Şimdi Ara

LG G Pad tablet bilgisayar ön inceleme 'Android dünyasına yeni ve iddialı bir model'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG uzun bir aradan sonra yeniden tablet bilgisayar pazarına adım attı. Şirketin G Pad adını verdiği 8.3-inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan yeni tablet, güçlü donanımı, yüksek mobilitesi ve ilgi çeken diğer detaylraı ile Android arenasındaki tablet yarışında LG'nin ileriyi dönük iddiasını gösteren önemli bir adım. LG G Pad'i kullandık, testlerini yaptık, oyun oynadık yani merak edilen ne varsa her şeyi yanıtlamaya çalıştık. LG G Pad 8.3'ün tüm detayları bu videomuzda. 

• nedense lg nin bir iticiligi var bana, hep " lg alacagima şunu bunu alirim o parayi verdikten sonra" diyorum kendi kendime

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 600 olmamış o tablete.

• Lg malzeme kalitesi konusunda başarılı ürünler yapıyor bence

• lg almak nedense hiçbir zaman aklımdan geçmiyor benimde şuan tablet alsam mini boyutta olanlardan değilde tablet z alırdım yada direk apple ipad

• LG G2 de kaldı aklım ama 10 Eylül'ü bekliyorum. Note 3 te fena değil. Of ulan lanet olsun tüketim çılgınlığı
  • Firmalar sanal buton koymaktan bi bıkmadılar arkadaş.
  • sayfayı terket terketme cebelleşmesinden sonra birde üstüne anket koydunuz mu kusura bakmayın bu videoyu izlemem yorumu mu yapar giderim

• iki gündür ifa videolarınızı izliyorum yeni saç stilin hakkenten yakışmış abi

• şu tabletin türkiye lansmanını lg'nin asyalı kızları yerine Hadise yapsın yok satar.

• en kullanışlı masa üstü
    tablet neymiş elinde tutuyon ağrıyor ağır şey ekran çok yeterli değil klavye yazması sorun amma moda oldu he
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

en kullanışlı masa üstü
    tablet neymiş elinde tutuyon ağrıyor ağır şey ekran çok yeterli değil klavye yazması sorun amma moda oldu he

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyla alakasız olabilir ama şu reklam sayfaları konusunda biraz DH kalitesinden uzaklaşmazsanız iyi olur diye düşünüyorum. Reklamı kapamak isterken eskiden uyarı gelmezdi, şimdi "Sayfada Kal" yada "Sayfadan Ayrıl" seçenekleri çıktı başımıza. Bu ne iştir anlamadım. Sırf bu reklamlarla uğraşmamak için çoğunlukla bir telefondan giriyorum.

• 1.42 :S :S

• reklam vandalizmi bu.

• Dh'deki reklamlar iyice can sıkmaya başladı. Sayfadan ayril veya kal ne demektir.Yakinda son kararinmi,bak son kez soruyorum falan çıkar.

• Bir ara Nexus 7 v2.0 incelemesi yapılıyordu ne oldu ona

• Dün de yazmıştım bugün de yazıyorum. Reklamlar iyice sinir etmeye başladı. Reklamdaki şirkete kin beslememize neden oluyorsunuz farkında mısınız?

• Konu ile alakasız olacak ama ıfa da vestelin standında akıllı telefonlarını ve diğer ürünlerini sergiliyormuş bunlarla ilgili video yada haberleriniz olacak mı? çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
    Ben göremedim haber veya video yayınlanmışsa şimdiden özür dilerim gözümden kaçmış.

• erdi bey sizin maaşınız ne kadar cok merak edıyorum eger ozelden paylasma ımkanınız varsa lutfen paylasınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.