Şimdi Ara

Asus'dan 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip yeni Android tablet: Transformer Pad TF701T

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus'dan 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip yeni Android tablet: Transformer Pad TF701T

Yaptığı yeni donanım duyuruları ile IFA 2013 fuarına damgasını vuran firmalardan Asus, ayrıca 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde bir ekran ile hazırladığı Transformer Pad TF701T isimli tablet modelini de kullanıcıların beğenisine sundu.

Hem tablet hem de beraberinde gelen klavye bölümüyle dizüstü bilgisayar formunda kullanılabilen Asus Transformer Pad TF701T, teknik olarak üzerinde 178 derece görüş açısına sahip 10.1-inç 2560 x 1600 IGZO IPS dokunmatik ekran, Android 4.2 işletim sistemi, yüksek performanslı dört çekirdekli NVIDIA Tegra 4 ARM Cortex-A15 işlemci, 72 çekirdekli GeForce GPU, 2GB DDR3L RAM ve 32GB ile 64GB depolama birimi gibi detaylar taşıyor. Micro SDXC yuvası üzerinden depolama miktarı arttırılabilen model, 31 Whr bataryası ile 13 saat kullanım ömrü sunabiliyor ve klavye bölümü üzerinde bulunan 16 Whr gücünde ekstra batarya ile bu süre 4 saat daha arttırılabiliyor. 5MP arka ve 1.2 MP ön kamerası ile üst seviye görüntülü konuşma yanında Full HD video çekebilen veren Asus Transformer Pad TF701T, çift band Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 kablosuz bağlantı teknolojileri ile geliyor ve bünyesinde barındırdığı micro HDMI portu üzerinden farklı cihazlara 4K (24p) görüntü aktarımı sağlayabiliyor.

Tablet formunda gövdesi 263 x 180 x 8.9mm boyutlara ve 585 gram ağırlığa, klavyenin bulunduğu bölüm ise 263 x 180.8 x 7mm boyutlara ve 570 gram ağırlığa sahip olan Asus Transformer Pad TF701T, verilen bilgiye göre önümüzdeki iki ay içerisinde satışa çıkıyor. Fiyatı hakkında bir bilgi bulunmayan tablet hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

• Fiyatını çok merak ediyorum!

• Galaxy Note 10.1 2014 Edition için rakip

• Bu tablette bır kusur bulabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Bu tablette bır kusur bulabilen var mı?

Android

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel hazırlamışlar videoyu cihaz da çok kaliteli ve güzel. Ultrabook fiyatına satılmaz burada umarım
  • Çerçeve

• quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Çok güzel hazırlamışlar videoyu cihaz da çok kaliteli ve güzel. Ultrabook fiyatına satılmaz burada umarım

ultrabooktan pahalı bile olabilir
  • kaliteli ama fiyatı padfone gibi 1000$ olabilir

• Rakipsiz bir ürün olduğu belli.

• Asus TF701T-1B013A tableti Media Markt dan aldım ve 33. günde klavye sol shift tuşu yerinden fırladı ve iade için MediaMarkt a verdiğimde Asus firmasının 1000TL lik cihaza kullanıcı hatası diyerek 280 TL fatura çıkarttığını öğrendim. Her tuşunun kalitesizliğinin kullandıkça ortaya çıkıyor. Ayrıca MediaMarkt da müşterisini koruyamıyor servise yönlendiriyor.

• Vatan bilgisayarda fiyatı 1034 tl. Fiyatı iyi gibi gözüküyor, tavsiye eder misiniz?
  • sırf dokunmatik ekran çatladığı için servisin istediği fiyat 800 tl
    aldığım güne lanet ettim

• Tegra 4 ne ya? K1 falan koy bari 64-bit madem o kadar sağlam çözünürlükle geliyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

sırf dokunmatik ekran çatladığı için servisin istediği fiyat 800 tl
    aldığım güne lanet ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

sırf dokunmatik ekran çatladığı için servisin istediği fiyat 800 tl
    aldığım güne lanet ettim

sana göre komik ama bana göre lanet edilesi bir durum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.