsun. Telefon Hakkında>Cyanogenmod Güncellemelerin den güncelleme türünü Yeni Sürümler(Günlük Dahil) yapıyorsun.Güncelleme sıklığını seçiyorsun. Güncellemeyi aynı yerden indirip indirdikten sonra kur diyorsun ve telefon yeniden başlatılıyor güncellemeyi kuruyor ve ve telefon açılıyor.

Biraz uzun oldu. Kusura bakma.

• Kapalıyken de şarj oluyor, sadece ekranda dolduğuna dair bir ibare olmuyor ve açmak için de bataryayı çıkarıp yeniden takmak gerekiyor. Yani telefonunuzu kapanmadan şarja takmayı unuttuysanız telefon bir daha açılmayacak diye bir şey yok, yanlış anlaşılma olmasın. Bir deneyin beğenmezseniz eski rom'unuza geri dönersiniz, kaybedecek bir şeyiniz yok sonuçta.
  • çok teşekkür ederim eve geçince kuracağım peki kasma yavaşlama sorunu varmı bir teması varmış orjinal teması çok ram yiyormuş doğrumudur. yani boşta ram miktarı 150 mb varmı..
  • quote:

çok teşekkür ederim eve geçince kuracağım peki kasma yavaşlama sorunu varmı bir teması varmış orjinal teması çok ram yiyormuş doğrumudur. yani boşta ram miktarı 150 mb varmı..

Rica ederim. Bazen takılmalar oluyor ama fazla olmuyor. Orjinal teması 13 mb yiyor şuanda. O verdiğim linkteki temayıda deneyeblirsin. Tasarım olarak daha güzel o. Ben Facebook Whatsapp gibi uygulamalar yüklememe rağmen boşta 148 mb var.

Bir de buradaki yazdığın mesajları alıntılarsan sana daha hızlı cevap verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 24 Nisan 2014; 21:35:00 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.