Şimdi Ara

HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
19
Favori
59.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lenovoy530

quote:

Orijinalden alıntı: trewdx

quote:

quote:

quote:

quote:

şunu nasıl yükleriz ? http://www.modaco.com/topic/359774-ics-repack-403-b952-u8815-worldwide-release-rom/

http://www.solidfiles.com/d/7d1f753ecb/Upgrade-B952.zip

Linkteki recovery zip dosyasını normal rom yükler gibi recovery menüsünden yükle. Sonra yeni recovery menüsü gelir ordan istedigin romu yükleywbilirsin. Cm11 haric

Ardaşlar şu linktekileri uygulayarak romu yükleyin, huaweinin orjinal romu. 3G vw hersey çalışıyor. Bugünw kadar çıkan bütün romları denedim yine en iyisini huawei yapmış. Kurun bunu rom yükleme dwrdinden sonsuza kadar kurtulun. İnanilmaz stabil ve seri bir rom.

Twkrar bir anlatım yapayım. Telefonu bilgisayara bağlayıp cwm yükledikten sonra linkte verdigim zipli dosyayo cwm menüsundwn rom yükler gibi yükleyin. Recoveryi ywnidwn baslatin yeni cwm gwlicwk ordan romu kurun islem tamamdir.

dediklerini yaptım,yeni cwm geldi,sonra romu yükledim,ancak cihaz huawei logosunda takılı kalıyor.açılmıyor.linkteki rom repack dosyası olduğu için farklı bir yolla mı yükledin ?

Recovery dosyasını yukleyememis olabilirsin. Cunku standart recoweryiyle romu yukleyince dedigin gibi oluyor, açilmiyor. Linkte verdigim recovery dosyasini rom yukler gibi yuklenwcek, ama dikkat et yuklendi yazisini gozunle gor. Eger olmuyosa kitkat recoverysi yuklu olabilir sende. Telefonunu önce eski bir recoveryle flasla bilgisayardan ondan sonra islemleri yap.

Gappss radyo hersey icinde ve calisiyor
    Romun tek eksigi bildirim simgeleri yok onun icinde notification toggle programini öneririm. Cok iyi bir program. Az ram yiyor.

Ayrica dedigin romun bir altinda vodafon b952 var oda aynı rom fazladan rootlu geliyor ugrasmiyorsun root icin.

Ekleme: Konunun başındaki flash recovery dosyasıyla önce bilgisyardan flasla sonra diğer recovery yükle ben bu şekilde yaptım, ekstra başka bir işlem yapmadım olması lazım.

konunun başındaki recovery ile yaptım,,çok süper oldu...gerçekten saol,,,

Rica ederim. Hayırlı olsun bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• trewdx kullanıcısına yanıt
    bu romda boş ram kaç mb. ve dili tamamen türkçemi?
  • %100 türkçe. Huawei official rom. Ben google uygulamalarını ve diğer bikaç birşeyi tamamen kaldırdım. Boşta 250mb ram oluyor

• radyo apk sini kurdum,full sorunsuz rom,yanlız klavye kullanırken titreşimi kapatamadım.tuşlarla şifre vs girerken titreşim kapatılamazmı ?
  • quote:

radyo apk sini kurdum,full sorunsuz rom,yanlız klavye kullanırken titreşimi kapatamadım.tuşlarla şifre vs girerken titreşim kapatılamazmı ?

Ayarlar - dil ve giris - android kalvyesine tıkla. Tuşa basınca titret tiki kaldırılınca sorun hallolmuş olur.

• Klavyeye Türkçe sözlüğün nasıl yüklendiğini bilen var mı?
  • 4.4.2'de radyo kuranlar, RDS'li radyo bulabildiniz mi çalışan?
  • ARKADAŞLAR TELEFONDAKİ HATALARDAN BAHSETMİŞTİM.

DAHA ÖNCE OLMAYAN HATALAR.

ÖNCE YÜKLENEN ROMLAR ELECTRA, CYANOGENMOD 10-10.1-10.2 NORMA S4 STLY EXPERİMENTAL 10 HİÇBİRİ HİÇBİRİ YÜKLENMİYOR.

VE ORJİNAL ROM DA YÜKLENMİYOR 1/4 E GELİNCE TAKILIYOR.

GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞIYORUM BİLEN VARSA YARDIM BEKLİYORUM.

