Şimdi Ara

Thor: The Dark World'ün mobil oyunu kasım ayında yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

1 Kasım tarihinde vizyona girecek olan "Thor: The Dark World" adlı filmin resmi mobil oyunu için yeni bir tanıtım video yayınlandı ve çıkış tarihi konusunda ufak bir bilgi verildi.

Gameloft ve Marvel işbirliğiyle geliştirilen mobil oyun, Dungeon Hunter 4'ün genel oyun dinamikleri üzerine kurulu bir yapım olarak karşımız çıkacak. Öyle ki, Thor: The Dark World'ün Dungeon Hunter 4'ün modlanmış hali gibi göründüğünü söyleyebiliriz. Ancak, Thor: The Dark World'ün neler sunacağını oyunun çıkışı için işaret edilen kasım ayında hep birlikte göreceğiz.

Android ve iOS platformları için yayınlanacak olan Thor: The Dark World'ün mobil oyununun Free to Play yapıda olacağını da belirtelim.  

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Thor: The Dark World'den ekran görüntüleri
    Thor: The Dark World'den ekran görüntüleri

• Şu oyunlar cidden sıkıcı hiç sevmiyorum.

• gelsin bunuda deneriz
  • infiniti blade de bu tarz olsa müthiş olur
  • Yukarıdan bakış açılı (artık bir adı var ise bilmiyorum.) oyunlar güzel olmuyor karakterin arkasından yada 360 derece döndürme imkanı sağlayan oyunlar iyi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_kingson -- 12 Eylül 2013; 22:17:56 >
  • Su oyunlari parali yapsinlar 10€ alsinlar ama oyun ici para istemesinler oyun oynanmaz oldu mobilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi iyi gelsin bakalım, yine de mobilde basit oyunlar daha zevkli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.