Şimdi Ara

Android akıllı telefon uygulama gelirleri bu yıl zirve yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uygulama mağazası rakamsal bazda App Store'u geride bırakan Android, bununla birlikte gelir elde etme ve geliştiricilere dağıtma konusunda rakibinin oldukça gerisinde. Ancak ekosistemin sürekli gelişmesi aradaki farkın gelecekte kapanacağını gösteriyor.

ABI Research tarafından yapılan analize göre yıl sonunda Android akıllı telefonlar için geliştirilen uygulama gelirleri ikiye katlanarak 6.8 milyar dolara ulaşacak. Bununla birlikte iOS gelirlerine göre Android yüzde 60 civarında kalacak. Sonraki 12 ayda ise bu oranın yüzde 66'ya yükselmesi bekleniyor. Satılan her 3 Android akıllı telefona karşılık bir iPhone satılması oranların büyümesinde etkili oluyor.

Analize tablet uygulama gelirleri dahil edilmemiş. Tahminler tüm platformlarla birlikte hesap edildiğinde, Google Play gelirlerinin App Store gelirlerinin yarısına denk geleceğini gösteriyor. Ancak Play mağazasının yükselişine devam edeceği belirtiliyor. 

• apkmania :) appxk :) blackmart alpha :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

apkmania :) appxk :) blackmart alpha :)

Parasını hak eden uygulamaların alınması gerektiğini düşünüyorum. en azından ben böyle yapıyorum, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

apkmania :) appxk :) blackmart alpha :)

Parasını hak eden uygulamaların alınması gerektiğini düşünüyorum. en azından ben böyle yapıyorum, tavsiye ederim.

hocam öğrenciyiz yapcak bişi yok zaten nedense hiçbir ücretli uygulumayı birgunden fazla kullanmadm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.