Şimdi Ara

Matematik temeli olmayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
9.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben hiç anlamazdım anlatılsada yapamazdım öğretmen çözsün tekrar aynı soruyu çöz dese sıkıntı, korkulu rüyamdı

fakat artık öyle değil bana güvenin ve 35 gününüzü ayırın...

matematik temelim yok diyip boşlamayın veya uğraşıyorum olmuyor demeyin lütfen

antremanlarla matematik 1

bu kitap ile toplama çıkarma ile başlayıp köklü mutlak, üslüye kadar en basit şekil de öğreniyorsunuz.

kitap günlere bölünmüş, şekilde 30 gün de bitiyor tabi hızınızı alınca 2 günü birden bitirirsiniz ki tafsiyemdir toplama,çıkarma,çarpma bölme olan kısımları olağanca hızla bittirin zaman kazanın 12. veya hafta içi iseniz.

güveniniz gelcek neden yapamadığınızı fark ediceksiniz

daha sonra 2. kitabı alıcaksınız antrenmanlarla matematik 2 bu ygs ye yönelik kitap konularda temel kavramlar dan başlıyor basit basit güzel konuyu bitirin sonra 3 kitabımız olan fem ilk adım mat1 alın önce ant kitabından konuyu bitirin sonra bu fem ilk adım mat1den çözün

0 net den 10 nete çıkarsınız 3 kitabı bitirirseniz belki daha fazla olur sonradan çözeceğiniz ek kaynaklarla bu artar.

tafsiyem dershanenin etüt limitlerini zorlayın, burda grup kurun aynı anda alıp birbirinize yardım edin dostlar 2.kitapdayım 3 konu bitdi ben tabi ek 2 kaynak dan daha destekliyorum gerisi sizde paylaşmak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: merhamet62

ben hiç anlamazdım anlatılsada yapamazdım öğretmen çözsün tekrar aynı soruyu çöz dese sıkıntı, korkulu rüyamdı

fakat artık öyle değil bana güvenin ve 35 gününüzü ayırın...

matematik temelim yok diyip boşlamayın veya uğraşıyorum olmuyor demeyin lütfen

antremanlarla matematik 1

bu kitap ile toplama çıkarma ile başlayıp köklü mutlak, üslüye kadar en basit şekil de öğreniyorsunuz.

kitap günlere bölünmüş, şekilde 30 gün de bitiyor tabi hızınızı alınca 2 günü birden bitirirsiniz ki tafsiyemdir toplama,çıkarma,çarpma bölme olan kısımları olağanca hızla bittirin zaman kazanın 12. veya hafta içi iseniz.

güveniniz gelcek neden yapamadığınızı fark ediceksiniz

daha sonra 2. kitabı alıcaksınız antrenmanlarla matematik 2 bu ygs ye yönelik kitap konularda temel kavramlar dan başlıyor basit basit güzel konuyu bitirin sonra 3 kitabımız olan fem ilk adım mat1 alın önce ant kitabından konuyu bitirin sonra bu fem ilk adım mat1den çözün

0 net den 10 nete çıkarsınız 3 kitabı bitirirseniz belki daha fazla olur sonradan çözeceğiniz ek kaynaklarla bu artar.

tafsiyem dershanenin etüt limitlerini zorlayın, burda grup kurun aynı anda alıp birbirinize yardım edin dostlar 2.kitapdayım 3 konu bitdi ben tabi ek 2 kaynak dan daha destekliyorum gerisi sizde paylaşmak istedim

Kesinlikle doğru söylemiş arkadaş bende Matematiği antrenmanlarla matematik 1 ve 2 den öğrenmiştim. Tavsiye isteyen arkadaşlar bitirsin bu kitapları bende çok araştırma yapmıştım zamanında.

• Şu an 3. kitaptayım üslü sayıları bilmiyordum baya bi yol aldım.
  • antremanlarla mat1 deyim gayet güzel bitirip fem simetri mat'a geçicem. Zaman kaybı oluyor yoksa kitap uzun anlatmış.

tafsiyem > tavsiyem olacak düzeltin. Ygsye girecen yazamıyorsun hacı :D
  • bende suan 23 gundeyım 2 gundur yapamadıgım bır konu var ama bu soyledıklerın benı bıraz hırslandırdı cok teşekkür ederım
  • İçyüz kullanıcısına yanıt
    Hangi konu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki bilinmeyenlı denklemler
    Bende almati dusunuyorum ant matematik 1 haftada bitirmeyi planliyorum okul acilmadan bitermi sence 1 haftada temelim birazz zayif guclendirip oyle ygs caliamayi duaunuyorum

• temelın bıraz varsa 1 hafta yoksa 1 ay da bıter
    %50 var temel

• 1 hafta da bıter ozaman :)
  • Kaç net yapıyorsun mat netlerde ?

• Bende antrenmanlarla matematik 1 de 25.gündeyim mutlak değer konusundayım anlamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.