Şimdi Ara

20 yıllık efsane logo değişti: Yahoo'nun yeni logosuna merhaba deyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 yıllık efsane logo değişti: Yahoo'nun yeni logosuna merhaba deyin

Marissa Mayer öncülüğünde eski günlerine dönüş sinyalleri vermeye başlayan Yahoo’da değişim rüzgarı şimdi de fimanın 20 yıllık logosunu etkiledi.

Teknoloji denildiğinde akla gelen ilk logolardan biri olan Yahoo’nun logosu, düzensiz ancak eğlenceli yapısı, mor renk ve ünlem işaretiyle özdeşleşmişti. Yahoo’nun tasarım ekibi, yeni ürünlerini daha canlı şekilde yansıtmak amacıyla tasarladıkları yeni logoda da bu üç temel unsura (düzensiz ancak eğlenceli, mor renk ve ünlem işareti) sadık kaldıklarını belirtti.

Yahoo’nun yeni logosu, bugünden itibaren dünya genelindeki tüm Yahoo ve bağlantılı sitelerindeki yerini aldı.

Diğer taraftan bu yeni logoya geri sayım için Yahoo’nun son bir ay boyunca ABD sayfasında yer verdiği 30 farklı logoyu aşağıdaki GIF’te bir arada görebilirsiniz.

20 yıllık efsane logo değişti: Yahoo'nun yeni logosuna merhaba deyin

• Pek bişey değişmemiş ki.
  • daha yavaş gif bulamadınız mı eskiler için?
  • değişen sadece font mu yani

• Gifde daha guzel logolar var. Bu haberi gormeyenler yahoonun sitesine girince fark bile etmeyecekler eminim yeni logoyu

• merhaba yahoo nun yeni logosu
  • ben beğendim
  • Merhaba yahoo
  • Yahoo'nun yeni logosuna merhaba.
  • GAMES olmasa çoktan batmıştın

• merhaba

• ooHAy
  • Eski renk daha güzel.

• Yoooo

• quote:

Orijinalden alıntı: alicoooo

Millet yenilik tanıtır bunlar logo..

Bunu gören yahoo ceo su istifa etti.
  • Tasarım alanında artık düz ve sadelik önem kazanmaya başladı. Bu konuda Microsoft'un hakkını vermek lazım. WP 7 ile başlayan Metro UI ile şirketin bütün marka bileşenlerini yeniden elden geçirdi ve yepyeni bir yüze kavuştu. Daha sonra bu akımdan, Google, Apple, Ebay ve şimdi de Yahoo etkilenmişe benziyor.
  • Hello yahoo
  • Pek Bişey değişmemiş
  • Yabo diye okudum
  • Efsane eski haliylede gayet iyiydi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.