Şimdi Ara

Şok: Microsoft, Nokia'nın Cihazlar ve Servisler birimini 7,2 milyar dolara satın aldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
4
Favori
11.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zamanında ben bunu söylediğimde nokia cılar bana hadi ordan dediydi ama zaman yine beni haklı çıkardı

• Nokia batmayı sonuna kadar hak ediyor umarım artık düzgün bişeyler çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işingaribi millet hep nokiayı firma olarak konuşuyor microsoft unalmış olduğu patentlerde var beraberinde zaten piyasada androidden güzel bir ücret alıyordu resmen wp yi android sayesinde bedavaya yapıyordu şimdi andoridi cekeceği var tabi google ın da
  • quote:

Orijinalden alıntı: i3e

neresi şok. 2 gram aklı olan herkesin öngörebileceği bir şeydi. gecebekçisi, şugar klavyeci ve daha nicesi anlatamadı kimseye.

Değil mi yani..
    Aslında Microsoft, MeeGo ve Meltemi iptal edilip de Windows Phone'a geçildiğinde almıştı Nokia'yı. Ama haberi yeni yapıldı. Telefon isimlerinin Lumia ve Asha olarak belirlenip Nokia isminin geri planda tutulması da zaten bunun bir göstergesiydi. Dediğim gibi olay yeni değil, ama haber yeni...
  • Nokıa sevmiyodum zaten uygulaması azdı.Eskiden tek başına iktidardı.Yaşasın android....:)
  • Nokia son dönemde yapabileceği en iyi cihazları yaptı. Gündemin ortasına birden atladı ve ben buradayım dedi. İnsanları yeni Lumia serisi ile büyüledi resmen. Tam işte eski günlerine dönecek derken...

Ya bu Nokia mal mı?

• 7 milyar dolar ne demek tir yahu .Yazık oldu yazık ..

• Neydi be Nokia zamanın da ağzı açık bakardık 3310'a.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce SONY ericsson ın telefon bölümüne atlamıştı.
    Sonra Google, motorola mobilityi satın almıştı.
    Şimdi ise Microsoft nokia nın telefon bölümünü satın aldı.

Yakında samsung eeeah özendirdiniz be. Ben de LG yi satın alıyorum derse şaşırmam.

Satın alım yapan firmalardan microsoftun yazılımı var: ms phone.
    Google ın yazılımı var: Android.
    SONYnin yok. Fakat artık bir beş yıla düşünebilir.

Yorumum: Ucuza kapatmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lath.Crusader -- 3 Eylül 2013; 10:09:51 >
  • Şok: Microsoft, Nokia'nın Cihazlar ve Servisler birimini 7,2 milyar dolara satın aldı

sabah sabah tüylerim diken diken oldu, hayırlısı
  • Rakam çok komik geldi 7.2 milyar dolar nokia nın adı bu rakamdan pahalı bence. Hepimiz için hayırlısı olması dileğiyle.

• Rekabet artıyor

• Nokia keşke ortaklık yapsaydı keşke çünkü Microsoft mobil herşeyini Nokia üzerinden piyasaya sürecek demek ki yeşil bir tane Nokia Xbox Phone piyasaya çıkacak. Birde Lumiaların arkasına küçük bir yazılı Microsoft logosu ekleyebilriler.

• quote:

Orijinalden alıntı: thompson

7 milyar dolar ne demek tir yahu .Yazık oldu yazık ..

Evet bu fiyat bana da çok aşağılarda geldi.
    20-30 arası birşey eder sanırdım.
    http://www.sabah.com.tr/Teknoloji/Haber/2011/08/15/google-motorola-mobilityyi-satin-aldi
    Motorola iyi çakmış o zaman

• sabah sabah soguk dus etkisi yaratti, uzun zamandir boyle sok yasamadim arkadas ben :D

• Eğer Microsoft böyle bir markayı adam akıllı kullanırsa, Samsung'un vay haline...
  • Sabah sabah müthiş bir haber yaşasın wp8 kardeşliği...

• zirvedeki bir şirketi nasıl batırılacağını nokianın yöneticilerinden görmüş olduk.satılması iyi oldu bir yandan.yoksa tamamen batacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gündüz Alp -- 3 Eylül 2013; 10:13:47 >
  • Bill Gates'de başa gelirse işte o zaman piyasanın kuralları yeniden yazılır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.