Şimdi Ara

Sony Xperia Z Ultra video inceleme 'Tablet - Telefon hibritine Japon yorumu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin 6.44" Full HD ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, 2GB belleği ve ince hatları yanında su ve toza dayanıklı yapısı ile de dikkat çeken tablet telefon hibriti Xperia Z Ultra'ı sizler için ilceledik.

• elinize sağlık güzeli incelme
  • telefon özelliğini boşuna eklemişler kimsenin o şeyle konuşacağını düşünmüyorum. tablet olarak kullanmak için iyi bir cihaz.
  • Hem telefon hem Tablet süper cihaz

• NoteIII, daha alınabilir bir cihaz bence..

• Kim ne derse desin Koreliler bu işi daha iyi biliyor.

• flash olsa düşünmedne alırım inceleme çok geç kaldı yabancı kaynaklarda neler neler yapıldı tam bir inceleme umarım gelir çünkü telefona çok fazla önem verilmemiş incelemede testler bile yapılmamış diğer 800 ler ne yapıyosa buda aynısı denilmiş umarım düzgün bir inceleme yapılır

• UnInvited_Guest

Sony kore malı değil ki !

Çin markası.

• Baştaki ve sondaki şarkı çalınca insanın oynıyası geliyor :)

• IFA etkinliğini çok seviyorum.Bizlere yeni ürünler tanıtmanızı sağlıyor.Ürün hakkında yorumum, kamerasında flash olsaydı daha iyi olurdu bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

UnInvited_Guest

Sony kore malı değil ki !

Çin markası.

Japon markası.
  • Nexus 7 akar

• quote:

UnInvited_GuestSony kore malı değil ki ! Çin markası.

Yok hocam siz bambaşka algılamışsınız olayı sakin olun ve sağ üst köşedeki X ya tıklayın. Sony Japon malı bu arada.

• ender abi nerde yedinizmi yoksa :D

• Flaşsız bu kadar pahalı ve büyük bir telefon da yapıldıya daha neler göreceğiz. Sanki yer yok. Tarla gibi telefon.

Konu dışı: Firefox kullanıyorum ve forumu açtığımda tam ekran bir reklam çıkıyor ve tarayıcım sayfayı terket diye bir kutucuk çıkartıyor. Terket deyince reklamı geçe basıyorum yine aynı şey çıkıyor. Çözerseniz sevinirim.

• quote:

UnInvited_GuestSony kore malı değil ki ! Çin markası.

Hocam ne yaptın sen yaaa.

• Bu telefon(!) cebe girmiyor, eğer cebe koyamayacaksak gidip 7inc tablet alınır, bundan dolayı cok gereksiz bir ürün. SONY phablet olayını çok yanlış anlamış buna karşın NOTE 3 ekranına göre en küçük kasaya sahip telefon, NOTE 3'e karşı hiçbir şansı yok.

• Galaxy Note 3 den daha çekici ve güzel bir cihaz olmuş. Kalite belli yani..

• UnInvited_Guest

Tokyo'ya 1989 da gitmiş birisi olarak Sony'nin uyruğunu bilmemem mümkün mü ?

• Nekadar muhteşem tasarımı var . Gel görki o boyutuyla asla note 3 ün rakibi olamaz. 5.5.5.9 arası olup 13mp kamera ve flaşı olsaydı note 3 e oranla olan eksiklerini göz ardı edip sırf tasarımı içi alırdım . Ama note 3 de bu sefer güzel tasarımla ve daha kalite hissi veren deri ile geldiği , 3gb rami , 4k video çekme gibi özellikleri için note 3 alacağım. Ayriyetten note 3 ün kamerasının i1 den daha iyi çektiğini ima etti erdi özüağ . Hem 4k video ile zaten daha iyi olduğu belli . Gerçi çokta önemli değil s4 den bile kat kat iyi dedi. Avrupadan alacağım için s800 lü versiyona sahip olacağım kısmet olursa.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.