Şimdi Ara

megane 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim sorum arabamla ilgili olacak 2004 model megane 2 benzinli hiç tüp takılmamış aracım start stop tuşuna basınca eskıden kendı rölantisinde çalışırdı ama simdi basıorum 5 saniye calısıp stop edıyor ama bu yalnız sabah ılk calıstırmada oluyor motor sıcakken boyle bırsey soz konusu degıl araba ustalarının konuyla ılgılı bin yorumu şu yok gaz kelebegı degısecekmıs yok egzantırık kasnagı degısecekmıs yok kaptor degısecekmıs ustalara uyarsak arabanın her tarafı sokulup takılacak ayrıca arabam start stop tusuna basınca ses cıkarmıyor bazılarında tırrrrrrr sesı gelıyormus benım arabamda bu yok basına bu tıp sorun gelmıs arkadaslarımdan yardım beklıyorum ayrıca arabam 101 000 km de

• benim başıma 2 kez geldi bu olay en sonuncusu 2 gün önce oldu tireme,sarsıntı, ilk çaılştırmada stop etme, gaz kesme gibi...
    sorunu bugün hallettim, manyetik kaptör değişti 60 TL sorun düzeldi. senin sorunun bu olabilir sadece ilk çalıştırmada özellikle sabah oluyorsa sonra başka bir sorun olmuyorsa muhtemel sorun eksoz borusu üzerinde bulunan oksijen sensörü problamli olabilir bazen bu parçaların soketleri ve kablolarında problem olabiliyor.
    Yağın eski olması da bu sorunu çıkarbiliyor. Çünkü benim arabada bobinlerin soluda motor bloğu üzerinde yağbasıncını ölçen ve rolantiyi ayarlayan bir sensör var çıkardığımızda bayagı kir birikmişti temizlendi ve yerine takınca arabanın çalışmasında düzelme oldu.
    senin sorunun bu üç parçadan olabilir.
  • Çok teşekkür ederim verdiğiniz cvplardan ötürü renaulta yazı yazdım konuyla ılgılı kendılerı donus yaptılar ustanın biri bu konu megane2 lerde kronık bır sorun demıstı bunun ıcın yazı yzdım uretıcının hatası vrsa bunu bn cekmek zorunda degılım uceetsız yapılması konusunda cvp bekliyorum Renault tan ayrıca servıste bılgısayarlı arıza tespit ücreti yani sırf aracımın arızasını ogrenmek 180 lira el insaf diyorum saten sızın yazdığınız sorunlrı yaptırsam 180 lira tutmz renault tan sıkıldım eskı bır Toyota kullanıcısıyım hıc bıseye degısöem Toyota'yı cok tesekkur ederim verdiğiniz cvp için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.