Şimdi Ara

Canon mg3150 usb tanımıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, canon mg3150 yazıcımı kablosuz ev ağına ekledim ve wifi üzerinden kullanıyorum. Yazıcının yazılımını güncellemek istedim (sadece usb bağlantısı üzerinden oluyor) fakat usb kablo ile bir türlü tanıtamadım. USB girişi yazıcıyı görmüyor. Bunun çözümü nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil-111 -- 2 Eylül 2013; 19:24:14 >

• ses usb yi yaziciya mi takmaya calisiyorsun yoksa usb kablo ile bilgisayarami baglamayi calistiriyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

ses usb yi yaziciya mi takmaya calisiyorsun yoksa usb kablo ile bilgisayarami baglamayi calistiriyorsun

USB kablo ile bilgisayara bağlamaya çalışıyorum.
  • bilgisayara uyari falan geliyormu yeni aygit bulundu diye

yoksa bilgisayarda hic bir fark yokmu

kablo calisiyormu eminmisin

bizim arkadasa da ole olmustu sonra bir baktik kablo calismiyor internette 1 tl falan gitti gidiyorda koodmax diye satici var ben onda ln almistim kargo ucretide 3.5 tutar

• quote:

bilgisayara uyari falan geliyormu yeni aygit bulundu diye

bizim arkadasa da ole olmustu sonra bir baktik kablo calismiyor internette 1 tl falan gitti gidiyorda koodmax diye satici var ben onda ln almistim kargo ucretide 3.5 tutar

Kabloda sorun yok. 2 kablo ile denedim ikisindede aynı. USB aygıtı tanımadı diye bir uyarı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

quote:

Kabloda sorun yok. 2 kablo ile denedim ikisindede aynı. USB aygıtı tanımadı diye bir uyarı çıkıyor.

o zmn driver sorunu işletim sistemin ne
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

quote:

o zmn driver sorunu işletim sistemin ne

Windows 7 X64. Kendi sitesinden orijinal yazılımı ile deniyorum. Bir ara tanıdı yazılımı buldu ama sonra o da bozuldu.

• örneğin ben komşunu yazıcısını kurarken (hp 2060) komşu biraz titiz herseyi saklamış kurulum kağıdında size usb kabloyu takın demeden bilgisayara takmayın diyordu belki sizinkiside öledir

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 2 Eylül 2013; 19:42:21 >
  • http://gdlp01.c-wss.com/gds/3/0300006813/02/PIXMA_MG3150_Getting_Started_EN_HE_HR_KK.pdf

buyur orada dediğim gibi usb kabloyu hemen pc ye takmayın diyor sizde okuyun not biraz ingilizce gerektirir
  • quote:

http://gdlp01.c-wss.com/gds/3/0300006813/02/PIXMA_MG3150_Getting_Started_EN_HE_HR_KK.pdf

buyur orada dediğim gibi usb kabloyu hemen pc ye takmayın diyor sizde okuyun not biraz ingilizce gerektirir

İlgin için sağol. Garip bir şekilde yazıcıyı tanıtabildim. Yine aynı şekilde bana usb cihazını tanımadığını söyledi. Unknown device'a 2 kere tıkladım. Sürücüyü kaldır dedim. Yazıcı kablosunu yeniden taktım ve oldu.

• tebrikler

• Yine bağlayamadım, yazıcıyı. Ne inatçıymış. Kendi konumu buldum. Daha önce yaptıklarımı denedim, bu sefer olmadı.
  • lütfen yardım edin. Format atmak istemiyorum.
  • Aynı sorun yine var. Windows 8 kullanıyorum. Ne çektim bu yazıcıdan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.