Şimdi Ara

Outlast'ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Son dönemlerin en çok beklenen korku oyunlarından biri olan Outlast sonunda PC çıkışını yaptı. Bununla birlikte oyunun PC çıkış videosu da yayınlandı. Outlast'in videosu bile bu kadar korkunç iken oyunu oynamak nasıldır tahmin edebiliyoruz.

Daha önce Assassin's Creed, Prince of Persia, Splinter Cell ve Uncharted oyunlarında çalışmış yapımcıların elinden çıkma bir First Person korku macera oyunu Outlast'in çıkış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Outlast'in PC sürümünün 19.99 dolardan satıldığını hatırlatalım. Oyunun Playstation 4 sürümü de hazırlanıyor.

• (tahmin edebiliyoruz.) hmm ben tahmin edemiyorum :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • gameplayını izliyorumda korkuyorum cok :D
  • ya oynucktım bunu izledim vazgeçtim :D keşke coop olsa :D

• oyun steamda daha 2 3 gün öncemi ne çıktı.pewdiepie falan oynuyodu
  • Abi çok korkunç ya. Steam'de 20$ bir şey diye alacaktım, videosunu izleyince almadım yeminle.

• oyunu şuan oynuyorum en iyi oynadıgım korku oyunu diyebilirim hakkını veriyo
  • En son Slender'da 3 kağıt toplayabilmiştim, şimdi bir de bunu deneyeceğim :D

• oyunu oynuyorum.elinde sopa olan bi salak var bende de hiç birşey yok.çok saçma. bizim adam savurabilmek için yumruk bile atmıyor.salak gibi kamerayla dolşıyor.bi fener bile almamış eline

• Admin Arkadas, neden ilk yorumumu yayinlamadin ? Herkez oyun hakkinda guzel birseyler soylemek zorunda mi ? Bana gore animasyon kalitesi olarak ve yeni nesil bir konsola yakismayacak derecede dandik bir oyun...
  • Sizin bu videolar neden sürekli ortada bişey dönüp dolmuyor? Daha burda adam akıllı video izleyemedim..
  • Videolarını çekmeyi düşünüyordum vazgeçtim.. ._.
  • Oyunda sadece kaçıyor muyuz, anlamadım ki? Bu herifleri halletlmek için gerçek silah veya Last of Us'taki gibi alet-edevat kullanmak yok mu acaba? Eğer öyleyse büyük eksiklik bence. Umarım aldığıma pişman olmam.
  • zombilerle ilgiliyse tama bana göre OUTLAST ismi biraz değişik gelid videoya bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.