Şimdi Ara

iPhone 5C modelinden kutu ve kullanım kılavuzu görselleri internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 5C modelinden kutu ve kullanım kılavuzu görselleri internete sızdı

Apple'ın 10 Eylül tarihinde tanıtacağına dair güçlü iddialar bulunan iPhone 5C modeli ile ilgili ardı ardına görseller gelmeye devam ediyor. 

İnternete sızan görsellerle iPhone 5C modelinin üretim aşamasından paketleme aşamasına kadar neredeyse her evresine şahit olduk. Bu da Apple'ın sızıntılara karşı eskisi gibi etkili bir mücadele yapamadığını gösteriyor.

iPhone 5C modeli ile ilgili son sızan görseller kutulama aşaması ile ilgili. Görsellerde iPod touch ürünlerinin kutusuna benzeyen bir tasarım ve cihazın kullanım kılavuzu göze çarpıyor. Ayrıca SIM kartı yuvasının çıkarıcı parçası da görüntülenmiş.

Apple'ın personel izinlerini kapatmasıyla 20 Eylül'de iPhone 5S ve 5C modellerini satışa sunacağı kısa süre önce gündeme gelmişti. Ortaya çıkan görseller de modellerin artık raflara çıkmaya hazır olduğunu gösteriyor. Ancak henüz ortada bir davetiye veya resmi açıklama olmadığı için iddialar ne kadar gerçeğe yakın bilinmiyor.  

iPhone 5C modelinden kutu ve kullanım kılavuzu görselleri internete sızdı

• Apple bu modelle kuyusunu kazıyor bana göre hata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPod touch ın kutu tasarımı, apple çok zeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coleslaw

Apple bu modelle kuyusunu kazıyor bana göre hata

Adamlar sanki sadece bu modeli çıkarıyor Bayılıyorum sizin gibilere.
  • Satış patlaması yaşar bu 5c

• apple'da gizlilik namına birşey kalmadı bu sene utanmasalar incelemesini çekip yayınlıcaklar

• iOS 7'li iPhone 5C = Çirkinlik abidesi

• quote:

Orijinalden alıntı: DaOzy

iOS 7'li iPhone 5C = Çirkinlik abidesi

Çıkmamış ürünün incelemesi geldi şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Orijinalden alıntı: Coleslaw

Apple bu modelle kuyusunu kazıyor bana göre hata

Adamlar sanki sadece bu modeli çıkarıyor Bayılıyorum sizin gibilere.

samsung her hafta yeni model çıkarıyor yok minisi yok bilmemnesi
    iphohe bir ara model yaptı diye millet çıldırdı

• Klavuza bakacak olursak, siyah kasaya siyah tema gelmeyecek

• hiç huyum değildir konu dışında yorum yapmak ama, şu insanları daha sitenin başında reklama zorlama huyundan lütfen vazgeçin.

Yahu zaten sitenin 4 yanı reklamla dolu. isanı siteye gireceğine pişman ediyorsunuz. yabancı onca alternatif varken kendi insanımız kazansın kendi sitemizden okuyalım paylaşalım istiyoruz ama bu reklam işinde ipin ucunu kaçıyırosunuz.

Saygı çerçevesinde bir eleştiridir bu. Lütfen okur piskolojisini de göz önünde bulundurun. Bu site kimin için var ? rekalm veren firmalar için mi yoksa reklamları gören okurlar için mi ?

Reklam desteği tabiki olsun, ama sayfa açılışında tarayıcı menülerine uzanan saçmalıklar olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: symbiat

hiç huyum değildir konu dışında yorum yapmak ama, şu insanları daha sitenin başında reklama zorlama huyundan lütfen vazgeçin. Yahu zaten sitenin 4 yanı reklamla dolu. isanı siteye gireceğine pişman ediyorsunuz. yabancı onca alternatif varken kendi insanımız kazansın kendi sitemizden okuyalım paylaşalım istiyoruz ama bu reklam işinde ipin ucunu kaçıyırosunuz.Saygı çerçevesinde bir eleştiridir bu. Lütfen okur piskolojisini de göz önünde bulundurun. Bu site kimin için var ? rekalm veren firmalar için mi yoksa reklamları gören okurlar için mi ?Reklam desteği tabiki olsun, ama sayfa açılışında tarayıcı menülerine uzanan saçmalıklar olmasın.

kesinlikle katılıyorum ben bu siteyi seviyorum diye sevmediğim bir şeyin reklamını izlemek zorunda değilim o zaman kurunun arasında yaşta gidiverir...

• Gayet hoş

• hala inanmayan var mı merak ediyorum. geçen sene gibi oldu. iphone 5 görseli sızmıştı ama kimse de yakıştıramadı apple a.
    sonuç. iphone 5 milyonlarca satıyor.

• güzel fiyata gelirse şayet eşim ve ben elimizdeki iphone 4leri satıp 5c alacağım
  • 1000tl olsun hiçte kötü bir cihaz değil

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

Orijinalden alıntı: DaOzy

iOS 7'li iPhone 5C = Çirkinlik abidesi

Çıkmamış ürünün incelemesi geldi şimdiden.

Bunun için ürünün çıkmasına gerek yok.Tasarım ve görsel zevki olan her insan bunu anlayabilir.
  • Şu pembe resme bakın be arkadaş. Apple'ın bittiği andır. Apple gözümde artık bitmiştir. Steve Jobs'un yokluğu nasıl da belli...
  • Bu model çıkarsa Steve Jobs'ın yokluğunda atılmış ilk geri adım olacaktır

• İpod touch gibi bisey iphoneye göre ucuz aldıktan sonra neden bunu aldım dedirten bisey olmaz ins. :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.