Şimdi Ara

Sony, Intel işlemciye ve Windows 8 işletim sistemine sahip dünyanın en ince tabletini tanıttı: VAIO Tap 11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony, Intel işlemciye ve Windows 8 işletim sistemine sahip dünyanın en ince tabletini tanıttı: VAIO Tap 11

Dün yaptığı resmi duyurular kapsamında uzun zamandır bilgileri gelen ürünlerini bir bir duyuran Sony, ayrıca bu duyuruların arasında Intel işlemciye ve Windows 8 işletim sistemine sahip dünyanın en ince tablet modeli VAIO Tap 11'i resmi olarak tanıttı.

Öncelikle oldukça şık bir tasarım ile hazırlanan Sony VAIO Tap 11, 9.9mm kalınlık değeriyle Intel işlemciye ve Windows 8 işletim sistemine sahip dünyanın en ince tablet bilgisayarı olma özelliğini kazanıyor. Teknik olarak 11.6-inç Full HD 1920 x 1080 piksel TRILUMINOS IPS dokunmatik ekran, Intel'in dördüncü jenerasyon Core i3, i5 ve i7 (Haswell) işlemci seçenekleri, alüminyum malzeme kalitesiyle hazırlanmış çıkartılabilir fiziksel klavye, 128GB ya da 256 GB SSD depolama birimleri, SD kart okuyucu ve USB3.0 ile micro HDMI bağlantı portları gibi detaylar ile hazırlanan ürün, Intel'in Wi-Di isimli teknolojisi ve NFC kablosuz bağlantı teknolojisi ile ses ve görüntü aktarımı konusunda sorun yaşatmıyor. Stereo hoparlörleri (ClearAudio+) ile harici ürünlere ihtiyaç duymayan tablet, dahili bataryasıyla da 6 saat aktif kullanım süresi ortaya koyabiliyor ve N-Trig active digitizer isimli tepki süresi yüksek stylus kalem modeliyle beraber kullanıcılara farklı bir deneyim sunabiliyor.

Sony tarafından tanıtılan ince ve şık tasarımlı VAIO Tap 11 tablet modelinin siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle hazırlandığı belirtiliyor. Belirtilmeyen en önemli kısım ise, cihazın resmi satış fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi.

Sony, Intel işlemciye ve Windows 8 işletim sistemine sahip dünyanın en ince tabletini tanıttı: VAIO Tap 11

• Tasarım bile ben pahalı olacağım diyor.

• çok klas duruyor

• "" Tasarım + Kalite = Sony ""
  • tasarıma bakılırsa pahalı olacağı kesin ama yine de uygun bi fiyattan gelmesini temenni ediyoruz :)

• Bu heves fiyatı duyunca bile geçecektir.
  • Surface benzettim onunda böyle bir tasarımı vardı.

• Kalite kokuyor..

• 4.700 - 5.000 arasından giriş yapar rahat.
  • En fazla 2500-3500 arası olur fiyatı, tasarımı z tableti andırıyor.Son yine kalitesini konuşturmuş.
  • Windows RT hayal kırıklığı oldu, x86 Windows da bu fiyatlarla tablet pazarında tutunamaz. Bugün en son çıkan iPad'i 1500 Tl'ye alabiliyorken gidip de Windows tablete 3000 ve üzeri fiyatlar ödemenin hiçbir manası yok. Nasıl yapılır bilemiyorum ama fiyatların bir şekilde aşağı çekilmesi lazım. Gerçi içinde İntel olduktan sonra çok zor

• Sony buna anca 4000 mah pil koyar.

• It's a Sony algısı geri döndü. malzeme kalitesi ve donanım iyi fakat fiyat daha fazla.

• kalite ben burdayım diyor :D

• Ağırlığı hakkında bilgi yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Ağırlığı hakkında bilgi yokmu?

klavyesiz hali 780g
    klavye 320 g
  • Türkiye fiyat aralığı ne olur acaba?
    i3-i7
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.