Şimdi Ara

iPad mi iPhone mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone veya iPad alacağım fakat , çok kararsız kaldım. Evde SIII Mini var. Oyun oynamam daha çok internete girerim. Günde 4-5 göreşme +20 mesaj atıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bir de en uygun iPad veya iPhone'u nereden temin edebilirim? İzmir'de oturuyorum.

İyi günler...

• Telefonun varsa gerek yok bir daha telefon almaya, ipad 4 al geç oyu da oynarsın internete de girersin. Eğer fiyat olarak cıkamam dersen ipad mini'ler de çok iyi performans veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

Telefonun varsa gerek yok bir daha telefon almaya, ipad 4 al geç oyu da oynarsın internete de girersin. Eğer fiyat olarak cıkamam dersen ipad mini'ler de çok iyi performans veriyor.

Öncelikle mesajın için teşekkürler. Zaten iPhone'dan vazgeçtim. iPad üzerine gideceğim.

Hangisini alsam kararsız kaldım.

http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/apple-md531tua-ipad-mini-16gb-wifi-beyaz-79-led-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-308-gr/productdetails.aspx?I_ID=63448

http://www.teknosa.com/urunler/125042114/apple-ipad2-16gb-wi-fi-siyah

• Bütçeniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüseyin Dinç kullanıcısına yanıt
    Valla bana kalsa tamamen alışverişte kendi uyguladığım şey, teknosadan bu v.b ürün almamak yani sadece benim için böyle. Eğer cevabımı sorarsan yeni nesil olduğu için tabiki ipad mini'yi tavsiye ederim. Ayrıca mini dendiğine de bakmayın 8" ekran küçük değil ele alınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

Bütçeniz nedir

800 TL kadar bir bütçe ayırdım tablet için. Vatan Computer'den almak istiyorum. iPad 2 ' nin tek avantajı ekranının büyük olması sizce ekrana değişmeli miyim ve iPad Mini daha uygun.

http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/apple-md531tua-ipad-mini-16gb-wifi-beyaz-79-led-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-308-gr/productdetails.aspx?I_ID=63448

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin Dinç

quote:

Bütçeniz nedir

800 TL kadar bir bütçe ayırdım tablet için. Vatan Computer'den almak istiyorum. iPad 2 ' nin tek avantajı ekranının büyük olması sizce ekrana değişmeli miyim ve iPad Mini daha uygun.

Hocam biraz artırıp ipad 3 alabilirsiniz ancak ipad minide iyi cihaz artı olarak retinalısınıda bekleyip alabilirsiniz

• iPad 2'ye artık bakmayın bence. iPad 2 hâlâ iyi bir cihaz ama iPad Mini daha güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agaçe

iPad 2'ye artık bakmayın bence. iPad 2 hâlâ iyi bir cihaz ama iPad Mini daha güncel.

Söylediğiniz doğru iPad 2 bence sadece ekran bakımından daha üstün çizilme , boyut vs... başka önerileri olan arkadaşlar var ise yorumlarını beklerim.
  • Hocam aslinda 32 veya 64 gb lik ipad 2 bulsaniz o linkteki fiyata dusunmeden alin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Fist

Hocam aslinda 32 veya 64 gb lik ipad 2 bulsaniz o linkteki fiyata dusunmeden alin.

Aslında ben öyle pek girmeyeceğim. Sadece bana Derslerim de yardımcı olacak ve aynı zamanda yabancı dizi izleyebileceğim sitelerde dizi izletecek bir tablet istiyorum fakat , hangisini alacağıma daha karar veremedim.
  • quote:

quote:

Hocam aslinda 32 veya 64 gb lik ipad 2 bulsaniz o linkteki fiyata dusunmeden alin.

Aslında ben öyle pek girmeyeceğim. Sadece bana Derslerim de yardımcı olacak ve aynı zamanda yabancı dizi izleyebileceğim sitelerde dizi izletecek bir tablet istiyorum fakat , hangisini alacağıma daha karar veremedim.

Genellikle dışarı çıkaracaksan ipad mini

• genelde ipad kullandıktan sonra iphone un konuşma dışında fonksiyonu yok.
  • quote:

quote:

quote:

Genellikle dışarı çıkaracaksan ipad mini

Evde pek durmayacağım bir de şu kitapokuma uygulaması vs... onlardan indireceğim. İnternette dizi izleyebileceğim bir tablet galiba o da iPad mini oluyor. Fikri olan arkadaşlar ya da 800 TL ve altı bir öneri yapacaklar var ise yorumlarını beklerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.