Şimdi Ara

1499 liraya sıfır iphone 5 64 gb 2 yıl kvk garantisi lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibindende gezinirken rasladım satıcı iphone 5 64 gb 2yıl kvk garantili cihazı 1499 liraya satıyor sizce mümkünmü hemde getli satış yapıyor benim kuşkularım var oyuzden yanaşamadım imkansız geldi biraz bana aradım konuştum adına fatura kesilecek dedi ben biraz şüphecimi davranıyorum ne içim sinmedi arkadaş daha bugun uye olmuş sizce riskim nedir ? ilan linki

bana tavsiye verirmisiniz almalımıyım sizce

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-5-64gb-sifir-kvk12-taksit-136562481/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kutunun içinden patates çıkma ihtimali yüksek, hem sıfır hem 2 yıl garantili hem de 64 gb üstelik 1499 tl ??? Doğru düzgün bir açıklama bile yok yine de sen bilirsin.

Edit: Daha bugün üye olmuş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schnitter -- 4 Eylül 2013; 22:26:39 >
  • Almak taraftarıyım %99 çünkü mantıgım el vermiyor ben bizzat satıcı olsam 2000 liranın altına koymazdım 1000 liraya da almış olsam sonuçta ticari amaç güdüyor olucam bana mantıksız gelmeye başladı
  • Bulaşma derim

• Get ilan ile güvencedesiniz zira get alışverişte siz onay vermeden parasını alamayacak,bence satıcı ile görüşün kargo gelince açıp kontrol edip,test edip alacağınız şekilde gönderirse alın beklemeyin.

• Kvk garantili ama resimdeki kutu iceriginde adaptor amerikan priz, inanmayin hocam boyle seylere

• Riske girmicem az para değil benim için Ayrıca nekadar getli sarış olsa dahi çin malı koyup gönderdi diyelim ben aldım açtım geri iade ettim adam diyebilirki ben orijinal cıhaz gönderdim obanain malı göndermiş . İş uzar ayrıca haklı cıksam dahi param 1 hafta sahibindende yatacak ki kaldıki satıcı daha bugun üye olmuş hiç satışı veya yorumu yok

• Üç kağıdın da bir raconu var bu kadar bariz de olmaz yuh yani......

• elden yapalım alışverişi deyin, hem garantili hemde 64gb o fiyata mümkün değil açık ve net söylüyorum
  • bide 32-64 siyah beyaz aynı fiyat oldugunu söyledi telefonda konuşurken sözleri yuvarlıyordu öyle , evet gibi kısa cümleler kursu dpğru düzgün açıklama yapmadı insanların gözünü para hırsı burumuş ne hallerle biriktiriyoruz çalışıyoruz Allah kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın

• Kredi kartı numaranı alıp taksitle satmaya çalışacak

• Kazıklarlar.. Dolandırıcı olduğu belli...

Size tavsiyem, kimse, ABD fiyatının altına iPhone 5'i 64 gb satamaz...
    Satarsa, ya bozuktur, ya ekranda sarı leke sorunu vardır... Sonra anlarsın elinizde kalır...

• mümkün değil
  • Çin malı ifon çıkma ihtimalı çok yüksek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam oltayı atmış,ya tutarsa diye bekliyor,
    Hem yurt içi garantili,hem 64 gb,hem de bu fiyata İMKANSIZ
    Bi de 1499 yazmış,pisherif

• beyler bende satmayı düşünüyorum iphone 5 i turkcellden almıştım. 1 senesi dolmadı sanırım çiziktir vuruktur falan yok beyaz renk 64 lük. Önde koruma olarak SGP glass R arkadada mat jelatin var.. Kutu mutu fatura herşey tam kaça gider bu.. yardımcı olursanız sevinirim.

Birde eşimdeki var o pasaport kayıtlı 16GB beyaz gene önde koruma glass R (slim olanı) arkada mat jelatin .Gene vurdu kırdı yok. Tertemiz.
  • İmkansız bir rakam
  • quote:

Orijinalden alıntı: stymatrak

Sahibindende gezinirken rasladım satıcı iphone 5 64 gb 2yıl kvk garantili cihazı 1499 liraya satıyor sizce mümkünmü hemde getli satış yapıyor benim kuşkularım var oyuzden yanaşamadım imkansız geldi biraz bana aradım konuştum adına fatura kesilecek dedi ben biraz şüphecimi davranıyorum ne içim sinmedi arkadaş daha bugun uye olmuş sizce riskim nedir ? ilan linki

bana tavsiye verirmisiniz almalımıyım sizce

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-5-64gb-sifir-kvk12-taksit-136562481/detay

geçenlerde paylaştılar hocam o adam 1400 e 32 gb ı sipariş vermişti hesaba parayı yolladaım dedi sorna adam ulaşamamış savcılığa falan gitmiş ama adama dait bir iz bulunmamış parası havada kalmış sakın deneme çakma olduğ yani telefonun değil ilanın çakma oldğu kabak gibi zaten amerikadan apple storedan alsa buraya gelince işlemlerle zaten 1700 olur sonuçta 64 gb ama o adam anasının hayrına satmıyorsa çakma yani ÇAKAMA SAKIN BULAŞMA

• Bulaşma

• Bu kadar insan cakma diyecegine, ilani ihbar etsenize arkadas. Kaldirsin sahibinden, kimsenin de cani yanmasin! Sizlere asil! Anca cakma diyin, hicbirsey yapmayin baskada!! Herkes ihbar etsin ilani!!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.