Şimdi Ara

Superonline Dsmart Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Superonline dsmart kampanyası yapmış. Hali hazırda tam uydu alıcısı alacakken benim için süper oldu.
    Benim seçtiğim paket şu şekilde;
    25mb 100gb kotalı dsmart hd paket ve telefon hizmeti 300dk
    Toplam hepsine 59TL ödeyeceğim.
    Sizce nasıl arkadaşlar?

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=66&d=d-smart-hd-paketi

• quote:

Orijinalden alıntı: Poccия

Arkadaşlar merhaba.

Superonline dsmart kampanyası yapmış. Hali hazırda tam uydu alıcısı alacakken benim için süper oldu.
    Benim seçtiğim paket şu şekilde;
    25mb 100gb kotalı dsmart hd paket ve telefon hizmeti 300dk
    Toplam hepsine 59TL ödeyeceğim.
    Sizce nasıl arkadaşlar?

giriş paketinde pek bişey yok ama ilk 3 ay izlersin en azından maxi paketi..

• Bu paket ile ilgili bir sorum olacak, 12 ayın sonunda DSmart'ı iptal edebiliyor muyuz yoksa Superonline'a verdiğimiz gibi onlara da mı 24 ay taahhüt vereceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_anil

Bu paket ile ilgili bir sorum olacak, 12 ayın sonunda DSmart'ı iptal edebiliyor muyuz yoksa Superonline'a verdiğimiz gibi onlara da mı 24 ay taahhüt vereceğiz?

Dsmart'a taahhut vermiyorsunuz. 12 Ay sonra istediginiz gibi davranabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paketim,yoksa Telekom fiber tvbu paketmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texmo -- 23 Eylül 2013; 22:22:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monsteray.

quote:

Orijinalden alıntı: ua_anil

Bu paket ile ilgili bir sorum olacak, 12 ayın sonunda DSmart'ı iptal edebiliyor muyuz yoksa Superonline'a verdiğimiz gibi onlara da mı 24 ay taahhüt vereceğiz?

Dsmart'a taahhut vermiyorsunuz. 12 Ay sonra istediginiz gibi davranabilirsiniz.

Teşekkürler.
  • Mevcut üyeler yararlanabiliyormu?
  • evet yararlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 12 Ekim 2013; 1:09:16 >
  • Mevcut tarifem 25mbit ve 100gb akk. Aylık 59 lira ödüyorum. Bu dsmart olayından yararlanayım dersem yinemi 59 lira ödeyecegim
  • Ses hizmeti alırsan 59TL ödersin ama almazsan 69TL ödersin sanırım.

Ben ses hizmetini kullandığım için fiyat farkı olmadan aldım dsmartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 12 Ekim 2013; 1:35:13 >
  • Ses hizmeti dedigin telefon dimi hocam? Telefonsa telefon superonline zaten o konuda sıkıntı yok.

30 lira kurulum ücreti varmış sanırım. Baska ne cıkıyor cebimizden?
  • Kurulum da alınan 30TL harici bir ücret yok. Çanak ve kablo sana ait. Adam sadece kutuyu kurup gidiyor.
    Kurulumu yapan eleman abi bu hd paket aylık 10TL fatura ödersin dedi ama asılsız çıktı. Sanırım tam bilmiyordu. Sana da söylenirse aldırış etme.
  • quote:

Kurulum da alınan 30TL harici bir ücret yok. Çanak ve kablo sana ait. Adam sadece kutuyu kurup gidiyor.
    Kurulumu yapan eleman abi bu hd paket aylık 10TL fatura ödersin dedi ama asılsız çıktı. Sanırım tam bilmiyordu. Sana da söylenirse aldırış etme.

Tamam hocam sallarım öyle bişey olursa

Çanak ve kablo olayına gelince, apartmandaki mevcut uydu sisteminde 2 tane çanak var onlar iş görür dimi? Turksat, hotbird olayı yani.
  • Çanak varsa çok iyi. Sen sadece kablo alırsın cebinden.

Hayırlı olsun.
  • quote:

Çanak varsa çok iyi. Sen sadece kablo alırsın cebinden.

Hayırlı olsun.

Kablo da var hocam. Zaten uydudan izliyoruz.

Sagol valla tüm soru işaretlerimi giderdin. Teşekkürler
  • Arkadaslar yeni bir daireye tasindim yeni yerde kablo tv ve teledunya olmadigindan bu kampanyadan faydalandim ve bugun kuruluma gelecek ayni anda d smart ve superonline i kurduracagim. Bu sekilde kurulumu yaptirirsaniz ayni zamanda 30 TL ucret alinmayacak dendi.
    Extra teledunyadan hd uydu alicisi elimde kaldi diger odaya ben bu uydu alicisini kurdurabilir miyim sd yayinlar icin.. binanin catisinda canak var dendi.. uydu alicisi alip kablo ile baglamaniz yeterli dendi.. ama beceremedim gelecek olanlara bunu da gosterecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones Throw

Arkadaslar yeni bir daireye tasindim yeni yerde kablo tv ve teledunya olmadigindan bu kampanyadan faydalandim ve bugun kuruluma gelecek ayni anda d smart ve superonline i kurduracagim. Bu sekilde kurulumu yaptirirsaniz ayni zamanda 30 TL ucret alinmayacak dendi.
    Extra teledunyadan hd uydu alicisi elimde kaldi diger odaya ben bu uydu alicisini kurdurabilir miyim sd yayinlar icin.. binanin catisinda canak var dendi.. uydu alicisi alip kablo ile baglamaniz yeterli dendi.. ama beceremedim gelecek olanlara bunu da gosterecegim.

Tam rezalet ustunden 1 hafta gecmesine ragmen d smart icin kuruluma gelinmedi neymis ilgili bayide sifre yokmus!!

• quote:

Ses hizmeti alırsan 59TL ödersin ama almazsan 69TL ödersin sanırım.

Ben ses hizmetini kullandığım için fiyat farkı olmadan aldım dsmartı.

Ben şuan aboneyim zaten .. 24 ay taahhüt versem olabilir mi diye sordum ..olur ama aylık 10 tl ödersiniz dedi telefondaki ... ses hizmetimde var ama ben 45 ödüyorum hali hazırda ..ondan dolayı mı acaba 10 tl fark ..

• Arkadaşlar internet kullanıldığı adres ve d smart kullanım adresi farklı olsa kabul ettirebilirmiyiz ? Ev iş karşılıklı benim iş yerinde superonline var evde uydunet.
  • Bende sorun olmadı. Nereye isterseniz oraya gelip kuruyorlar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.