• trewdx kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Şu romu nasıl yükleyeceğimizi ayrıntılı anlatıp linkleri verebilir misin? Mesala bende 2.37 yüklü neler yapmam lazım bir türlü anlayamadım. Hangi dosyaları indirip ne sırayla yapacağımız şöyle ayrıntılı yazsanızda hepimize yol gösterse.

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Selamlar,
    Şu romu nasıl yükleyeceğimizi ayrıntılı anlatıp linkleri verebilir misin? Mesala bende 2.37 yüklü neler yapmam lazım bir türlü anlayamadım. Hangi dosyaları indirip ne sırayla yapacağımız şöyle ayrıntılı yazsanızda hepimize yol gösterse.

Şimdiden teşekkürler

Yeni konu eklendi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Selamlar,

Şimdiden teşekkürler

Yeni konu eklendi.

Süpersin hocam :)
  • Bu yeni offucak 4.0.3 kurdum fena degil gibi.google music hata verp duruyordu Guncellemeyle kesildi.bu roma overclock yapan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

ARKADAŞLAR TELEFONDAKİ HATALARDAN BAHSETMİŞTİM.

DAHA ÖNCE OLMAYAN HATALAR.

ÖNCE YÜKLENEN ROMLAR ELECTRA, CYANOGENMOD 10-10.1-10.2 NORMA S4 STLY EXPERİMENTAL 10 HİÇBİRİ HİÇBİRİ YÜKLENMİYOR.

VE ORJİNAL ROM DA YÜKLENMİYOR 1/4 E GELİNCE TAKILIYOR.

GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞIYORUM BİLEN VARSA YARDIM BEKLİYORUM.

CWM recovery sürümünü değiştirerek yüklemeyi dene.
    https://g300.dazzozo.com/recovery/recovery-clockwork-6.0.4.5-u8815-R8.zip

• Anneme huawei g301 aldık, yalnız mobil bağlantıyı açtım ama internete bağlanmadı hatta veri akışı işareti de çıkmadı, internete bağlanmak için özel bir ayar mı yapmak gerekiyor? Trcell 1gb +500 dakikalık paketimiz mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

Anneme huawei g301 aldık, yalnız mobil bağlantıyı açtım ama internete bağlanmadı hatta veri akışı işareti de çıkmadı, internete bağlanmak için özel bir ayar mı yapmak gerekiyor? Trcell 1gb +500 dakikalık paketimiz mevcut.

Normalde özel bir ayara gerek yok. Servis otomatikmen apn'leri alıyor. Sende ki cihazda almamış, sen apn yi el ile gireceksin.
  • Arkadaşlar g301 için kılıf arayanlar Touch-2 veya t-30'un kılıflarını denesin ben Touch-2 kılıfını kullanıyorum.
     HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahir07 -- 21 Şubat 2014; 0:53:02 >

• Koyuya epeydir bir açıklama yazılmıyor. Ben şöyle bir teklifte bulunmak istiyorum. Bu konuyu takip eden arkadaşlar telefonuna hangi romu yüklemişler. Belki en kullanışlı olanı bu sayede buluruz. Benim telefonda kitkat 4.42 cayenemodu yüklü 11.sürümü yüklü sürekli güncelleniyor. Hala hatasız bir sürüm yapılamadı. Zaman zaman uygulama hataları alıyorum. Sizlerde kullandığınız romları burada paylaşın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkasal

Koyuya epeydir bir açıklama yazılmıyor. Ben şöyle bir teklifte bulunmak istiyorum. Bu konuyu takip eden arkadaşlar telefonuna hangi romu yüklemişler. Belki en kullanışlı olanı bu sayede buluruz. Benim telefonda kitkat 4.42 cayenemodu yüklü 11.sürümü yüklü sürekli güncelleniyor. Hala hatasız bir sürüm yapılamadı. Zaman zaman uygulama hataları alıyorum. Sizlerde kullandığınız romları burada paylaşın..

Ben de de kit kat 4.4.2 hibrit sürümü yüklü idi ancak kamera performansı çok kötü olunca 4.0.3 yükledim onda da bazı eksiklikler var foto çekiminde focus yok.Orjinal yazılım ile gelen widgetleri nasıl kaldırıyoruz bilen var mı ?
  • az önce cwm11 ile 4.4.2 yükledim ancak kamera ve foto çekimi vasat en güzeli orjinale dönmek gibi sanki
  • Twitter, facebook'tan vs. takip ediyorum Huawei bir yıldır güncelleme sorularına "böyle bir planımız yok" diye cevap veriyor. G300'e güncelleme ver G301'i dışarıda bırak. Saçmalıktan öte değil.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.