Şimdi Ara

ŞOK oldum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugun teknosaya gittim iphone 5 16 gb ye 2,500 lira dediler diğer market ve operatörlere baktım en düşük 2,300 diyolar bu nasıl bi saçmalıktır harbiden şok oldum

• Dolar yükseldi,fiyatlar ondan uçtu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye şok oldun? Niye saçmalık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

Niye şok oldun? Niye saçmalık?

32 gb sundan 1 ay önce bu fiyat civarındaydıda oyüzden.
  • Euro 2,71 oldu dolarla alakasi yok ulkemize apple cihazlarinin alayi euro uzerinden geliyor euro arttikca bize kacmaya devam edecek

• bu memlekette mubah, ortalık son 2 ayda battı
  • Turkiye'den iphone almak mantik disi yurtdisindan bu fiyata 2 hatta 3 iphone 4s allinir.5 ide 64 gb alsan en fazla 1700-1800.Ben nerden aldim Turkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Fist -- 6 Eylül 2013; 8:03:48 >
  • dolar kuru daha da artabilir,fed tutanakları gelmeye devam edecek bu da gelişmekte olan ülkeler için çok kötü bir şey.sıcak para 0'a iniyor fed konuştukça.
  • Türkiye'den alınmaz ama bazen mecbur kalıyor insan... Yurt dışına çıkacak tanıdık bulamıyor... Yada onların pasaportları da dolu oluyor... Hal böyle olunca, Türkiye'den de alınabilir oluyor :D
  • Bugün Gold da gördüm 2 bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Btuhan35 -- 6 Eylül 2013; 11:57:47 >
  • fed bol döviz politikasından vazgeçti ve piyasadan dolarları çekmeye başladığından beri bizim liralar alaşağı oldu. tc merkez bankası elindeki dolarları piyasaya sürsede fayda etmedi. gidişat kötü yani ithal ürün fiyatları dahada artacak gibi gözüküyor..
  • Almanyada kuzene sıfır kapalı kutu 16 gb iphone 5 getirdim kuzeninde pasaporta kayıt fln toplamda bana 1115 tl ye geldi 2000 tl bi tel için çok fazla en mantıklısı temiz garantili 2. el almak 1500 e fln bu şartlarda tabi zenginler hariç
  • döviz bu şekilde yükselmeye devam ederse ülke de ön sipariş fiyatları 4000 lirayı bulur tabi fırsatçılar sayesinde.
  • Alacaksan turkiyeden samsung alacan mayista cikan cihaz 1.700 gatta 1.600 iphone 5 gecen sene cikti 2000+ s3 gecen sene 2000 di simdi 1000 eminim ki s4 de seneye bu zamanlarda 1000 ne duser

• Teknosa zaten pahalı satıyor. Adamlar indirim yaptık diyor, 2999 TL'nin üstünü çizip 2200 TL'ye iPhone satıyoruz diye milleti kazıklıyor. Teknoloji firmalarının arasında en hazığı Teknosa. Her hafta Turuncu İndirim adı altında insanları kazıklıyorlar. Birazcık araştıran bi insan durumu çakıyor. Bazı insanlarda aa indirim var diye atlıyor işte. Ordan ne bişe alırım, ne de girer incelerim.
  • Yurt dışı almak mantıklı hocam ben afedersiniz salak gibi 1700 tl saydım sgs4 e ama onun yerine gidip 1300 civarında yurt dışı sıfır ip5 alabilirdim.Üste kalan parayada gider ipad veya ipad mini alırdım.
  • 32GB 1600TL ye sahibim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Dolar yükseldi,fiyatlar ondan uçtu

Mübarek altın bi hopluyo bi iniyo

• quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

32GB 1600TL ye sahibim :)

2300 e Türkcellden almıştım ramazan arefesinde 32GB Siyahh

• quote:

Orijinalden alıntı: jour

quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

32GB 1600TL ye sahibim :)

2300 e Türkcellden almıştım ramazan arefesinde 32GB Siyahh

Yıllık faturası kar kalmıs adama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.