Şimdi Ara

Samsun Galaxy S3 Mobil Veriyi Kapatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mobil veriyi saniyelik açıp kapatsam bile bu doğal olarak bakiyeme az yada çok yansıyor. Geçenlerde telefon annemdeydi ve bir uygulamaya girerek yanlışlıkla mobil veriyi açmış. Bundan dolayı bakiyemden bayağı bir miktar gitti.

Sorum: Mobil veriyi açarken şifreleme yapabileceğimiz bir uygulama yada sistem var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S_CaN -- 4 Eylül 2013; 16:31:04 >

• Bence annene söyle evet tuşuna basarken bi ne yazdığını okusun. Sanmıyorum program yapacaklarını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır. Onun Yerine Yani Mobil Veri Yerini Wireless Deneyin.Zaten Mobil Veriyi İnternet Paketiniz Varsa Açarsınız Yoksa Gerekli Bir Şey Değil Mobil Veri Her Zaman Açık Tutulmaz. Örneğin Ben Neredeyse Hiç Açmıyorum Sadece Okulda Falan Olursam İnternet Paketim Olduğu Zaman. Annene de Söyle Öyle Her Soruya Evet Cevabını Vermesin.
  • Tamam yavrım! Mobil veri neyin bilmiyodum açık galmış. Telefondaki güncellemeler wi-fi kapsama alanındayken güncellensin seçeneği seçilmişken, iki yönlü veri transferine yolaçacak bir durum ortada yokken açık olmasının ne zararı var anlayabilmiş değilim. Benim ki hep açık 1 gb'lık internetle ayın sonunu buluyorum (video, indirmeler vs hariç). Tek dikkat edilmesi gereken durum. Paketinizin kullanım süresi dolmuşken açık kalması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragot -- 28 Nisan 2015; 17:27:58 >
  • Öyle bir imkan yok şuanlik. Annene de söyle her şeye evet demesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.