Şimdi Ara

Klavye,mouse ve mouse pad için kararsız kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar.Bu ürünlerle ilgili forumda bir sürü konu var ve çoğunu okudum,araştırdım.Ama forumlarda tam olarak sonuca ulaşamadım.
    Razer'ın lycosa , deathadder v2 ve goliathus(large) modellerini almak istiyorum fakat kararsız kaldım bu konulardan ötürü.Kullanan veya tavsiye eden varsa lütfen söylesin iyi veya kötü olduğunu şimdiden teşekkürler..

• Hepsi birbirinden güzel benim bildiğim. Ele oturanı al deneme şansın var mı bilmem ama.

Mesela bende Cm sentinel Advanced var fakat şimdi olsa Logitech in bir modeli vardı Gx9 mu ne öyle bişey onu alabilirim mesela.
    Özelliklerinden ziyade konforu önemli artık benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AReNa.

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Bu ürünlerle ilgili forumda bir sürü konu var ve çoğunu okudum,araştırdım.Ama forumlarda tam olarak sonuca ulaşamadım.
    Razer'ın lycosa , deathadder v2 ve goliathus(large) modellerini almak istiyorum fakat kararsız kaldım bu konulardan ötürü.Kullanan veya tavsiye eden varsa lütfen söylesin iyi veya kötü olduğunu şimdiden teşekkürler..

-Razer lycosa çok tavsiye etmiyorum.Belli bir kullanım sıklığından sonra tuş yüzeylerinde aşınmalar başlıyormuş (kronik bir problem sanırım).Bu seçenek yerine Logitech G serisi klavyelere bakmanı tavsiye ederim.Kullandığım Logitech G105'den gayet memnunum.
    -Deathadder V2 bana göre kaliteli bir mouse fakat önemli olan farenin eline olan uyumudur.Deneyerek almanı tavsiye ederim.
    -Razer mouse pad'leri iyidir ama kontrol ve speed konusu sana kalmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucibel -- 9 Eylül 2013; 17:08:36 >

• AReNa. A kullanıcısına yanıt
    2 farklı tuş dizilimi var.biri laptop tuş dizilimi,diğeri ise normal tuş dizilimi.sizin eliniz hangisine yatkınsa ona göre klavye alabilirsiniz.
    bütçeniz düşük ise laptop tuş dizilimi seven biri lycosa, normal tuş dizilimi seven biri de g105 alabilir.
    bütçenizi yükseltirseniz normal tuş dizilimi için blackwidow ya da steelseries'in mekanik serilerine bakabilirsiniz.
    Mouse için ise 2 farklı sensörlü 3 farklı kullanış tarzı var.
    Lazer mouse istiyorsanız piyasada en uygun f/p lazer mouse'u g500 şu anda.( mmo oynayan biriyseniz gün itibari ile gameekstrada g600 99TL.indirimli fiyatı)
    G600'e ; BURADAN BAKABİLİRSİNİZ.
    düşük bütçeli optik mouse ise g300 alınabilir ama çift el uyumlu olduğundan ergonomik değil bir deathadder kadar,tavsiye etmiyorum bu yüzden.ama tam bir f/p ürünüdür kendisi.
    bütçeyi yükseltebilirseniz de deathadder-mamba gibi razer ürünlerine bakabilirsiniz.
    Aşağıdaki şekillere göre hangisi sizin tutuş tarzınız ise ona uygun ürün almanız daha sağlıklı olur,yeterince açıklayıcı olmuştur umarım.
    iyi forumlar.
     Klavye,mouse ve mouse pad için kararsız kaldım

Dip not: mousepad'i çok kafaya takmayın.control alsanız da mouse'un dpi ayarlarıyla istediğiniz hıza çekebiliyorsunuz.ama sigara içen ve pad'i çok kirlenen biriyseniz kumaş yüzey almayın.kişisel görüşümdür.benim pad külden geçilmiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysa -- 10 Eylül 2013; 3:33:57 >

• Arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için :D
    Razer deathadder 2013 almaya karar verdim ve goliathus mouse pad :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.