Şimdi Ara

LG G2'nin denizaşırı yolculuğu başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2'nin denizaşırı yolculuğu başlıyor

Elektronik dünyasının önemli isimlerinden LG’nin yeni nesil süper telefonu G2’nin yol haritası netleşiyor.

LG yetkililerinden alınan bilgilere göre kısa bir süre önce firmanın anavatanı Güney Kore’de satışa sunulan G2, birkaç gün içerisinde ABD ve Almanya’daki teknoloji sevelerle buluşacak. G2’nin bu iki ülkeden sonra nerelerde satışa sunulacağı netlik kazanmazken, gelen bilgiler dünya genelindeki satışın 1-1,5 ay içerisinde başlayacağı yönünde.

LG Electronics Mobile’in icra kurulu başkanı Jong-seok Park da yaptığı açıklamada Güney Kore’de satışa sunulmasını takiben aldıkları geri bildirimlerin, G2’yi müşteri odaklı tasarlamakla ne kadar doğru bir iş ortaya koyduklarını kanıtladığını söyledi.

5.2" Full HD True HD IPS+ ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik birimi, 3000mAh pili, yazılım tabanlı özel teknolojiler, optik görüntü sabitleme özellikli 13MP kamerası ile göz dolduran LG G2 ile ilgili hazırladığımız video incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

• buradan ulaşılamıyor
  • 5.2" Full HD True HD IPS+ ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik birimi, 3000mAh pili, yazılım tabanlı özel teknolojiler, optik görüntü sabitleme özellikli 13MP kamerası ile göz dolduran LG G2 ile ilgili hazırladığımız video incelemenize NEREDEN ulaşabiliriz??

• quote:

Orijinalden alıntı: Meakka

5.2 Full HD True HD IPS+ ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik birimi, 3000mAh pili, yazılım tabanlı özel teknolojiler, optik görüntü sabitleme özellikli 13MP kamerası ile göz dolduran LG G2 ile ilgili hazırladığımız video incelemenize NEREDEN ulaşabiliriz??

Haha :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Meakka

5.2 Full HD True HD IPS+ ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik birimi, 3000mAh pili, yazılım tabanlı özel teknolojiler, optik görüntü sabitleme özellikli 13MP kamerası ile göz dolduran LG G2 ile ilgili hazırladığımız video incelemenize NEREDEN ulaşabiliriz??

5.2" Full HD True HD IPS+ ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik birimi, 3000mAh pili, yazılım tabanlı özel teknolojiler, optik görüntü sabitleme özellikli 13MP kamerası ile göz dolduran, yakında deniz aşırı yolculuğu başlayacak olan LG G2 ile ilgili hazırladıkları video incelemesine buradan ulaşabilirsin :D
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G2-Yeni-nesil-super-telefon-tum-detaylariyla-video-incelememizde.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerdroid -- 4 Eylül 2013; 14:30:36 >

• Gelsede alsak...

• Çok güzel bir cihaz olmuş olmasına keşke arka taraf biraz daha sade olsaydı

• almak istediğim beni ikna eden tek cihaz oldu...Hanomi ile bunu bekliyordum gerek tasarım gerekse arayüzü olarak LG G2' daha başarılı bir cihaz.

umarım mantıklı bir fiyatla ve geçikmez...

• Gel lan G2 alacam seni!
  • 32 GB olanda 24 GB yer kalıyorsa 16 GB modeli neden üretmişler? Onda da 8 GB mı yer kalıyor? Komik değil mi kart takılamayan ve bu kadar pahalı üst seviye bir telefon için böyle komedi bir hafıza koymak? Bu cihaz 32'den başlayıp 64 ve 128 GB olmalıydı, ya da 32 GB'dan başlayıp kart yuvası da koymalıydılar. Alınası bir telefonu öldürmüşler Nexusları da bu yüzden almıyorum, almam da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 4 Eylül 2013; 16:09:57 >
  • s4 den iyi olduğu kesin bide honamiyi görmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

Yıllardır LG nin bir çok ürünü kullanmış biri olarak özellikle akıllı telefonlardaki gelişimini takdir ediyorum..Fakat bu kadar işe yaramaz bir Türkiye ofisini sahip oldukları için kesinlikle uzak durulması gereken bir marka imajı yaratmaya başladılar..
    Konu yu hukuki kararlar alındığındı paylaşabildiğim tüm platformlarda paylaşıp gereken yerlere gerekli mail-mesaj vs tüm imkanları kullanıp ""İşiniz düştüğünde mağdur edeceği kesin insanlarla karşılaşacaksınız diye"" tüm çevre ve müşterilemi aynen ileteceğim..

LG TÜRKİYE ofisinden CANAN ve SELMA hanımın dikkatine..
    ............. LG TÜRKİYE

gerek tv sinde gerek telefonunda işim düştü,hiç sorun yaşamadım.ayrıca burası ne sayfası siz ne yorum yapmışsınız.

evimde tv,ses sistemi,buzdolabı ve cep telefonum lg hiç sorun yaşamadım.

• cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Amacım polemik yada tartışma yaratmak değil.. Bende Markayı kötülemeye çalışmıyorum sadece Türkiye Ofisinin mağdur ettiği binlerce insandan biri olarak yapılan haksızlığı dile getiriyorum..Buda tüketici olarak en büyük hakkım.Yazılan şeyleri iyice okumanızı tavsiye ederim..Klasik Türk insanı gibi marka fanboyluğu yapmak ta tüketiciye hiç bir zaman kazandırmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 4 Eylül 2013; 21:13:58 >
  • quote:

Amacım polemik yada tartışma yaratmak değil.. Bende Markayı kötülemeye çalışmıyorum sadece Türkiye Ofisinin mağdur ettiği binlerce insandan biri olarak yapılan haksızlığı dile getiriyorum..Buda tüketici olarak en büyük hakkım.Yazılan şeyleri iyice okumanızı tavsiye ederim..Klasik Türk insanı gibi marka fanboyluğu yapmak ta tüketiciye hiç bir zaman kazandırmaz..

Ilgili yerlere konu acar sikayetinixi dile getirirsiniz boyle konu konu gezip mesaj yazip biriside cevap verince fan boyluk lafini yapistirmak dogru degil.

• cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Dumanını görmediğim yerde ateş yanıyor demem merak etme..
  • Bi dolan da gel

• Kapak çıkıyor mu?

• quote:

Dumanını görmediğim yerde ateş yanıyor demem merak etme..

ben size haksızsınız demiyorum zaten.sonuçta siz yaşamışsınız siz biliyorsunuzdur ve bunun kararını siz bilirsiniz.fakat anlatmak istediğim sizin fan boyluk olarak anladığınız mesajımda da olduğu gibi bir kişinin yaşadığı ağır sorunlar yada bir kişinin yaşadığı çok iyi memnuniyet genele vurulunca doğru olmuyor herkes yaşayacak anlamına da gelmiyor.kaldı ki ülkemizde bu servis,türkiye ofisleri,bayiler vs gibi durumlarında genelinde tüm markalarda sıkıntılar var.bunlar için birşey yapmak lazım.bunun da yolu bence böyle sayfa sayfa markayı iyilemek yada kötülemek değil,hakkını sonuna kadar aramak ve yaşadığını paylaşmaktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.