- x
Urgot Hakkında Sorular
8 Cevap410 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
456 Mesaj
2 Eylül 2013; 20:32:32 

Eh, aşağı yukarı son iki gündür Urgot oynuyorum. Hoş karakter ama bot lane mantığına uygun mu tam olarak kestiremiyorum. Üstelik buildi de çok abidik gidibik geliyor. Life Steal olmadan lanede durmaya çalışıyoruz, üstüne de Doranla başlayınca hero yarım gibi duruyor. Zort manaydı zırt harasstı ikide bir basede duruyoruz. Neyse, iyi güzel hero. Ancak bir iki sorum olacak;

-Build tavsiyeniz var mıdır? (Bu kısmın suyunu çıkarmayınız lütfen, bir yerden sonra herkesin build yazmasından korkuyorum.)
-Önerilenlerde gerekli itemler kısmında "Frozen Heart" var. Bu item eh güzel alınır da direkt Adc olan bir heroya alınmasının mantığını çok merak ediyorum.
-450 Range ile Adc mi olur? Biz ona artık melee deriz ama yeni pack ile beraber "Nişancı" olarak geçiyor. İşin garibi, ikincil sınıf tank ne demektir?
-Heronun damagesi bir Adc'ye göre az. Neden oturup "Manamune, Infinity Edge, Bloodthister" şeklinde AD ağırlıklı bir build gitmiyoruz da "Manamune, Black Clever, Frozen Heart" gibi bir build izliyoruz?
-Masteriesler nasıl olmalıdır? 21-0-9 gidiyorum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Eylül 2013; 20:51:44 

solo top oyna

başlangıç: peri tılsımı 2 ward 2 pot 2 mana potu.

full build: İonia Botu - Manaveren - Kara balta - Son fısıltı - Kanasusamış - Koruyucu Melek.

0 LOL Mesajı
1366 Mesaj
2 Eylül 2013; 20:54:05 

hem skillseti hem range dolayısıyla direk carry çıkamıyoruz, ben 700lük mana itemini stackliyorum ve bt çıkıp damageyi q dan alıyorum gerisinide ad caster olarak kasıyorum daha mantıklı geliyor bana.

"You look like someone who's got a lot going on beneath the surface."

" TR Serveri uygun fiyata boost yapılır pm atınız. "

0 LOL Mesajı
956 Mesaj
2 Eylül 2013; 20:58:20 

İe filan çıkılmamasının sebebi auto attacklarla değilde q e ile hasar vermesi.

DH LOL Vayne

0 LOL Mesajı
2528 Mesaj
2 Eylül 2013; 21:12:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Gjallarhorn

Eh, aşağı yukarı son iki gündür Urgot oynuyorum. Hoş karakter ama bot lane mantığına uygun mu tam olarak kestiremiyorum. Üstelik buildi de çok abidik gidibik geliyor. Life Steal olmadan lanede durmaya çalışıyoruz, üstüne de Doranla başlayınca hero yarım gibi duruyor. Zort manaydı zırt harasstı ikide bir basede duruyoruz. Neyse, iyi güzel hero. Ancak bir iki sorum olacak;

-Build tavsiyeniz var mıdır? (Bu kısmın suyunu çıkarmayınız lütfen, bir yerden sonra herkesin build yazmasından korkuyorum.)
-Önerilenlerde gerekli itemler kısmında "Frozen Heart" var. Bu item eh güzel alınır da direkt Adc olan bir heroya alınmasının mantığını çok merak ediyorum.
-450 Range ile Adc mi olur? Biz ona artık melee deriz ama yeni pack ile beraber "Nişancı" olarak geçiyor. İşin garibi, ikincil sınıf tank ne demektir?
-Heronun damagesi bir Adc'ye göre az. Neden oturup "Manamune, Infinity Edge, Bloodthister" şeklinde AD ağırlıklı bir build gitmiyoruz da "Manamune, Black Clever, Frozen Heart" gibi bir build izliyoruz?
-Masteriesler nasıl olmalıdır? 21-0-9 gidiyorum.

Full q spam olduğu için can çalma olmuyor kritikte olmuyor.

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
456 Mesaj
2 Eylül 2013; 21:17:21 

Teşekkürler. Frozen Heart neden çıkmıyorsunuz? :P

0 LOL Mesajı
1232 Mesaj
3 Eylül 2013; 9:48:04 

Favori buildim cd ayakkabı manaveren karabalta warmog son fısıltı korucuyu.

1276 LOL Mesajı
1813 Mesaj
3 Eylül 2013; 10:08:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Gjallarhorn

Teşekkürler. Frozen Heart neden çıkmıyorsunuz? :P

urgot adc değil anti adc dir.

Frozen heart çıkılmasının sebebi tanklık. Zaten muramana alacağın için frozen hearttan gelen 500 mana sana fazladan 20 ad falan vericek aynı zamanda adc yi ultinle kendi takımına ısınlayacağın için attack speed kıracak .

Ultisi yüzünden tanky çıkman lazım. VE damage basic attacklardan değil Q dan geliyor bu yüzden adc buildi yapamazsın.

Best Vlad Planet~

0 LOL Mesajı
456 Mesaj
3 Eylül 2013; 16:17:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

urgot adc değil anti adc dir.

Frozen heart çıkılmasının sebebi tanklık. Zaten muramana alacağın için frozen hearttan gelen 500 mana sana fazladan 20 ad falan vericek aynı zamanda adc yi ultinle kendi takımına ısınlayacağın için attack speed kıracak .

Ultisi yüzünden tanky çıkman lazım. VE damage basic attacklardan değil Q dan geliyor bu yüzden adc buildi yapamazsın.

Aradığım cevap sanırım buydu.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » LOL Genel » Urgot Hakkında Sorular
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375