Şimdi Ara

tiramisu for win (data recovery deki dos gücü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
6.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir HDD niz var ve onun bir partitionuna bir işletim sistemi kurmaya karar verdiniz. oda ne kurulum sırasında birşeyler ters gitti ve birdahaki açılışınızda HDD nizin hiçbir yeri açılmıyo gitti onca dosya onca emek onca filim indirdikleriniz vb..
    hemen ne yapıyoruz.....
    hoop bir cafeye gidip bunu çekiyoruz >>>tiramisu<<<
    sonra içindeki exe dosyaları ile 2 adet temiz diskete kurulum yapıyoruz.
    sonra bilgisayarcı arkadaşınızın yada sizin HDD nizle boyut olarak uyuşab bir HDD si olan bir arkadaşınıza gidiyorsunuz ve HDD sini ödünç alıyorsunuz
    unutmayın boş yeri olmasına özen gösterin.
    daha sonra ikinci HDD nizide takıyoruz ve disketten bilgisayarınızı açıyoruz fat32 için 2. disketi. ntfs ve fat16(!) için 1. disketi takıcaksınız.
    ve biraz yavaş evet yavaş ama kesinlikle güvenli bir şekilde tüm verilerinizin teker teker gözünüzün önünden geçişini seyredin. (yanınıza sigara içiyorsanız 1 paket sigara. 2.5 litre 3 tane kola ve karşınızada portatif bir TV almayı unutmayın.) tek canınızı sıkan konu bazı dosya isimlerindeki değişiklikler olucak.
    keyifle kullanın.
    >>>resmi için tıklayın...<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipeTR -- 11 Temmuz 2006; 15:57:12 >

• kardeş elektrik kesintilerinden etkilenen bir harddisk vardı .onda denedim.bir işe yaramadı veya ben yanlış kullandım programı .

çok uzun sürede işi hallettiği için deneme yanılma yöntemiyle de programı keşfedemedim.

nasıl kullanıldığını anlatırmısın.
  • herhangi bir kullanımı yok. sadece hangi hdd ni kurtarmak istediğini seçmen yeterli tabi bunun için yukarıda belirtiğim gibi diğer bir hdd bağlaman zorunlu yoksa kurtardığın dosyaları kurtardığın disk'e yazamazsın bunun için en az kurtarıcan hdd kadar boş yeri olan ikinci bir disk kullanman lazım açık söylemem gerekirse ultra yavaş bir yöntem ancak başarı oranı doğru şartlarda %99 ek olarak elektirik kesintisinden etkilenen bi hdd de dosya kurtarma yapman gereksiz. onu chkdisk for ntfs ile haledebilirsin yüksek ihtimalle bir iki yeri yazma sırasında kittiğinden bozulmuştur kolay bir sorun buna hitiyacın yok yada donanımsal bir arıza warsa yazılımsal çözüm başarılı olamaz
  • quote:

yanınıza sigara içiyorsanız 1 paket sigara. 2.5 litre 3 tane kola ve karşınızada portatif bir TV almayı unutmayın.
    Programı çok güzel anlatmışsın.
  • ahh ahh tramisu
    sene 2000 de bir virus vurgununda
    bursada köşeyi dönmüştüm sayesinde
    bir günde 4 kafeye koşmuştum
    kız arkadaşı ma öğretmiştimde o bile data kurtarmıştı
  • eski dostlarr... eski dostlar. dostum mesela ben hala f-prot for dos kullanıyorum tramisu ile kardeş gibiler.:P
  • Merhaba,

Sanırım dosya verdiğiniz linkten kaldırılmış. Tekrar yükleme şansınız var mı ?

Teşekkürler,
  • Bir de soru: sanırım disketten kastınız floppy disk. Bunun yerine usb kullanabilir miyiz ?

teşekkürler,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.