Şimdi Ara

Otomatik Parlaklık neye gore calisiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru acik.Fakat dikkatimi ceken bir nokta var.Tekefon uyku modundayken parmagimi koyuyorun(on kameranin konusrken ki deligin oraya)power tusuna basiyorum isik az elimi cekiyorum cogaliyor.Tekrar kapayinca kararma yok.Acaba sonrun bendemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tepki süresinde gecikme olabilir... Sensörünüzde problem olduğunu sanmıyorum...
    Kısacası etrafın ışığına göre ancak kilitledikten sonra tepkiyi geç veriyor bunu bende yaşadım.
  • Otomatik parlaklık sensörü (Kulak sensörü) sadece uyku modundan uyandırırken saniyelik çalışır, ekranı ayarlar ve görevini tamamlamış olur. Bir de tabi ki telefonla konuşurken aktif olur, o da telefonla konuştuğunuzu anlamak için.
  • Boyle bir konu acilmisken bende bir izlenimimi paylasmak isterim. Geceleri dusuk ışıktan yuksek ışıga gecince ekran parlakligi kademe kademe artiyor. Bana sanki son zamanlarda oluyomus gibi geldi ya da ben son zamanlarda dikkat ettim. Var mi boyle bir durum yasayan?

• S60Doctor kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Karanlık bir odada görmek istediğiniz parlaklığı ayarlayınız ve otomatik parlaklıkta aktif yapınız. Ortam aydınlandıkça kademe kademe parlaklık artacaktır. Eğer bunu aydınlıkta yaparsanız eğer, ortam karardığında parlaklık azalmaz. Kısacası yapılacak ayar karanlık bir ortamda olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkmtkm

Doğrudur. Karanlık bir odada görmek istediğiniz parlaklığı ayarlayınız ve otomatik parlaklıkta aktif yapınız. Ortam aydınlandıkça kademe kademe parlaklık artacaktır. Eğer bunu aydınlıkta yaparsanız eğer, ortam karardığında parlaklık azalmaz. Kısacası yapılacak ayar karanlık bir ortamda olmalıdır.

Ama boyle saniyenin ilerlemesi gibi tik tik tik seklinde artiyor parlaklik. Bir sorun yok sormak istedim sadece.

• Benim anlamadığım nokta,ekran gereksinim duyulduğunda andınlatılıyor ama neden gerek yokken ışık azalmıyor Yani uyku modundan çıkarırken elimi koyuyorum az ışık veriyor,yavaş yavaş çekince parmağımı ışık çoğalıyor,tekrar parmağımı koyunca hiç bir değişiklik söz konusu değilBenimkimi arızalı acaba????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.