Şimdi Ara

Sony SmartWatch 2 '1 hafta pil süresi ile en iddialı akıllı saat' ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
5.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin SmartWatch ailesinin yeni üyesi SmartWatch 2, gün ışığında net görünen yansıtmalı LCD ekranı, 1 hafta kullanım süresi ve tasarımıyla bütün rakiplerinden ayrılıyor. Oldukça fazla beğendiğimiz saatin ön incelemesini ekranlarınıza taşıyoruz.

• Bir Galaxy Gear'a bak, bir de buna.İşte budur.Adamlar bu işi biliyor.Japonlar bir, ABD'liler iki.Adamlarda vizyon var vizyon.Sony ve Apple iyi ki var bu sektörde.Yoksa hala Samsung'un D600'ünü kullanıyor olurduk.

• Vay arkadaş Sony saate bile kapasitif tuş koymuş ama ne Z1 de ne de Z de kapasitif buton yok.Sony şu tuş olayını telefonlarına da koysaydı çok mu kötü olurdu.

• 9 eylülde Türkiye'de satışa çıkıyormuş galiba. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu arada o robota en son ne oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 6 Eylül 2013; 16:31:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke ios ile de çalışsa tam destekli olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bir Galaxy Geara bak, bir de buna.İşte budur.Adamlar bu işi biliyor.Japonlar bir, ABDliler iki.Adamlarda vizyon var vizyon.Sony ve Apple iyi ki var bu sektörde.Yoksa hala Samsungun D600ünü kullanıyor olurduk.

Bir saat ile vizyon sahibi mi oldu Sony.. Enteresan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 6 Eylül 2013; 16:33:39 >
  • sımortWıçç 2:)

• pil süresi baya iyiymiş.

• Sony bu yıl bomba. Liveview'ın veliahtı çok iş yapacak.

• sony'den saati hediye bekliyoruz desek şaşırırmı xperia z1 yanında :)

• sistem android olaydı sen görürdün 1 haftayı. rüyanda...

• Cok abartilmis bir ürün bence. Her tarafimizi teknolojiye bogmanin gereksiz oldugunu düsünüyorum.
  • ben sanmıyorum şarjı bir hafta gideceğine,bakınız sony mw1 bluetooth kulaklık, vaadedilen değerlerin yarısını zor görüyor, mw1 için 12 saat konuşma süresi diyor ama 2 saat konuşabiliyorsun(gün içinde bekleme sürelerinide dikkate alırsan),

• tasarım olarak galaxy geardan cok daha şık görünen bir cihaz

• Bana asıl koyan, ''reklamı geç''e tıkladıktan sonra birde 'sayfadan ayrıl'a tıklamak. İşte o sayfadan ayrıl, insana daha çok koyuyor. LÜTFEN, KALDIRIN ŞU REKLAMI!

• sani sımort voç

• bide saatmi şarj edicez haftada bir:)

• Fikir çok güzel fakat şarj süreleri uzamalı.Ne kadar akıllı da olsa bu bir saat sonuçta.

• Pil ömrü güzel samsung ile beraber baya bir çekişecekler.

• İleride telefonu kulağımıza götürmeye gerek kalmayacak saatten konuşucaz deniyor ama saat üzerinde hoparlör ve mikrofonu göremedim. Zaten koca telefonu kulağa götürmek bile yolda giderken saati kulağa götürüp konuşmaktan daha saçma olamaz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.