Şimdi Ara

400 TL BEYAZ IPHONE 4 16 gb buldum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İYİ FORUMLAR. GEÇEN GÜN KORE ÇİN MALI VE YURTDISINDAN GELMIŞ TELEFONLARIN OLDUGU BIYERE GIRIP OYLESINE Bİ BAKIYIM DEDIM. IPHONE 4 VE 4S SORUYODUM. BİYERDE BULDUM. IPHONE 4 SIYAH 16GB 700 TL DEDİ 2. EL. CIZIGI FALAN YOKTU HERSEYINE BAKTIM CALISIYO. PASAPORT KAYITLI DEDİ KAPANMAZ DEDİ. PEKI KAYITSIZ VAR MI DIYE SORDUM. BEYAZ CIKARDI BİTANE VARMIS. CIZIK FLAN HIC YOK HATTA KULLANILMAMIS SIFIR GİBİ. KUTUDAN CIKARDI. TELEFON ACIKTI. TABİ SİM YOK ALDIM BİRAZ KURCALADM. WIFI FALAN CALISIYO VİDA YERLERINE BAKTIM ACILMAMIS GİBİ. GEVEYLI DEGILMIS VE SMFREE DEDİ. 440 TL DEDİ ADAM. BENDE BABAMLA GELIP ALCAKTIM SONRA Bİ TANIDIK TELEFONCUYA SORDUK DEDIKI PASAPORTUN 2 AY ICINDE KULLANILMIS OLMASI GEREKIYO BABAM 6 AY ONCE KULLANMISTI. ONU GECTIM TELEFON CAKMA OLABILIR DEDİ AMA BEN KURCALADM BILDIGIN IPHONE 4 YANI APPSTORE VAR HERSEYI VARDI. SIZCE CAKMA OLABILIRMI? BİDE DEDİKİ IPHONELERİ KAYDETTIRIYOSUN DEDİ 1 AY SURMUYO KAPANIYO TELEFONLAR DEDİ BOYLE BİŞE OLABILIR MI? YADA NE GİBİ SIKINTILAR OLABILIR YARDIMM?

• bro 2 değil 1 ay içinde ülkeye gelmiş olması gerekiyo pasaportun telefonun ayarlar genel hakkında bölümünden anlayabilirsin orjinalliğini. 1 ay sürmüyo kapanıyo gibi bişeyde yok adam akıllı pasaport kaydı yap ömürlük kullan umarım yardımcı olabilmişimdir
  • AYARLAR DAN GENELE GİRDİM NEYE BAKICAM :)
  • IMEI Numarası 01 ile başlar.
    ICCID numarası olması gerekir ve model numarası M ile başlamalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum genel hakkındaya gir ios sürümü falan yazar orda
  • o fiyata imkansız hocam. bile bile lades olur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.