Şimdi Ara

Samsung'dan IFA fuarına SSD Çıkarması!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Her sene olduğu gibi bu yıl da Berlin'de düzenlenen IFA fuarında Samsung SSD şovu yaptı. Firmanın TLC tipi NAND yongalarını kullanan ve 1 TB'a kadar kapasite sunan  840 Evo serisini değerlendiriyoruz.

• Abicim iyi guzel gavurlarin standini sereflendiriyorsunuz, vestel inde cok buyuk bir standi var orda, akilli telefonunu lanse ettiler hala konu yok, shiftdelete ekibi coktan damlamis, dh ilk sizden beklerdim konuyu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 TB SSD alacağıma araba alırım daha iyi.

• 1 Tb'lık SSD ler artık geliyor tabi bizim alabilmemiz için en az 1 yıl daha beklememiz gerekicek..
    Umarım astronımik fiyatlandırma yapmazlar..

• 1TB SSD 200TL civari olursa alinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01:53'te altın külçesi az kalsın yere düşüyormuş.

• Bana 120 yetmiyor ve yeni ssd almayı planlarken süper oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

1TB SSD 200TL civari olursa alinir.

1TB mekanik diskler 150 TL iken 1TB SSD'yi 200 TL'ye beklemek. Beyin "Fatal Error".

• ssd siz pc ölü pc dir ). kullanmayan bilemez.

• O değil de donanımhabere girerkenki Turkcell reklamına feci derecede kıl oldum.
    Parası neyse veriyim de kaldırın.

• Hadi telefonu falan mıncıklayarak, kurcalayarak fuarda ön inceleme yaparsın tamam da kullanmadığın ssd için nasıl ön inceleme hazırlanıyor anlamadım.

• reklamı geç diyoruz tamam hadi olsun o kadar ama sayfadan ayrılmaak isteyip istemediğimizi sorması insanı hayattan soğutuyor. kaldırın artık şu reklamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Shade -- 7 Eylül 2013; 0:08:35 >
  • Güzelim SSD düşüyordu
  • Mantığa bak araba alirmis.

• Gün gelecek, Torunlarıma bizim zamanımızda 1TB SSD vardı. İnanılmaz hızlıydı dediğimde benimle kahkahalar eşliğinde dalga geçecek.

• ssd'ler satınalınmaya başlanınvca firmalar hemen orta,
    üst ve altsegment ürünler çıkarmaya başladılar.Hdd'den ssd ye geçenler için ssd'nin en düşük performanslısı bile göz yaşartıcı fark yaratır ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Mantığa bak araba alirmis.

Öküz alırız biz o paraya

quote:

Orijinalden alıntı: MxFxOx

ssd'ler satınalınmaya başlanınvca firmalar hemen orta,
    üst ve altsegment ürünler çıkarmaya başladılar.Hdd'den ssd ye geçenler için ssd'nin en düşük performanslısı bile göz yaşartıcı fark yaratır ^^

En kötü ssd en iyi hddden daha performanslıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carmella

Abicim iyi guzel gavurlarin standini sereflendiriyorsunuz, vestel inde cok buyuk bir standi var orda, akilli telefonunu lanse ettiler hala konu yok, shiftdelete ekibi coktan damlamis, dh ilk sizden beklerdim konuyu.

Vestel mi?
    Ne Vestel'i?
    Burada Vestel ne arar?
    Ben 50 yıldır buralardayım,
    Vestel- mestel görmedim!!!

• Senin gibilerin aklı gavur kalmış ki halen gavur müslüman ayrımcılığına değiniyorsun bu bir teknoloji programı ve amacı en yeni ve en son teknolojiyi tanıtmak vestelde ki teknolöojiyi bi şekilde araya sıkıştıracaktır okadar önemli değil.
  • Şu iki terimden inanılmaz derecede nefret ediyorum;
    1- Yeni nesil
    2- Oyun canavarı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.